Prodej, skladování a distribuce tyčové oceli a drátů

Výrobky z kovu naleznou uplatnění zejména v hutním, stavebním a strojírenském průmyslu. Podniky, společnosti a podnikatelé v příbuzných odvětvích jistě zbystří, obzvláště hledají-li nové dodavatele a poptávají-li specifický materiál k nejrůznějším účelům a využití. Kvalitní nerezové a mosazné tyče různých profilů a v různých úpravách jsou žádaným artiklem, proto je výběr a nákup od renomované české společnosti zcela na místě…

Mít z čeho vybírat

Ten, kdo chce nakupovat, uvítá jistě přehlednou prodejní sekci, kde je toho mnohem více na výběr – tyče a svitky z lesklé oceli, tyče z válcované a kované oceli, tyče, svitky, dráty z nerezové oceli, mosazné tyče, dráty i duté tyče, čímž výčet artiklu dozajista nekončí. Veškerý materiál je obvykle dodáván v široké škále rozměrů a jakostí, samozřejmě v té nejvyšší špičkové kvalitě, určené pro použití i v náročných podmínkách, kde běžný materiál je již nevyhovující či nedostačující.

Velkým plus jsou i další služby

Na současném trhu s dodávkami oceli a železa souvisí i mnohé další poptávané a žádoucí služby, k nimž náleží mimo jiné skladování, dělení materiálu nebo doprava. Například společnost AC Steel a.s. může nabídnout kromě širokého sortimentu zboží právě dva obrovské temperované sklady se speciálním moderním vybavením, včetně toho, které slouží převážně k manipulaci a uskladňování. Dělící servisní centrum zase disponuje několika produktivními a výkonnými automatickými pilami, sloužící k dělení materiálu přesně dle požadavků zákazníka. V neposlední řadě je hojně využíváno i logistické centrum s vlastním vozovým parkem, které je zcela k dispozici zákazníkům a jejich potřebám. Nákladní automobily s vysokou nosností nebo kamiony, které odvezou až 24 tun slouží dnes a denně flexibilně všem stávajícím klientům.

ocel

Zákaznický servis výhodou

Poptávka a nabídka spolu velmi úzce souvisí, a s ní je spjat i kvalitní zákaznický i poradenský servis. Novinky v oblasti hutních polotovarů, možnosti mechanických zkoušek, chemických rozborů, dodatečných úprav a zpracování – to vše uvítá široká klientela, pro kterou je variabilita služeb velkou devízou. On-line informační síť a systém napomáhá dokonalému servisu a spolupráci v oboru distribuce hutních materiálů. Potěšujícím faktem je, že všechny reference a recenze jsou vítaným prostředníkem pro tu část klientů, která je typická rostoucími nároky na kvalitu materiálu a obchodní disciplínu.

Spokojenost na obou stranách

Dobrým partnerem a společníkem v jakékoli oblasti obchodování a spolupráce je ten, kterému nezáleží pouze na vlastní produktivitě, ale který buduje dobré jméno společnosti seriózností a spolehlivostí, což je obvykle zárukou vzájemné kooperace. Konečně ideálním zdrojem prvotních zkušeností je využití atraktivní nabídky služeb, sortimentu i servisu, v tomto případě společnosti AC Steel, a přesvědčit se na vlastní kůži.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *