Podnikatelská půjčka se obejde bez složitých otázek

Podnikatelská půjčka se obejde bez složitých otázek

Pokud máte na začátku podnikatelské dráhy větší výdaje, můžete je řešit krátkodobou půjčkou. Bude to snadné a nemusíte nikam spěchat, odpadají i návštěvy poboček a vyplňování dlouhých formulářů. Sjednání úvěru online je dnes už zcela běžné a týká se také OSVČ, kteří potřebují peníze na různé položky od vybavení dílny po důkladnou sebeprezentaci. Bankovní a nebankovní sféra mají různé podmínky. Druhá z jmenovaných nezkoumá bonitu klienta tak obsáhle, jde jen o základní náležitosti. Pokud vám tedy banka zamítla žádost o peníze, není všem dnům konec. Můžete stále získat atraktivní nabídku.

Obejdete se bez stresových situací

Chcete všechno vyřešit v naprostém klidu, bez osobních schůzek a potvrzování dokumentů, kterým ani příliš nerozumíte? Podnikatelská půjčka rozhodně není o náročné administrativě, s níž byste vlastně jen ztráceli drahocenný čas. Peníze přitom můžete použít vlastně úplně na cokoliv, dorazí už během pár minut po schválení. Obejdete se tedy bez papírování, které podnikatele z pochopitelných důvodů vůbec netěší. Stačí doložit platné IČ, kdy bude prokázáno, že podnikáte. Není nutné se prokazovat dalšími věcmi, jako jsou například faktury, účty a daňová přiznání. Tak složitý postup přece není nutný, že? A kolik si můžete půjčit a na jak dlouhé období to vlastně smí být?

  • 5 tisíc korun je minimum. Půjčit si tyto peníze můžete třeba na nákup firemní elektroniky.
  • 30 tisíc korun je nejvyšší možná částka. Uhradit s ní lze i různé naprosto nečekané výdaje.
  • Splátkový kalendář? Lze si jej nastavit mezi 7 a 30 kalendářních dnů, jak jenom potřebujete!

Osobní schůzky už dnes nepotřebujete

Chodit na pobočku a jednat s makléřem? Ne, to je dnes už spíše přežitek. Půjčka na podnikání funguje dnes úplně jinak! Telefonáty, čekání na pobočkách, nervozita. Nic takového už totiž není nutné! V době, které vládne vysokorychlostní internet, si totiž užijete rychlé a transparentní jednání se vším všudy!

Rate this post

3 komentářů k Podnikatelská půjčka se obejde bez složitých otázek

  1. Podnikatelé mají v tomto ohledu dveře doširoka otevřené. Však jsou různé dotace, pobídky… Stát ve své podstatě chce, aby co nejvíce lidí podnikalo. Protože to jsou peníze na odvodech. Na druhou stranu ty možnosti podnikatelů jsou fakt velké. Někdy se to týká i fyzických osob, třeba u topení. My jsme teď řešili dotace na tepelné čerpadlo v roce 2022 a tam si zase myslím, že mají lepší výchozí pozici fyzické osoby. Ale těžko říct, odborník nejsem. 😉

  2. Zkušenosti s podnikatelskými půjčkami mám, řekl bych, velké. Je však názor od názoru, která z nich je nejlepší. Pro firmu nejčastěji využívám podnikatelskou půjčku od Acemy. Vždy mi úvěr schválili a podmínky byly přehledné. Nemám s nimi dobré zkušenosti.

  3. Já jsem využil srovnání podnikatelských půjček a nakonec jsem využil od Acemy. Sice jsem musel ručit nemovitostí, ale poskytli mi nejvýhodnější podmínky. Úvěr mám již splacený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *