Manažerské vzdělání MBA

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zvýšit svou šanci na trhu práce, být krok před konkurencí a zdokonalit své manažerské schopnosti? Pokud ano, máme pro vás řešení – začněte se zajímat o manažerské programy! Studium vám přinese nejen kvalitní vzdělání v oblasti managementu a uznávaný titul MBA, ale také cenné znalosti a zkušenosti, které načerpáte díky odborníkům, kteří se Vám budou po celou dobu studia věnovat. A kde začít studovat?

 

Bannery-CBS-2014_cerven_fesak-250x250

Cambridge Business School – kvalitní MBA škola s tradicí

Prestižní a etablovaná instituce, Cambridge Business School, nabízí vzdělání hned ve třech manažerských programech. Kromě nejznámějšího a výše zmiňovaného MBA (Master of Business Administration) poskytuje i program BBA (Bachelor of Business Administration) či Executive LLM.

cbs

Titul MBA lze na Cambridge Business School získat hned v 11 úzce zaměřených specializacích. Pro zájemce o komplexní pohled na management a řízení firmy jsou vhodné především programy Management a Leadership či Finanční management a účetnictví. Uchazeči se specifickou oblastí zájmu naopak mohou využít úzce zaměřené programy jako Management ve zdravotnictví, Personální management či Management ve veřejné správě. Stačí si jen vybrat.

Studium MBA je vhodné pro manažery s několikaletou praxí, výjimkou ale nejsou studenti z řad mladších ročníků, absolventů vysokých škol, kteří chtějí nastartovat svou manažerskou kariéru.
Programy na Cambridge Business School jsou koncipovány tak, aby se co nejlépe přizpůsobily požadavkům studentů. Výuka trvá jeden rok, tedy dva semestry a nabízí kombinovanou (distanční formu). Jelikož jsou studenti obvykle velmi pracovně vytížení lidé, prezenční část studia – interaktivní lektorská setkání – se uskutečňují 4 x do roka, vždy v sobotu. Výuka probíhá pod vedením zkušených profesionálů a odborníků s dlouholetou praxí v oboru. Další část je pak realizována formou propracovaného e-learningu a psaní postupových prací a případových studií, které jsou orientovány především prakticky. Na konci druhého semestru studenti odevzdávají závěrečnou práci. Po jejím úspěšném obhájení získají titul MBA.

New logo Pantone male

Program BBA pak představuje nižší stupeň manažerského vzdělání, který je vhodný pro uchazeče se středoškolským vzděláním, kterým chybí manažerská praxe a znalosti z oblasti řízení. Často je chápán jako předstupeň studia MBA.

Na Cambridge Business School naleznete i program určený pro profesionály z právního prostředí – Executive LLM. Studium je zaměřeno na prohloubení znalostí z oblasti soukromého práva se specializací na právo obchodní.

Chcete-li dozvědět podrobnější informace o nabízených programech MBA, BBA a LLM, navštivte webové stránky Cambridge Business School. Studiem MBA získáte nejen kvalitní manažerské vzdělání, ale především znalosti a dovednosti, které posunou vaši kariéru dále.

 

Rate this post

1 komentář k Manažerské vzdělání MBA

  1. MBA studium mohu vřele doporučit, pokud hledáte způsob, jak navýšit své manažerské dovednosti a obohatit své profesní znalosti o zkušenosti profesionálů z oboru. Studoval jsem na CEMI obor Ekonomika a finanční managemen, který mi pomohl získat nové informace vhodné k zlepšení mé dosavadní praxe. Skvělý přístup, studijní materiály i tým lektorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.