Kvalitní platební brána udělá váš e-shop konkurenceschopnějším

Kvalitní platební brána udělá váš e-shop konkurenceschopnějším

Česká republika patří mezi e-shopovou velmoc. Podle posledních dostupných údajů je jich u nás přes 43 000. Prosadit se v takto silné konkurenci znamená nabízet nejen zajímavé, kvalitní a cenově výhodné zboží, ale i služby, které zákazníkům vyhovují. K těm základním patří i vhodné platební metody.

Pro mnoho e-shopů stále není samozřejmostí nabízet zákazníkům pestrou paletu platebních možností a zejména je „tlačit“ do těch forem plateb, které jsou výhodné jak pro obchodníka, tak ve výsledku i pro klienta samotného. Stále ubývá zákazníků, kteří platí dobírkou. V tomto způsobu platby jsme byli téměř světovým unikátem. Jenomže nedůvěra zákazníků k nákupům online klesá. Zejména u velkých prodejců a tam, kde zákazník nakupuje opakovaně, upřednostní jinou platební metodu než dobírku. Dobírka prodražuje nákup obvykle o částku mezi 20 až 50 korun. Český zákazník je však velice citlivý na ceny a preferuje nákupy dle možností bez poštovného. Což platba dobírkou neumožňuje. Platba dobírkou je navíc nákladná i pro obchodníka. Už jen proto, že peníze z dobírky nedostane hned po zaplacení zákazníkem.

Platební brána Pays vám dává svobodu při placení poplatků za transakci

Různé platební transakce jsou spojeny s různou výší poplatků. Díky platební bráně Pays máte možnost volby, jestli tyto poplatky automaticky naúčtujete zákazníkům, nebo zdali je budete platit vy a budou promítnuty do ceny. Umožní vám to větší variabilitu při cenotvorbě i marketingu. Pokud poplatek hradí kupující, máte možnost cenu snížit natolik, že budete konkurenceschopnými i na zbožových vyhledávačích. Pokud poplatek uhradíte jako obchodník, můžete tento benefit komunikovat v rámci marketingu směrem k zákazníkovi.

Žádné programování a do deseti minut máte nasazenou platební bránu

Výhodou platební brány Pays je její multifunkčnost a snadná nasaditelnost na stávají e-shop. Pays lze zprovoznit i bez nutnosti programování nebo jiných hlubších technických znalostí. Vše zvládnete skutečně do 10 minut a jiné formality a administrativu je možné řešit postupně.

Platby online: platby kartou i platby mobilem

Platební brána Pays přitom nabízí skutečně možnost využití všech aktuálně používaných platebních metod. Zákazníci budou moci platit mobilem, převodem i platební kartou. Přitom platební brána Pays funguje na všech zařízeních: přes webové rozhraní, na tabletu i na mobilních telefonech. Samozřejmostí jsou rovněž platby prostřednictvím služby PayPal, QR platby i M-platby.

Pays nabízí i takové speciality, jako je například zajištění prodeje produktů přímo přes Facebook, příjem sponzorských darů a platby klubových příspěvků.

Pays je kompatibilní s EET

Naprostou samozřejmostí je kompatibilita platební brány s elektronickou evidencí tržeb, tedy s EET. Přitom systém dává obchodníkům možnost si zvolit, jestli tržby v rámci EET budou, nebo nebudou evidované.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *