Program na mixování hudby zdarma

Chcete zkusit pracovat jako DJ? Nemusíte hned kupovat vybavení za desetitisíce. Stáhněte si zadarmo program a začněte mixovat.

Přicházíme vás seznámit s novým programem, který nese jméno Virtual DJ, který  je velmi dobrý zejména pro začínající DJ. Program umí remixovat a zkrášlit hudbu všeho druhu a poté ji nahrát nebo dokonce ihned vypálit na CD či DVD.

Pracuje s hudbou ve formátu MP3. Na ovládání se asi nedá moc  stěžovat, protože je velmi jednoduché. Rovněž nabízí mnoho efektů a možnosti úprav, můžete si dokonce pozměnit rychlost hudby, změnit hlas nebo do skladby zakomponovat například sirénu.

Mnoho uživatelů si program oblíbilo hlavně pro možnost změnit si jeho vzhled dle individuálních požadavků, vzhledy a také díky tomu, že plno dalších vylepšení lze stáhnout na internetu. Jestli vás program zaujal a zalíbil se vám, takže toužíte po tom, aby ikona s Virtual Dj zdobila vaší plochu,  nebo pokud si práci s ním chcete alespoň vyzkoušet, tak neváhejte a ihned stahujte.

Poté, co si stáhnete tento jedinečný program, nevypínejte ještě naši stránku, protože jsme pro vás sepsali základní návod, jak začít, aby vás od vyžívání vaší umělecké múzy nevyrušovalo něco tak nepodstatného jak fakt, že neumíte s programem pracovat.

  1. Najděte si vaše písničky přetáhněte na ,,mixovací pult“
  2. Pokud chcete pouze poslouchat, tak stačí kliknou na play.
  3. Efekty, například sirénu najdete v okýnku, nad kterým je napsané: sampler
  4. Uprostřed, úplně dole je svislá čára, kterou můžete posouvat podle vašeho gusta. Tato čára určuje, která písnička bude slyšet více.

Na další už přijdete sami, věřte nám, není to žádná věda. Když už budete mít všechny úpravy hotové, nahrávaní nebo vypalováni spustíte tak, že dole na pravé straně dáte record a vlevo vyberete, co potřebujete.

Tento program můžeme klidně doporučit všem začínajícím DJs. Pracuje výborně a rychle i na slabších počítačových sestavách.

Michal Moravčík

5/5 - (1 vote)

1 komentář k Program na mixování hudby zdarma

  1. Mixování hudby je velice zajímavé, ale mě nedávno uchvátila klasická kytara. Pořídila jsem si jí, abych si konečně splnila svůj sen a naučila se na ní hrát. Mé prsty se pomalu učí pohybovat po strunách a já cítím, jak se propojují. Hraní na kytaru je pro mě nakonec novým způsobem relaxace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *