Levné nákupy z Číny

Nakupování zboží z Číny se v dnešní době internetu stává hitem, a to především díky extrémně nízkým cenám. Čína nabízí mnoho levných obchodů, mezi které patří například Taobao, TMall, Amazon a další. Nákup z Číny s sebou mnohdy nese také překážky. Mezi časté zádrhely patří doprava, omezené možnosti platby, nedostatečný jazykový překlad stránek a nemožnost prověření dodavatele. Tyto otázky pomáhá řešit společnost Tiptrans, která se zabývá asistencí v Číně.

VIP přeposílání zásilek z Číny je řešení výhodné pro obě strany

Společnost Tiptrans má až 60% slevy na poštovném. Zákazníci si za levné poštovné mohou nechat poslat více různých věcí přímo do skladu Tiptrans. Firma věci zkonsoliduje do jedné zásilky, kterou posílá přímo zákazníkovi. Díky tomu je docíleno velkých úspor a zákazníkům se tato služba vyplatí, i přesto že za ní zaplatí poplatek. Dovoz z Číny je tak mnohem pohodlnější a dostupnější.

Konsolidace zásilek

Přebalení jednotlivých vzorků zboží do jedné zásilky je vhodné zejména pro firmy, které využívají import zboží z Číny. Bez využití této služby by pro ně bylo poštovné z Číny mnohem vyšší. Tato služba jim reálně šetří peníze a zjednodušuje jejich podnikání.

cina

Asistovaný nákup pro každého

Asistovaný obchod je zajímavý pro všechny, kteří chtějí nakupovat pohodlně, levně a bezpečně. Firma Tiptrans má zaměstnance přímo v Hongkongu, kteří komunikují česky. Výhodou asistovaného nákupu je překonání jazykové bariéry a bezpečnost. Platba se totiž posílá přímo firmě Tiptrans. Díky tomu se nakupující vyhnou platbám neznámému a nepověřenému prodejci v Číně. Objednané zboží je doručeno do takzvaného Tiptrans boxu. Pokud nakupující plánuje v nejbližší době další nákup, může si zásilku nechat uloženou v boxu a později ji sloučit s dalším nakoupeným zbožím. Díky této možnosti lze ušetřit další peníze.

Široké možnosti plateb

Na rozdíl od některých Čínských obchodů lze při využití asistovaného nákupu zvolit více platebních metod. Samozřejmostí je možnost platby přes Paypal, kreditní kartou a bankovním převodem. Bankovním převodem lze peníze poslat na účet v Hong Kongu i v Německu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *