Pick Monkey – úprava fotek online & zdarma

Ukázka práce s online editorem fotografií Pick Monkey, včetně popisu všech jeho funkcí.

 1. Klikněte na tlačítko Edit a photo, čímž se přepnete do editačního režimu.
  Přepnutí do režimu úprav
  Přepnutí do režimu úprav
 2. Načtěte fotku k úpravě. K tomu je zapotřebí kliknout nahoře na tlačítko Open a najít odpovídající fotku na disku. Po načtení se vám zpřístupní široké množství nástrojů, se kterými se dá dále operovat a využít jich k úpravám obrázku.
 3. První skupinou nástrojů jsou tzv. Basic edits. Najdete zde možnosti k ořezu, otočení, úpravě expozice a barevného ladění, doostření anebo zmenšení a zvětšení.
  Skupina nástrojů Basic edits
  Skupina nástrojů Basic edits
 4. Druhá skupina nástrojů Effects ukrývá možnosti využití přednastavených filtrů na celý obrázek. U některých efektů je ikonka korunky – značí, že tento efekt je zpoplatněn je k jejímu využití potřeba mít zakoupenu plnou verzi Pick Monkey.
  Skupina nástrojů Effects
  Skupina nástrojů Effects
 5. Pod záložkou Touch up se ukrývají pomůcky, které se zprovozní až po manuálním vstupu myší do vybrané oblasti obrázku. Jedná se o různé lokální retuše, které nemohou být použity globálně na celou fotku.
  Touch up
  Touch up
 6. Ke vkládání různých nápisů a popisek slouží nástroj Text. Můžete zde vybrat z širokého spektra fontů a pak umístit popisek na místo, kam potřebujete.
  Text
  Text
 7. Záložka Overlays ukrývá sadu připravených symbolů. Najdete zde například poměrně dobře graficky zpracovanou sadu srdíček, šipek nebo komiksových bublin.
  Overlays
  Overlays
 8. Frames jsou rámečky a jejich nastavení, tj. jednoduché nastavení rozměru a vzhledu vnějšího okraje obrázku.
  Frames
  Frames
 9. Textures, nebo-li textury nejsou nic jiného, než grafický překryv původní vrstvy obrázku například průsvitnou vrstvou oblak nebo vhledem do hvězdné oblohy.
  Textures
  Textures
 10. Poslední položkou v nabídce jsou Themes – tematické ladění fotky do stylu upírů, zombie filmu nebo zimní krajiny.
  Themes
  Themes

Jak může vypadat hotový obrázek po úpravách v podobě obklopení rámečkem a srdíčkovým překryvem si můžete prohlédnout níže.

pes-upraven

Rate this post

13 komentářů k Pick Monkey – úprava fotek online & zdarma

 1. ahoj marně sháním podrobný postup ,jak udělat vodu a taky cákance nebo něco podobného jako jsou šaty na ženě z vody -alespon jednu radu a postup ..mooooc děkuji

 2. Máš nějaký příklad té fotky s vodou? Zkusil bych se na to podívat

 3. ahoj lidi na pick monkey jsem poprvé a nemám s tím žádně skušenisti nemohl bi mi někdo prosím postupně popsat jak nato ? 🙂 asi jsem uplně ……. ale nemužu nikde najít to tlačítko edith a photo. Pomozte díky Naty

 4. nemůžu nají tlačítko edith a photo.pomůžete mi prosím
  Dekuju

 5. NEVÍM :KDE JE EDITH A PHOTO

 6. Nemůžu najít tlačítko edith a photo pomozte prosím. děkuji

 7. Proč lžete lidem pišete zdarma a pak chcete zpoplatnit , všechny ty apliiace jsou na hovno vo maji viry a stahnout nejdou, chtělo by to aby se ty fotky šli nahrat na web bez registru bez zpoplatněni prostě zdarma . Virtualni podvodnici všichni.!

 8. mne to jde normalne bez placeni nevim kam klikas

 9. Nevím jak to uložit do počítače. Dřív mi to šlo ale teď ne, nevím proč. Nechci kupovat, jen občas (tak pětkrát do roka upravit pár fotek)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.