Vyhledávače levných letenek

Jak a kde vychytat zlevněné akční letenky? Podíváme se v tomto článku na stránky, co vám v tom výrazně pomohou, a které můžete sledovat, až budete chtít někam vyrazit se slevou.

Blíží se čas cestování a plánování dovolených, a tak vám tentokrát přinášíme tipy na několik webů, které vám mohou pomoci ušetřit na letence několik tisícikorun (až desetitisícikorun, ale to už opravdu záleží na tom, jak konkrétní let vychytáte).

Vyhledávač letenek s rozsáhlou databází letů, na hlavní stránce vycházejí tipy na aktuální speciální akce jednotlivých dopravců. Přes web se dá najít i ubytování a pronajmout auto.

Největší nízkonákladová letecká společnost na světě. Pokud chcete najít co nejlepší cenu, hledejte buď přiměřeně vzdálené nebo naopak velmi blízké lety a volte tzv. online check-in.

Maďarský nízkonákladový dopravce. Pokud chcete maximálně ušetřit zde, registrujte se a pak při rezervaci volte odbavení přes internet.

Tradiční český web pravidelně informující o výhodných nabídkách. V poslední době se specializuje se zejména na vzdálenější destinace.

Jeden z osvědčených vyhledávačů letenek, podobně jako Pelikán kompletně v češtině.

Registrace do tohoto programu se vám hodí tehdy, pokud létáte často s Českými aeroliniemi – můžete takto nasbírat letecké míle a využít je pak později u Českých aerolinií nebo partnerů.

1 komentář k Vyhledávače levných letenek

  1. Ahoj, super rozcestník na který sem narazil… Kde sehnat levné letenky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *