Jak ze všední fotky udělat výstavní kousek

Už vás nebaví neustále koukat na obyčejné fotografie? Obličeje či postavy na fotkách už nezměníte, ale můžete své oblíbené fotce dát nový nádech.

Fotky se dají upravit nepřeberným množstvím způsobů. Pokud chcete zkusit něco nového, tak věnujte pár chvil přečtení tohoto článku.

Všechny webové stránky, na kterých si můžete své fotografie vkládat do různých rámečků, mají téměř totožný postup: Vybrat si rámeček, vložit fotogragii a po zpracování uložit do počítače nebo vložit na své webovky či sociální síť. V některých případech můžeme k fotce přidat i text.

Tady mám pro vás několik osvědčených odkazů :

www.picjoke.com – zde je nepřeberné množství tématických rámečků
www.photofunia.com
www.frametoy.com
www.photofacefun.com
www.photomica.com
www.funny.pho.to
www.funnywow.com
www.funnyphotoframes.com
www.jpgfun.com/frames
www.blingee.com
www.funphotobox.com
www.frameshow.com
www.loonapix.com
www.changepic.com

Většina stránek je buďto členěna podle témat a nebo podle oblíbenosti, na některých stránkách
najdeme i směsici motivů.

V dnešní době nejrůznějších vychytávek, musíme být skutečně originální, pokud chceme vyniknout nebo překvapit něčím nevšedním. Pokud budete chtít osobu blízkou obdarovat nápaditým dárkem, není nic jednodužšího, než vzít společnou fotografii s dotyčnou osobou, přes webové stránky vložit do rámečku, a pak takto připravenou fotku vytisknout pomocí běžné tiskárny na fotopapír – umělecké dílo je hotovo. Pak už jen stačí vložit fotografii do klipartu nebo nechat zarámovat a váš originální dárek bude mít úspěch.

Pokud si chcete z fotek z dovolené či oslav udělat prezentaci na DVD či CD, není nic jednodužšího, než zabrouzdat na výše uvedené odkazy a vaše fotogragie vylepšit. Takto vytvořenou prezentací se budete chtít chlubit donekonečna.

Alexiss

Rate this post

3 komentářů k Jak ze všední fotky udělat výstavní kousek

  1. Dobrý den mam dotaz zkoušel sem vsechny tyto stranky a mužu jen pochvalit, ale existuje nějaký takovy program na PC jak zdarma tak placený děkuji.

  2. určitě z těch pokročilejších je nejlepší photoshop (placený), jinak zdarma Gimp (má poměrně složité ovládání)

  3. dekuji jen jeste nez si to vyzkousim takze tyto 2 programy podporuji pridavani ramecku,takovejch jako na viz strankach dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *