Internet na doma od AIM je v kurzu

Internet na doma od AIM je v kurzu

Český internetový svět se postupně mění. Připojení k internetu využívá více lidí, zájem o něj roste zejména u starších osob. Češi jsou čím dál více otevření také internetovým televizím. Především ale roste dostupnost skutečně rychlého internetového připojení.

Zařídit si internet na doma může v naší republice skoro každý, pokryta je opravdu drtivá většina území. Jenže jak rychlý a za jakou cenu? Podmínky se velmi liší. Zatímco pokud sháníte internet Praha 13, budete si moct vybírat z řady poskytovatelů, obyvatelé vesnic jsou ještě stále mnohdy odkázáni na pofidérní wifi internet. Věci se však mění a velkou zásluhu na tom má společnost AIM.

Internet od AIM se šíří naší republikou

AIM je dalším z poskytovatelů internetu, ovšem v mnohých ohledech mezi většinu nezapadá. Liší se zejména tím, že:

  • má pokrytou většinu území, pokrytí vaší konkrétní adresy si ověříte okamžitě přímo na jejich webu,
  • nastavuje přijatelné ceny, významně lepší než konkurence,
  • dává o sobě vědět vhodnými marketingovými aktivitami.

Cílem AIM je informovat Čechy, že mohou mít rychlý internet na doma za dobrou cenu. Mnozí lidé totiž často ani nevědí, jaké možnosti připojení mají.

Kromě toho se AIM snaží zpopularizovat i internetovou televizi. Provozuje jednu vlastní, jmenuje se Kuki. Češi na nabídku docela slyší. Líbí se jim šance přehrávat si oblíbené pořady v libovolný čas a další vychytávky, které jim internetová televize poskytuje.

Posloucháte Impuls? Pak pravděpodobně znáte Impulsovic tarify

Do povědomí se společnost AIM dostává také díky spolupráci s rádiem Impuls. Společně vytvořili tzv. Impulsovic tarify – výhodné tarify internetového připojení, o něž se navíc každý pracovní den soutěží ve vysílání rádia Impuls. S trochou štěstí tak můžete získat rok internetu zdarma.

Dejte šanci rychlému internetu

Ať už vás zajímá internet Plzeň, nebo sháníte připojení do malé vesničky na Moravě, zkuste se podívat na web A1m.cz. Zadejte adresu a hned se dozvíte, jaké máte možnosti a za jakou cenu.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *