Jak zlepšit vaše šance na trhu práce

Chcete-li se stát pro zaměstnavatele atraktivní osobou, musíte mu mít co nabídnout. Současný trh práce je velmi tvrdý, šanci na zisk skvěle placených pracovních míst úměrně zvyšuje především kvalita vzdělání a pracovní dovednosti. Vezměte osud do svých rukou a začněte se vzdělávat v prestižních oborech, budete za to oceněni. S velmi zajímavou nabídkou kvalitního vzdělání přichází Business Institut. Jaké obory zde čekají i na vás?

Business Institut jako reálná šance na úspěch

Business Institut patří mezi nejprestižnější MBA školy v České republice a nabízí studium v několika profesních vzdělávacích programech. Výuka se od klasických škol liší v mnoha ohledech. Na Business Institutu převážně studií lidé, kteří již mají zaměstnání a chtějí se ve svém oboru dále rozvíjet. Nastavena je ověřená kombinovaná forma studia. To znamená, že studenti docházejí několikrát za semestr na odborné semináře, účastní se workshopů se specialisty z oboru a současně studují pomocí e-learningu. Právě to umožňuje studium a práci perfektně zkombinovat.

muž s počítačem

 

MBA, BBA i LLM

Institut nabízí programy MBA (Master of Business Administration), jejichž hlavní náplní je rozvoj manažerských dovedností. Tyto programy jsou vhodné především pro podnikatele, manažery, pracovníky v managementu a další. Vybírat je možné z desítek oborů: Projektové řízení a plánování, Finanční management, Řízení lidských zdrojů, Management soft skills a další. Studenti musí projít 11 studijními moduly, v průběhu studia píší postupové práce a studium je zakončeno obhajobou závěrečné práce a složením závěrečné zkoušky.

Dále je možné studovat programy BBA (Bachelor of Business Administration), které lze chápat i jako přípravu na studium MBA. Otevírají se programy Personální management, Marketing, media a komunikace aj. Studium BBA má za cíl prohloubit teoretické znalosti a ukázat, jak fungují v praxi.

Business Institut nabízí i vzdělávací program Executive LLM, který je určen pro ty, kdo potřebují a chtějí prohloubit své znalosti v oblasti obchodního práva.

Podmínky přijetí ke studiu a bližší popis jednotlivých oborů najdete na oficiálních stránkách školy na www.businessinstitut.cz.

3 komentářů k Jak zlepšit vaše šance na trhu práce

  1. Studiem MBA na CEMI jsem získala zajímavé zkušenosti z oboru, mnoho cenných rad a kontaktů, které se mi hodí v praxi. Díky tomu jsem si i finančně dost polepšila:) Pokud hledáte cestu, jak vyniknout mezi kolegy nebo uchazeči o zaměstnání, MBA je dobrý způsob, jak toho dosáhnout.

  2. Souhlas, mám to taky tak. Podstatné je uvědomit si, že je to víceméně jediná šance, která posune dál a bude tam dlouhodobě držet a nést k vyšinám.

  3. To já jsem na to šla trošku jinak a na základě návodu na https://www.1job.cz/prispevek/jak-napsat-zadost-o-praci jsem si sepsala žádost o práci, kterou jsem následně posílala do HR oddělení firem, které se mi líbí. Někde se můj přístup opravdu líbil, což mě zajistilo místo na pohovoru. To je celkem úspěch, nemyslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *