Cashback: Získejte z nákupu část peněz zpět

Nákupy v kamenných prodejnách nebo eshopech jsou pro většinu z nás jakousi samozřejmostí. Prakticky každý se snaží o dosažení maximální možné úspory. Provozovatele prodejen chtějí svým zákazníkům vyjít vstříc a poskytují spousty cenových akcí a zvýhodnění. Pravda je ovšem taková, že ne vždy se na sortiment a služby akce vztahují. I proto se vyplatí využít možnosti vrácení finančních prostředků investovaných do nákupu. Jedná se o takzvaný cashback. Že jste o něčem takovém ještě neslyšeli? Nevadí, v následujících řádcích se na tuto službu soustředíme.

Co je cashback?

Jde o speciální službu, která umožňuje vrácení alespoň minimální sumy, kterou jste investovali do nákupu. Princip jejího fungování není nijak složitý. Firmy prodávající zboží nebo poskytující služby mají určitý budget vztahující se k marketingu. Peníze mohou využít na reklamu, jež je ovšem mnohdy neefektivní. Raději je tedy investují přímo do svých zákazníků, kterým vrátí část peněz prostřednictvím některého z cashback portálů. Obě strany, tedy jak kupující, tak i prodávající, jsou spokojeny.

03

Abyste měli plnou peněženku…

Jedním z nejúspěšnějších cashback portálů u nás je www.PlnaPenezenka.cz. Její fungování je velmi jednoduché. Jako uživatel se registrujete a následně přihlásíte na svůj účet. Pak už stačí pouze přes tento účet navštívit některý z eshopů a získáte zpět své peníze. Jmenovat bychom mohli například nákupní galerii Mall.cz, anebo známý zahraniční eshop se spoustou produktů AliExpress.com.

Aliexpress day nabízí maximální slevy

Díky Plné peněžence můžete být u akce s názvem Aliepress day. V pátek 11. 11. 2016 nabízí totiž tento známý portál obrovské slevy na veškerý svůj sortiment. Klidně se můžete dostat až na 50 % z celkové pořizovací částky různého sortimentu. Navíc díky Plné peněžence získáte cashback ve výši 5 %. V budoucnu se můžete těšit i na další akce třeba na Mall.cz či jiných eshopech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *