Jak vydělávat na provizích

Konkrétní ukázka, jak se registrovat do provizního programu a jak generovat reklamní prvky.

Jak fungují provizní sítě jsme se už zmiňovali na těchto stránkách už dříve. Tentokrát se podíváme na konkrétní postup v praxi – na affiliate programu NejProvize.cz si ukážeme, jak se registrovat v provizním systému a jak v něm generovat bannery a další reklamní prvky pro vložení na web.

 1. Provizní systémy fungují v drtivé většině tak, že dokud nejste registrovaným partnerem, můžete si maximálně zobrazit několik obecných informací o formě spolupráce, ale získat prvky pro vkládání do stránek nemůžete. Obdobně je to i v případě této sítě. Nejprve je tedy potřeba registrovat se na hlavní stránce systému Nejprovize kliknutím na tlačítko registrace partnera.
  Registrace
  Registrace
 2. Následuje klasická registrační procedura, kdy je potřeba vyplnit několik základních údajů. Oproti jiným provizním sítím nemusíte mít IČ a živnostenský list, ale můžete se registrovat i jako “normální” fyzická osoba. V tom případě pak bude výplata realizována na základě dohody o provedení práce.
  Vyplnění registračních údajů
  Vyplnění registračních údajů
 3. Krátce po vyplnění všech údajů by vám měl dorazit email s potvrzením registrace a heslem. Přes to se můžete přihlásit do systému a zde pak najděte položku menu Kampaně, kde si můžete vybrat z partnerských reklamních kampaní.
  Kampaně v systému
  Kampaně v systému
 4. Po výběru konkrétní reklamní kampaně získáte přístup k jejím reklamním prvkům. Může se jednat jak o textové odkazy, tak o bannery nebo přímo aktivní formuláře, které můžete vložit do html kódu vašeho webu (případně emailu nebo na sociální sítě, podle toho, jaká pravidla má daná kampaň a jaké máte vy k dispozici prostředky k její propagaci).
  Ukázka bannerů
  Ukázka bannerů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *