SŠ cestovního ruchu ARCUS

Láká vás cestovní ruch a chtěli byste se mu v budoucnu věnovat? Pokud zrovna přemýšlíte, kam na střední školu, může pro vás být volba střední školy ARCUS Praha tím správným řešením. Střední škola ARCUS nabízí studijní obor 65 – 42 – M/02 Cestovní ruch. Pro rok 2015/2016 bude otevřena jedna třída s 25 studenty. Škola klade hlavní důraz především na výuku cizích jazyků a výpočetní techniku. Studentům jsou nabízeny také výměnné zahraniční pobyty a další možnosti k rozvoji individuálních schopností. Školné činí 22 900 Kč na jeden rok.

Studium se zaměřuje na odbornou přípravu, která zajistí vysoké uplatnění v praxi. Základem je také předání všech nezbytných vědomostí, které se hodí při studiu na vyšší odborné škole.

V dnešní době už nepostačuje pouze zvládnutí základních požadavků kladených na studenta, uplatnění v dnešní době je závislé na individuální a tvůrčí činnosti. Každý student má široké možnosti realizace a je pouze a jen na něm, zda jich využije. V tomto duchu se vyznačuje celé studium na oboru cestovního ruchu.

student

Přijímací řízení na základě výsledků ze základní školy

Ten, koho střední škola cestovního ruchu Praha zaujala a uvažuje o studiu, by měl nyní zbystřit. Přijímací řízení na školní rok 2015/2016 se totiž nebude konat formou testů. Uchazeči budou přijímáni výhradně podle dosaženého prospěchu na základní škole. Konkrétně se bude zohledňovat osmý ročník a první pololetí deváté třídy. Aktivnější žáci, kteří se během povinné školní docházky zúčastnili nějaké olympiády, mají daleko větší předpoklady k přijetí. Získají totiž po doložení účasti body navíc.

Cestovní ruch je obor, který má svou budoucnost. Chcete-li se v něm úspěšně angažovat, je dobré získat patřičné vzdělání. Střední škola cestovního ruchu ARCUS Praha vám ho poskytne, využijte tedy této příležitosti a staňte se odborníky ve své profesi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *