Tip: Kalkulačka cen energií

Plyn můžeme používat na vaření či vytápění, elektřinu zase na svícení či ohřev vody. Ať už to v našem bytě nebo domě máme nastaveno jakkoliv, vždy bychom měli myslet i na to, abychom neplatili více, než musíme. Samozřejmě mnoho lidí se v rámci svého šetření uskromňuje, což není vždy ta dobrá cesta. Ideální volbou, jak platit méně, je změna dodavatele. A cestu k tomu nejlepšímu zprostředkuje energetická kalkulačka. Jedná se o unikátní online aplikaci, která nám dokáže velmi rychle a snadno vyhledat takového dodavatele, který pro nás bude ten pravý.

Neztrácejte čas porovnáváním ceníků

V minulosti byla cesta k novému dodavateli poměrně složitá, a to z toho důvodu, že žádné takové kalkulačky nebyly. Lidé tak museli shánět konkrétní ceníky, složitě přepočítávat ceny energií na svou spotřebu a jednotlivé možnosti porovnávat. Dnes už nic z toho není třeba, jelikož je tady internet. Ať už je to kalkulačka plynu, popřípadě kalkulačka elektřiny, vždy máte možnost získat potřebné informace za několik vteřin. Logicky z pohodlí domova, díky vašemu počítači, tabletu, ale i notebooku nebo chytrému telefonu. Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu a samozřejmě informace o vaší spotřebě.

Kalkulačka energie

Jak vše funguje?

Pokud jste svého dodavatele ještě neměnili, ale již delší dobu přemýšlíte o tomto kroku, jistě vás zajímají informace o tom, jak na to. V první řadě musíme říci, že se rozhodně není čeho bát. A to z toho důvodu, že samotná kalkulačka energie má velmi intuitivní ovládání a tak její použití zvládne i méně zkušený uživatel počítačů. To hlavní, co je vyžadováno, jsou samozřejmě informace o vaší spotřebě, stejně jako o vašem bydlišti. Důvod je prostý, a to takový, aby bylo možné zařadit vás u dodavatele do konkrétní tarifní skupiny, a také aby byli vybráni jenom takoví dodavatelé, kteří jsou ve vaší lokalitě dostupní.

Ceny jsou reálné a objektivní

Bát se nemusíte ani toho, že byste snad zjistili jenom orientační ceny, nebo ceny takzvaně „od…“. Částky, které vám kalkulačka elektřiny a plynu zobrazí, se totiž vztahují přímo k vaší spotřebě a k vašemu domu nebo bytu. V rámci toho si tak můžete porovnat nabízenou cenu za jednotku s vaší aktuální situací, díky čemuž zjistíte, že pouhým přestupem jinam lze ušetřit i několik tisíc korun. A jelikož je celý systém dotažen do dokonalosti, máte možnost o přestup také ihned požádat.

Jak na co největší úsporu?

A protože vám chceme pomoci v cestě za nejnižší cenou, přinášíme i několik tipů, jak ušetřit ještě více. Ideální je zvolit v rámci obou služeb jednoho stejného dodavatele, což může přinášet další finanční výhody. Stejně tak je dobré podepsat pouze smlouvu, která je bez závazků. V budoucnu vám tak nic nebrání v tom, abyste provedli další změny. Dobré je využívat ale i garancí cen, díky čemuž se někteří dodavatelé zavazují k tomu, že budou vždy nejlevnější v dané lokalitě. Určitě však doporučujeme se nejprve podívat na web kalkulátoru energií – www.kalkulackaenergie.com

Komentář ke článku “Tip: Kalkulačka cen energií”

  1. Kalkulačka je na tohle dobrá, já bych určitě každýmu doporučil si všechny dodavatele seřadit a vybrat si potom aby jste se neunáhlit … My jsme tomu věnovali docela dost energie a teď jsme u Comfort Energy – jsou levnější – a nemůžem si stěžovat… Ale kdybychom tomu nevěnovali pozornost, kdo ví jak by to dopadlo, v dnešní době musí být člověk dost opatrnej na každou změnu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *