Legální stahování

Legální stahování, seznamka a přehrávač v jednom.

Tentokrát vám představíme praktický program jménem Imesh. Tento program nabízí rozsáhlé možnosti ke stahovaní a vyhledávaní hudby, videa, fotografie a dalšího obsahu, slouží rovněž jako velmi kvalitní přehrávač, seznamka a chat. Můžete si v něm založit učet a dopisovat si s vašimi kamarády nebo se lze seznamovat se s lidmi, které jste nikdy neviděli. Program můžete zdarma stáhnout na webu slunečnice a pokud se vám program zalíbí a budete si chtít jeho užívání ještě více zpříjemnit a zjednodušit, můžete si zdarma stáhnout český jazyk zde.

Imesh je známý svou jednoduchostí a kvalitou, jeho uživatelé si ho rovněž nemohou vynachválit za jeho antivirovou ochranu, pokud se programu ten nebo onen soubor nelíbí a cítí problém, okamžitě pozastaví stahování a tím vás uchrání nepříjemných komplikací.

Jak stahovat

Abyste po instalaci programu nepropadli panice, že vůbec netušíte, jak ho ovládat a nemuseli pak zbytečně tento super program mazat, sepíšeme vám zde jednoduchý návod, jak na to. Věříme, že vám bude nápomocen s první kroky v aplikaci a že ho postupem času nebudete potřebovat.

  1. Po instalaci a po spuštění klikněte na search
  2. Napište do vyhledavače název souboru, který chcete vyhledat, spustit nebo stáhnout.
  3. Po chvíli vám vyjede pod lištou nabídka a vám už zbývá to nejpříjemnější, vybrat, co potřebujete.
  4. Pro registraci vašeho účtu si klikněte na home a zde najdete, co dál.
  5. Když si chcete přehrát písničku, pouze ji přetáhněte na horní lištu (modry rámeček) a automaticky se vám to spustí.

Přejeme bezproblémové užívání a plno spokojených uživatelů z řad našich čtenářů.

Michal Moravčík

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.