Moje zkušenosti s Gurufinance.cz

Moje zkušenosti s Gurufinance.cz

Guru Finance je služba, která zprostředkovává nabídky od poskytovatelů nebo dalších zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se registrují na portálu Gurufinance.cz. Guru Finance tak pomáhá širokému spektru poptávajících, kteří zde snadno a rychle naleznou poskytovatele požadované služby. Zadání poptávky je navíc zdarma. Jak Guru Finance funguje a jaké mám s tímto portálem zkušenosti?

Guru Finance

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Představení Guru Finance

Guru Finance je portál, který propojuje poskytovatele finančních produktů a služeb s poptávajícími. Zájemci zde mohou požádat o řešení a nabídku z oblasti spotřebitelských a hypotečních úvěrů, spoření, pojištění, investic do dluhopisů, kryptoměn, akcií a mnoho dalších.

Poptávající, kteří mají zájem o nějakou z výše zmíněných služeb, mohou svůj požadavek pomocí jedné poptávky oslovit relevantní poradce, poskytovatele nebo zprostředkovatele, a to velmi snadno a rychle. Díky tomu, že Guru Finance spolupracuje s širokým spektrem profesionálů z celé České republiky, zájemce tak získá celou řadu nabídek k výběru. Navíc neplatí žádný poplatek a odeslání poptávky je pro něj zdarma.

Co byste měli vědět?

Pokud hledáte spolehlivého poskytovatele finančních služeb, je důležité uvědomit si, že Guru Finance je pouze zprostředkovatelem. Umožní vás propojit s profesionály z vašeho kraje a zjednodušit vám tak celý proces hledání poradce. Samotný portál však přímo neposkytuje finanční služby.

Guru Finance

Jak Guru Finance funguje

Guru Finance jsem využila v době, když jsem se poohlížela po vhodné půjčce. Ve změti všech nabídek na internetu jsem se začala postupně ztrácet. Hledala jsem něco jednoduchého, nevnuceného a hlavně rychlého. Nakonec se mi podařilo narazit právě na službu Guru Finance, která propojuje poptávající s profesionály v oblasti finančních služeb. Jednoduše jsem vyplnila poptávku a počkala, až mě kontaktuje příslušný poradce.

Jak vyplnit poptávku?

Vyplnění poptávky je snadné a rychlé. Nejprve vyberete, v jaké oblasti máte zájem o nabídku. Poté zadáte vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon, email a adresu – stačí město). Následně kliknete na Přejít k nabídce. Poté již pouze počkáte na kontaktování od poradce.

Guru Finance poptávka
Zdroj: Gurufinance.cz

Na jaké oblasti se Guru Finance zaměřuje?

Na portálu Guru Finance můžete poptávat řešení v těchto oblastech:

Finance

 • Půjčky – Půjčka na cokoliv, Půjčka na auto, Refinancování – snížení splátek a úroku, Konsolidace – sloučení půjček, snížení splátek a úroku
 • Hypotéky – Hypoteční úvěr – na bydlení, Americká hypotéka – na cokoliv, Refinancování – snížení splátek, úroku
 • Spoření – Stavební spoření, Termínované vklady, Spořicí účty
 • Investice – Dluhopisy, Akcie, Komodity, Forex

Pojištění

 • Povinné ručení
 • Havarijní pojištění
 • Flotilové pojištění
 • Pojištění nemovitosti/domácnosti
 • Pojištění podnikatele a firem
 • Úrazové pojištění

Na Guru Finance je aktuálně více než 60 specialistů na finanční služby a produkty. Potřebujete-li poradit a nechcete zasílat poptávku, můžete se obrátit na konkrétního specialistu z vašeho okolí. Kontakty na všechny specialisty naleznete v příslušné kategorii (Finance nebo Pojištění) po pravé straně.

Guru Finance
Zdroj: Gurufinance.cz

Výhody Guru Finance

Jaké spatřuji výhody v portálu Guru Finance?

 • Přehledné webové stránky
 • Snadná, rychlá a efektivní poptávka
 • Široké spektrum finančních produktů a služeb
 • Velké množství specialistů z celé ČR
 • Rady a tipy pro zlepšení informovanosti

Alternativy ke službě Guru Finance

Hledala jsem také alternativy ke službě Guru Finance a našla jsem tyto:

 • FérMakléři.cz
 • Zonky.cz
 • Dobryporadce.cz

FérMakléři.cz

Služba FérMakléři.cz je zajímavá alternativa realitní kanceláře, která vám doporučí opravdu prověřené a spolehlivé specialisty z oboru s nejlepší nabídkou v dané lokalitě. Využití této služby je nezávazné a zdarma. Posláním služby je kultivovat český realitní trh a pomoci prodávajícím nalézt ověřené makléře. FérMakléři.cz mají i několik nevýhod, řadí se mezi ně například ne příliš pokryté lokality či některé kontakty bez referencí. Na druhou stranu portál je opravdu proaktivní a snaží se své makléře důkladně prověřovat, a zajistit tak uživatelům co nejkvalitnější služby.

Zonky.cz

Zonky.cz může na první pohled působit jako banka nebo poskytovatel půjček, ale ve skutečnosti se jedná o portál, který shromažďuje lidi, co jsou ochotní půjčit ostatním, a to s rozumnou úrokovou sazbou. Zonky se drží hesla: “Lidé půjčují lidem, levněji, a s klidem.” Ten, kdo si chce na Zonky půjčit, se anonymně podělí o svůj příběh, na základě čehož se mu ostatní na půjčku “složí”. Výhodou je, že žádost a sjednání půjčky na Zonky jsou jednoduché a zdarma, nevýhodou pak je vyšší úroková sazba.

Dobrýporadce.cz

Dobrýporadce.cz je katalog finančních poradců, prostřednictvím kterého si můžete vybrat svého finančního poradce ve svém regionu a na základě referencí. Finančního poradce můžete také kontaktovat a domluvit si s ním online schůzku přes jeho kalendář. Tato služba je pro poptávající zdarma a výběr poradců je široký. Na druhou stranu nikde není jistota, že se jedná o opravdu prověřené poradce, protože hodnocení může v katalogu přidávat každý.

Naše hodnocení Guru Finance

Plusy

 • Široká nabídka finačních produktů a služeb  
 • Zadání rychlé poptávky zdarma
 • Přehledné a intuitivní webové stránky
 • Velké množství specialistů z celé ČR

Mínusy

 • Zatím málo referencí
 • U specialistů se nezobrazuje slovní hodnocení
 • Hodnocení specialistů může přidávat každý

Hodnocení Radírny:

Guru Finance je služba vhodná pro všechny, kdo hledají spolehlivé poradce nebo poskytovatele finančních služeb či produktů. Cílem Guru Finance je co nejvíce zjednodušit přístup poptávajících ke kvalitním a ověřeným profesionálům. Výhodou portálu je zejména přehlednost a velmi široký rozsah co se týká služeb, ale i samotných poskytovatelů. Nevýhodou pak jsou chybějící reference k jednotlivým poradcům a také to, že hodnocení může přidávat prakticky každý. Služba je zdarma, můžete ji proto vyzkoušet a sami si ověřit, zda vám bude vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *