Fast Phrases – recenze a diskuze

Fast Phrases – recenze a diskuze

Jsem ze starší školy a nikdy jsem jazyky ve svém zaměstnání nepotřebovala. Jediné na co jsem se zmohla bylo pár vět rusky a pár německy. Žádná hitparáda, ale nikdy mě to tolik netrápilo. Problémy začaly když nám změnili vedení firmy a bylo na nás požadováno využívat alespoň na základní úrovni angličtinu. Smysl zněl jasně: naučte se jazyk, nebo máte padáka. V tuto dobu jsem narazila na online 30 denní program pro výuku jakéhokoli jazyku Fast Phrases. Nikdy jsem nevěřila že já, takový negramot na jazyky se dokážu naučit angličtinu na takovou úroveň, jako mám nyní. Byla jsem povýšena a konečně jsem se svou pozicí spokojená.

Co by si měl každý promyslet než si koupí Fast Phrases

První co byste si měli promyslet je asi to, proč se chcete jazyk nyní naučit. Zda to opravdu potřebujete, nebo se chcete v něčem zdokonalit. Další otázku, kterou byste si měli klást je to, jaký jazyk se budete chtít naučit. Jestli nějaky klasický jako je angličtina nebo němčina, či nějaký jiný, který moc lidí neumí. Také byste si měli rozmyslet, zda do této výzvy jdete naplno a opravdu se budete jazykovému cvičení věnovat, či budete chtít oklamat sami sebe a podvádět se. Aplikace je tu přeci pro Vás a je jen na Vás jakou pozornost ji budete věnovat.

Představení produktu

Výuka s Fast Phrases je efektivní a hlavně rychlá. Člověk se dokáže naučit jazyk během 30 dnů na takovou úroveň, na které jiní pracují rok na jazykovém kurzu. Výuka je zaměřena na mozek tak, že zvýší jeho kapacitu až pětinásobně a vy během 30 dní začnete mluvit. Výuka obsahuje sadu interaktivních kartiček, které jsou založeny na přirozených mozkových procesech. Program je navržen na základě kartiček kde není jen slovo, ale rovnou i kontext výslovnost a vy musíte slovíčko pětkrát zopakovat. Nehrozí vám tedy takové zapomenutí, jako při klasickém učení. Během chvíle si tudíž dokážete zapamatovat i 270 slov během chvíle! Tato aplikace se stala velikým hitem nejen v České republice, ale dokonce po celém světě! Tvrdí se, že je to revoluce ve výuce cizích jazyků.

fast phrases diagram

Výhody produktu:

 • Program je vhodný pro učení i starších osob
 • Okamžité výsledky, nemusíte čekat několik let, než dokážete říct nějakou větu v cizím jazyce, díky této výuce budete mluvit během jednoho měsíce a to je opravdu fantazie
 • Větší uznání v práci a to neznamená pouze uznání od vašeho nadřízeného, ale také obdiv od Vašich kolegů a spolupracovníků

Nevýhody produktu:

 • Není zadarmo, ale vězte, že si ho může dovolit každý, navíc dost často jsou na aplikace velké slevy, takže by byla chyba je nevyužít
 • Budete se učit sami, nebudete nikam docházet, nebudete se stydět mluvit před ostatními
 • Nikdo Vás nemůže kontrolovat jak moc se učíte, kolik času výuce věnujete, vše záleží pouze na Vás

Výhody a funkce

 • Díky této výuce, se cizímu jazyku nyní může naučit opravdu každý! A na věku opravdu nezáleží. Říká se že ve starším věku se člověk už toho tolik nenaučí, ale tato výuka tento mýtus úplně vyvrací. S touto výukou není problém, aby se i 55 letý člověk nemohl naučit mluvit alespoň nějaké základy cizím jazykem.
 • Látku, která odpovídá ročnímu jazykovému kurzu, se tímto naučíte během 30 dní. Nikoho nebaví chodit několik let do jazykového kurzu, kde ani za rok, nebo dva nevidíte absolutně žádné výsledky a nejste závislí na dalších účastnících jazykového kurzu.
 • Stoupnete v očích nejen zaměstnavatele ale i ostatních kolegů, už nebudete pouze ta, co neumí říci ani slovo cizím jazykem, možná Vás za Vaše pokroky a snahu čeká i nějaká lepší pracovní pozice, nebo alespoň lepší plat.
 • Učení cizího jazyka touto metodou je bez stresu – nemusíte se stydět mluvit před dalšími účastníky kurzu, kde na Vás každý kouká a z Vás díky stresu nedokáže vypadnout jedna jediná věta, navíc si připadáte úplně k ničemu a myslíte si, že se v životě nedokážete naučit pár jednoduchých vět. Díky této výuce se budete učit sama z pohodlí domova nebo práce a nikdo Vás během učení nebude sledovat ani poslouchat.
 • Výuka je vhodná i pro ty, kteří mají nulovou znalost jakéhokoli cizího jazyka, výuka jazyka je totiž vhodná začít klidně od nuly, a jákýkoli jazyk, nejedná se jen o angličtinu, nebo němčinu, ale opravdu o jakýkoli jazyk, který si jen budete přát. Aplikace nabízí až 38 cizích jazyků, které se můžete začít učit okamžitě.

Hodnocení uživatelů/zákazníků

Už před použití této služby jsem si hledala recenze na internetu, aby se nestalo, že bych šlápla nějak vedle. Na internetu převažovala drtivá většina pozitivních a vychvalujících recenzí, takže jsem se nebála do toho po hlavě jít. Všichni si chválí rychlé naučení nového jazyka, domluví se cizím jazykem za 30 dní, cena je pozitivní a jejich život se změnil, mají stale větší a větší zájem se vzdělávat.

Alternativy

 • LANGMASTER

Program se liší nejen cenou, ale take stylem výuky, zde není garance rychlého naučení se cizího jazyka. Tuto webou stránku najdete: http://www.langmaster.cz/lmcom/com/web/cs-cz/pages/online-jazykova-skola-zdarma.aspx

 • duoLingo

Tento výukový program se mi bohužel zdál nepřehledný, ovšem každému vyhovuje něco jiného. Dle recenzí se lidé díky tomuto programu nic moc nenaučí. Program je spíše pro ty, kdo už jeden cizí jazyk velmi dobře umí a chtějí se přiučit další a nebo zopakovat už naučené.

Webová stránka k nalezení zde: https://cs.duolingo.com

 • Online jazykové kurzy

Když jsem hledala ze začátku online kurzy na výuky jazykových kurzů, narazila jsem na tuto stránku, výuka jazyku je postavena na 15 minutových cvičení, vhodné pro všechny kdo mají málo času. Je to tedy časově mnohem náročnější a dražší metoda, než nabízejí Fast Phrases.

Webová stránka k nalezení zde: http://www.jazyky.com/on-line-jazykove-kurzy/

Souhrn

Díky výuce s Fast Phrases jsem konečně získala pozitivní přístup k cizím jazykům, výuka mě baví a hlavně jsem byla v práci díky novým schopnostem povýšena. Mezi mladými děvčaty v práci si už konečně nepřijdu tak neschopná jako tomu bylo doposud. Pokud se měla vyřídit jakákoli korespondence či nějaký dopis a email v angličtině, musela jsem se obracet na své mladé kolegyně, kterým to vyloženě přišlo vtipné. Nyní dokážu vyřídit i telefonát v anglickém jazyce. Doporučuji opravdu každému. Ne pouze mladým, ale právě především starším lidem. Není pravda že v 50 letech se nedokážete naučit anglicky! Samozřejmě že nebudete nejspíše mluvit jako rodilý mluvčí, nicméně na běžnou mluvu v práci, či dovolené vám to bude absolutně stačit.

Tento online výukový program je dobrá volba díky:

 • Garanci, kdy se během 30 dní naučíte cizí jazyk
 • Učíte se z pohodlí Vašeho domova či práce
 • Cena je opravdu příznivá, časté jsou i slevy

Já jsem program výuky cizích jazyků získala na této webové stránce: http://fastphrases.cz/gp5cz-res/. Třeba Vás přesvědčí tak jako mě. Z mé vlastní zkušenosti bych už jiný výukový program ani nechtěla. Nejenže ušetřím, ale také se mohu na program spolehnout a můžu se stále více vzdělávat. Program jsem doporučila i svým kamarádkám a rodině, a neznám někoho, kdo by na něj měl nějaké negativní recenze. Všem naprosto vyhovoval a my, jako starší generace se už nemusíme cítit tak trapně, protože dovedeme přeložit i význam billboardů nebo jiných nápisu v České republice, které jsou napsány pro mladou generaci pouze anglicky.

4 komentářů k Fast Phrases – recenze a diskuze

 1. Po vyzvednutí programu jsem jej dle návodu instaloval. Zadal jsem i správný licenční klíč, ale bylo to marné. Udaný licenční klíč jak hlásí stálePC není správný. Po žádosti o zadán í správného licenčního klíče jsem se jej nedočkal. Zakoupená výuka mi je tedy k ničemu, jeliož se nedá využívat.

 2. Dobrý den.
  Prodáváte kartičky pro výuku jazyků, ale nikde jsem nenašla, kde a za kolik seženu přístroj. Chtěla jsem psát přímo v článku na diskuze, ale nejde to, tak mám jisté obavy. Prosín o vysvětlení, jak a čím se budou Vaše kartičky přehrávat a kolik vlastně bude celé zařízení stát?
  Předem děkuji za odpověď, Jarmila Kašparová

 3. Dobrý den,
  před 3 týdny jsem zaplatila za objednávku “kartiček”. Do dnešního dne jsem vůbec nic neobdržela !!! Vše působí jako podvod a žádala jsem o vrácení částky. NIC! Ačkoliv se jedná o necelé 2 tis.Kč, celou věc předložím České policii.
  Navrátilová

 4. Ako je mozne,ze po na instalovani a spusteni sa mi zacali zobrazovat slovicka v hornom riadku v polstine – absurdne. To sa mam naucit najprv po polsky aby som sa naucila anglicky……

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *