Jak nastavit synchronizaci Google Chrome

Návod na nastavení automatické aktualizace dat na více prohlížečích Chrome zároveň.

Co lze synchronizovat

Tento návod řeší problém, kdy se pohybujete mezi více počítači a hodilo by se vám, mít ve všech z nich mít stejné nastavení záložek, rozšíření a celkově, aby mezi oběma prohlížeči nebyl pokud možno žádný rozdíl. V Chromu lze takto propojit:

 • záložky webových stránek
 • nastavení prohlížeče
 • motivy – vzhled Chromu

Nastavení propojení

K nastavení synchronizace stačí mít Gmail (nebo i jen účet na Googlu bez něj). Dále pak stačí postupovat v těchto krocích:

 1. Jděte do menu nastavení (Zcela vpravo – ikonka montážního klíče)
 2. Dále pokračujte na položku Možnosti
 3. Vyberte kartu Osobní údaje a zde najdete oddíl Synchronizace
 4. Nyní stačí přidat vaše uživatelské údaje pro přístup k účtu na Googlu a pak přes tlačítko Personalizace případně dále upravit možnosti synchronizace
 5. Ve vašem účtu Google přibude nová položka – nazvaná Synchronizace záložek Google Chrome. Podobně pak stačí nastavit synchronizaci i na dalších počítačích a už se nemusíte od této chvíle o nic starat, propojení se provádí automaticky v pravidelných intervalech.
Rate this post

3 komentářů k Jak nastavit synchronizaci Google Chrome

 1. Pingback:

 2. Prosím o radu.Který překladač na Googlu mám nainstalovat, abych měl text na Xiaomi Mi3 hned v češtině a nemusel používat slovník. Na Samsungu 4 to má můj můj zeť.Na PC zmáčknu Translate a také se mi text hned přeloží. Moc děkuji za informaci Václav.

 3. V čem přesně by měl ten text být hned česky? V prohlížeči?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *