Vyžadujte od běžného účtu maximum. mBank vám nabídne víc, než očekáváte

Má ho téměř každý, ale jen málokdo se pozastaví nad tím, že existují mnohem výhodnější alternativy. O čem je řeč? O běžném nebo osobním účtu v bance, bez kterého se pravděpodobně neobejdete ani vy. Co byste však řekli na to, kdyby vám někdo nabídl atraktivní podmínky, se kterými se parametry vašeho stávajícího konta nemohou rovnat? Přestaňte platit nesmyslné poplatky za služby, jejichž kvalita neodpovídá západoevropským standardům. Vyberte si jinou stáj a vsaďte na koně, který aspiruje na vítěze Velké bankovnické. Banky se bez klientů neobejdou a experti z retailové mBank to moc dobře ví. Zákazníků si váží a servírují jim nabídky, které se neodmítají. To samé platí i o výhodném mKontu.

O kvalitách mKonta se každý den utvrzuje více než půl milionu zákazníků, což s ohledem na množství konkurenčních produktů není zrovna málo. mKonto plně odpovídá filosofii mBank a snoubí komfort, jednoduchost a množství zajímavých výhod, kterých se vám u ostatních bank nedostane.

Snadné a rychlé vyřízení online

S osobitým charakterem mKonta se seznámíte již při samotném vyřizování. Nebudete ztrácet čas schůzkou na kamenné pobočce a vše zařídíte z pohodlí domova. Na druhou stranu – co jiného od inovátora v segmentu internetbankingu čekat?

mbank

Zřízení osobního účtu od mBank je zcela zdarma. Zpoplatněny nejsou jak příchozí, tak odchozí platby, trvalé příkazy, SIPO a nastavení inkasa. Ani korunu nezaplatíte za pravidelné elektronické výpisy a tři výběry měsíčně z libovolného bankomatu v rámci celé České republiky.

Kvalitu produktu uznali i finanční experti

mKonto zcela zaslouženě získalo pozitivní hodnocení v nezávislých recenzích na známých tuzemských serverech. Dle portálů Měšec.cz a Bankovnípoplatky.com jde o nejvýhodnější osobní účet na trhu. Pro srovnání běžný klient v České republice platí měsíčně za vedení účtu a různé další poplatky 180 Kč (dle klientského indexu, který vydává portál  Bankovnipoplatky.com) klienti mBank zaplatí za stejné služby 27Kč a průměrně tak ušetří téměř 2 000 Kč za rok.

S mKontem získáte přístup k výhodným půjčkám

Rozhodnete-li se využívat mKonto, získáte přístup k finanční rezervě v podobě kontokorentu mRezerva ve výši od 5000 Kč do 300 000 Kč. A ani v případě tohoto produktu nemusíte mít strach ze zbytečných poplatků. Otevření a vedení kontokorentního přečerpávání je zcela zdarma. Neméně atraktivní je i osobní půjčka mPůjčka Plus, kterou majitelé mKonta po 3 měsících většinou získají bez nutnosti dokládání příjmu.

Potřebujete snad další důvody, proč se zařadit k více než půlmilionovému zástupu spokojených klientů?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *