EXO HOSTING láká na reseller program

Každý podnikatel, menší i větší firma hledá způsoby, jak ušetřit. Tuto skutečnost si uvědomuje společnost EXO TECHNOLOGIES, spol. s.r.o., která z tohoto podnětu založila reseller partnerský program. Při každém nákupu hostingového balíčku získáte zajímavou slevu na následující nákup. Se zvyšujícím se počtem nákupů, které uskutečníte vy, vaši přátelé či známí, se zvyšuje sleva na následující platbu za produkty značky EXO HOSTING.

Pakliže vás obchodní nabídka firmy EXO HOSTING oslovila, stačí se zaregistrovat a užívat si slev při každém nákupu. Na konci registrace získáte unikátní resellerský identifikátor neboli resid. Identifikátor slouží jako přihlašovací jméno do resellerské zóny. Kredity se připisují na účet po úhradě hostingových služeb, nikoliv po úhradě domény. Cena domény se do partnerského programu nezapočítává.

Jak se dá kredit využít?

Kredit, který se vám připisuje na účet, můžete využít hned několika způsoby. Záleží především na tom, zda jste se do programu registrovali jako fyzická či právnická osoba. Jestliže jste fyzickou osobou, našetřený kredit využijete jako slevu na objednané hostingové balíčky. Naopak právnické osoby si mohou nechat kredit vyplatit v hotovosti. Stačí vystavit fakturu, odeslat ji společnosti a vyčkat na její proplacení.

server

Slevy od 5 % do 40 %

Společnost EXO HOSTING nabízí procentuální slevy, přičemž procenta se odvíjí od výše zprostředkované sumy za rok. Slevy jsou následující:

  • 5 % ze sumy od 0 do 300 Kč
  • 10 % ze sumy od 300 do 800 Kč
  • 25 % ze sumy od 800 do 1 100 Kč
  • 30 % ze sumy od 1 100 do 1 900 Kč
  • 35 % ze sumy od 1 900 do 7 900 Kč
  • 40 % ze sumy nad 7 900 Kč

EXO HOSTING se pyšní bohatým produktovým portfoliem, z něhož si bezpochyby vyberete. Preciznost a lukrativnost firmy je umocněna moderní resellerovým programem, se kterým ušetříte své peníze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *