Jak udělat vlastní video

Návod, jak vytvořit z obrázků jednoduchý film a jak ho vystavit na youtube.

Co budete potřebovat?

Jak na to:

  1. Přeneste obrázky do Movie Makeru.
  2. Vyberte, jak chcete mezi nimi vytvářet přechody (respektive animované prolínání) a nastavte ho pro všechny obrázky v kolekci.
  3. Uložte projekt a převeďte jej na video – vyberte velikost takovou, aby v něm byly dostatečně vidět detaily a přitom jste neměli pak s jeho následným nakládáním problém.
  4. Nechte vygenerovat video.
  5. Přihlaste se na YouTube (více o vytváření účtu na něm najdete v tomto článku o nahrávání videí na YouTube), označkujte video názvem, popisem a klíčovými slovy (kvůli tomu, aby se pak dalo dohledat – video bez popisu nikdo nenajde a budete mít nulovou sledovanost).
  6. Počkejte, než se video odešle na servery. Pak jděte na YouTube.com a můžete ještě upravit detaily, jako třeba to, jestli má být video veřejné nebo soukromé, nebo můžete přidat hudbu z AudioSwap, případně titulky či poznámky, které se budou ve videu zobrazovat.

Celý postup si můžete prohlédnout v následujícím videu, které jsme pro vás připravili:

Rate this post

5 komentářů k Jak udělat vlastní video

  1. Vytvořit video z fotek bez instalace programu můžete několika způsoby. Nejsnazší cesta ke skvělému videu, které dokonce vytvoří i www stránku (tam můžete komunikovat s diváky) Nemusíte si lámat hlavu jak umístíte video na internet. Vyzkoušejte např. http://www.Fotoanimace.com/

  2. Chrěla byh si udělat vydeo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *