Více účtů v Seznam Pošťáku

V tomto návodu popíšeme způsob, jak spravovat více emailových účtů v Seznam Pošťáku.

Seznam Pošťák je jednoduchá aplikace, která se po nainstalování zobrazuje na liště a kontroluje příchozí emaily, které pak otevírá v okně vlastního prohlížeče založeného na Internet Exploreru příchozí zprávy z jedné nebo více emailové schránky. Ke stažení je na webu http://software.seznam.cz/postak.

Jak přijímat zprávy na více emailů

Pošťák umožňuje přijímat zprávy jak z emailové schránky na Seznamu, tak z libovolného jiného běžně používaného freemailu, jako je například Gmail, Volný a další.

PošťákK přidávání dalšího uživatelského účtu slouží  tlačítko hvězdičky, podobné tlačítku pro otevření nové záložky známé z internetových prohlížečů. Kliknutím na toto tlačítko se otevře i zde nová záložka, kam stačí vyplnit adresu a heslo pro nový emailový účet.

Již přidané účty lze také smazat. Vyberte záložku s emailovým účtem, který již nechcete v Pošťáku používat a ve spodní části okna klikněte na ikonku s kontejnerem a nápisem Odstranit tento email z nastavení.

Rate this post

1 komentář k Více účtů v Seznam Pošťáku

  1. Dobrý den, prosím…Už nějaký ten měsíc mi na Pošťákovi naskakují chybová hlášení, myslím, že je to do reklam, píšou to jako chybu skriptu, co je skript netuším 😀 …běžně Internet Explorer nepoužívám, tak nevím, jestli to tomu nějak nevadí…OS mám stará dobrá XPčka… Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *