Dr. Farin – recenze přípravku, srovnání s konkurencí

Už asi milionkrát jsem se pokoušela zhubnout. Pokaždé mé hubnutí mělo jedno ze dvou podobných příběhů – buďto jsem zhubla snadno a rychle a nějakou dobu jsem si váhu i kondici držela, nebo jsem naopak přibrala a dostala se do depresí, které vycházely z mé slabé vůle držet diety a cvičit. Takže to byl buď velký úspěch, nebo velký propadák. Je mi až líto, že jsem si všechno toto trápení neušetřila a neznala jsem Kapsle na hubnutí Dr Farin, které vám vše usnadní.

Proč vyhledat pomoc při hubnutí?

Existuje řada zastánců názoru, že hubnutí lze provést snadno a rychle, i bez podpůrných přípravků. Jejich názor jim neberu, dozajista to lze. Avšak kam tím docílíte? Možná tak k jojo efektu. Pokud přestanete najednou cvičit a dodržovat správnou životosprávu potom, co dosáhnete vysněné postavy, udržíte si formu jen na chvíli a jak jsem již říkala na začátku, vím o čem mluvím. Proto je dobré svou snahu podpořit a tento výrobek by vám mohl být nápomocen v cestě za vysněným výsledkem. Kapsle Dr Farin totiž pracují na vaší postavě a to i bez toho, aniž by jste dřeli ve fitku, prostě hubnou za vás, což považuji za úžasné. Komu by se to nelíbilo?

Myslím, že jsou vhodnou variantou také pro lidi trpící extrémní obezitou, kde je pro ně klasický pohyb jako běh, či cvičení ve fitness centru, téměř nemožné. Samozřejmě je můžete brát jako podpůrný prostředek, i když občas cvičíte, tím líp si myslím. Ale kapsle by mohli pomoci tam, kde už jen klasická metoda- pohyb a zdravá strava, nezabírají. To tedy znamená, že vám pomůžou, i pokud máte nějaké tělesné vady, nebo jste fyzicky v pořádku, ale nemáte čas na cvičení. Mým častým problémem je právě čas a když už ho mám, stojí mě to spousty energie a přemáhání se, abych se do fitness centra dostavila a věřím, že nejsem jediná, kdo to tak má. Takže zaručeně kapsle pomohou i mě a všem, jako jsem já, kdo mají málo času a trošku slabší vůli ohledně pravidelného cvičení a cvičí jen ,,nárazově“, jak to zrovna vyjde. Určitě přípravek nepomůže lidem, kteří mají tělesný tuk v normě, pravidelně a dlouhodobě cvičí a zdravě se stravují, tam bych to viděla už jako vyhozené peníze, protože takoví lidé s tím jen tak nepřestanou.

Měli by jste také vědět, že kapsle nabízí úbytek váhy, bez držení drastických diet, nejen bez cvičení. V nabídce prodejce kapslí (viz. zde) uvádí, že díky kapslím odstraníte i různé zdravotní problémy spojené s nadváhou. Tedy přesněji řečeno kapsle nás zbaví vysokého cholesterolu, odplaví toxiny, pročistí krevní tok (žíly a cévy), sníží vysoký cukr a dají do pořádku náš rozladěný metabolismus. Také slibují větší přísun energie, spojený s úbytkem váhy.

Kapsle Dr Farin

Dávkování u těchto kapslí je dvakrát denně. Jednou ráno před snídaní, podle mě proto, aby se pěkně rozběhl náš metabolismus. A podruhé pak před obědem, to asi proto, aby tělo spalovalo až do noci. Kapsle totiž slibují, že budeme spalovat kalorie 24 hodin denně. V balíčku je celkem 60 kapslí, což vychází přesně na měsíční kúru. Určitě vám vrtá hlavou, jak je možné, že díky kapslím budete hubnout i bez úpravy stravy a cvičení, ale je to díky tomu, že kapsle obsahují přírodní ingredience, které naše tělo donutí nastolit režim spalování, i bez fyzické zátěže.

Pokud se vám tedy nechce začínat s novým pokusem o dietu, nebo tvrdě dřít ve fitku, nejspíš to pro vás bude to pravé ořechové. Rozhodně si je ale nekupujte, pokud máte problém s dodržováním pravidelného braní léků – vitamínů. Pak by nejspíš jejich braní nemělo žádný efekt a výsledek a vy by jste je buď zařadili mezi ty produktu, které nefungují a nebo by jste zbytečně utratili peníze.

Určitě vás, stejně jako mě, budou zajímat výhody a nevýhody těchto kapslí na hubnutí. Dle mého názoru se jedná o následující výčet.

Výhody:

 • Rychlé hubnutí, bez držení diety, či cvičení
 • Úspora peněz za fitness centra a drahou zdravou výživu
 • Výsledek je viditelný už za měsíc
 • Nemusíte na hubnutí vynaložit svůj drahocenný čas
 • Hubnutí vás nestojí žádnou energii a úsilí

Nevýhody:

 • Nejsem se jistá možností jojo efektu, po skončení kúry.
 • Svému tělu nedodáte tolik vitamínů a živin, pokud budete jíst jen tablety a pokračovat v nezdravé životosprávě, jako když jíte zdravou a vyváženou stravu.
 • Není zde nutná fyzická činnost, ta však blahodárně působí na tělo i mysl a uvolňuje hormony štěstí, tzv. endorfiny.
 • Tento proces není nejspíš vhodné opakovat vícekrát za sebou a po skončení pilulkové kúry musíte už pokračovat v udržení si dobré váhy sami.
 • Pokud nebudete pilulky jíst pravidelně, vyhazujete tak peníze za něco, co nebude účinkovat.
dr farin
Zvětšit obrázek

Proces hubnutí

Velkou výhodou těchto kapslí má pak být její složení a ingrediencemi se výrobci rozhodně netají. Jsou na přírodní bázi a pomůžou nám tak srovnat si metabolismus a zhubnout nadbytečný tuk.

Morušovník bílý

Jedná se o složku, která nám dopomůže právě k rychlému úbytku váhy. Působí na enzymy a zpomaluje jejich působení, což nám pomůže v trávení uhlohydrátů a sníží hladinu cukru v krvi. Díky tomu se část sacharidů z našeho těla nestráví a bude vyloučeno z těla ven. To se určitě bude hodit pro ty, kteří si prostě neodepřou čerstvé pečivo a milují ho ve všech podobách.

morušovník

Zdroj obrázku: http://www.fytos.cz/morusovnik-bily

Kořen Jakonu

Ten díky jeho antioxidačních účinků ničí v našem těle volné radikály. Navíc je nízkokalorický! Tato složka dozajista pomůže všem, kdo nedělají žádné detoxikační kúry a že je jednou za čas potřeba!

kořen jakonu

 

Zdroj obrázku: https://cs.wikipedia.org/wiki/Jakon

Výtažky ze zrn zelené kávy

Zelená káva má taktéž antioxidační účinky a tak, kromě ničení volných radikálů, také pročistí náš krevní oběh a odstraní nános cholesterolu v cévách. Navíc zrna zelené kávy způsobí, že budete mít menší chuť k jídlu a upraví látkovou výměnu v našem těle. Tuto složku určitě ocení všichni milovníci jídla, i já, které často honí mlsná.

výtažek zelené kávy

 

Zdroj obrázku: http://www.zdravavyzivacz.cz/news/zelena-kava-a-jeji-ucinky/

Suchý výtažek z malin

Také jsem to nečekala, že poslední složkou budou maliny, ale maliny jsou zdrojem cenných antioxidantů a jsou bohaté na vitamíny. Urychlují tak náš metabolismus, díky schopnosti zvýšení naší tělesné teploty a tím pádem budeme spalovat a zároveň se čistit od škodlivých toxinů. Myslím, že je to skvělé pro lidi, kteří hůře dosahují prokrvení těla a zahřátí se, tím pádem i zvýšení tělesné teploty. Například já když běhám ve fitku, potím se, ale jak se říká ,,neleje ze mě“. Naopak kamarádka vedle mě běžící stejnou rychlostí má naprosto mokré tričko. Každý má individuální tělo a složka z malin, nám méně se zahřívajícím, dopomůžou k žádanému výsledku.

suchý výtažek malin

 

Zdroj obrázku: https://cs.wikipedia.org/wiki/Malina

Kapsle mají také funkci vitamínů, což by se mohlo líbit zejména těm, kteří jich do sebe přirozeně se stravou dostanou jen trochu. Jak jsme již psala, toto jsou antioxidační vitamínky a mají schopnost detoxikovat tak naše tělo bez toho, aniž by jsme museli držet půsty, či očistné kúry. Ušetří to čas a opět i dodržení pevné vůle. I detoxikační proces je totiž náročný, ačkoli je na rozdíl od diety podstatně kratší.

A jak kapsle Dr Farin vidí zákazníci?

Určitě je zajímavé vidět hodnocení i z pohledu reálných lidí, kteří tyto kapsle vyzkoušeli. Většina recenzí na tento produkt byla opravdu kladných a uživatelé pilulek dosáhli vytyčeného cíle. Víc vám možná napomůže obrázek s vlastními slovy zákazníků.

dr farin recenze

 

Další informace o Dr Farinu najdete ZDE

Existují také jiné podobné produkty?

To určitě existují. Většinou se jedná o produkty s velice podobným složení, rozdíl může být v tom, že každému vyhovuje něco jiného a také v jejich ceně. Chcete znát i jiné výrobky, podobné kapslím Dr Farina? Tady máte menší alternativy dalších produktů.

 1. Kapsle Herbalife

kapse herbalife

Tyto kapsle jsem měla možnost sama vyzkoušet a tak vím, že v kombinaci s Herbalife čajem, budete pozorovat úbytek váhy zejména na centimetry. Ovšem značka Herbalifu si zakládá také na celkové úpravě stravy (například jimi nabízené koktejly, které jako jediné mají povolení ke štítku ,,náhrada jídla“ a jsou velice chutné). Proto si tedy nejsem jistá, zda kapsle od této firmy, v kombinaci s jejich čajem, budou tak účinné, bez změny stravovacích návyků a pohybové aktivity.

 1. Zelená káva

tablety se zelenou kávou

Také existuje spousty kapslí, od různých výrobců a značek, které dodávají zelenou kávu v tabletách. Avšak přípravek Dr Farina obsahuje výtažek ze zrn zelené kávy, takže by bylo nejspíš zbytečné si pořizovat další tablety. Možná bych je doporučila jako tabletky vhodné po skončení kúry Dr Farina. Určitě budete hledat podporu, jak váhu udržet a zelená káva přece snižuje chutě na mlsání.

 1. Acai prášek

acai prášek

Ten je v poslední době velice oblíbený a známý pro jeho antioxidační účinky a podporu při hubnutí. Určitě se jedná o vhodný doplněk stravy, který vám dopomůže na cestě ku zdraví, zlepší vaši imunitu apod. Avšak ohledně otázky hubnutí vám nepomohu, jelikož ani samotní vědci tyto účinky prozatím neprokázali.

Závěrem

Abychom v tom tedy stále měli přehled, kapsle Dr Farin napomáhají k hubnutí, bez potřeby držet diety, či aktivně sportovat. Jedná se 30 denní kúry, po které se dostaví viditelné výsledky a zlepší tak nejen náš vzhled, ale také sebevědomí. Mimo jiné mají blahodárný účinek na naše zdraví a tak dopomohou zejména těm, kteří mají zvýšený cukr v krvi, nebo bojují s vysokým cholesterolem.

Myslím, že tyto kapsle jsou dobrou volbou pro začátek hubnutí. Nastartujete tak svůj metabolismus a hubnutí a neupadnete hned do deprese, že to nejde. Tím pádem později možná sami v sobě najdete chuť ke změně jídelníčku a k aktivnímu pohybu. Navíc se budete cítit i psychicky dobře a to poměrně za krátký čas.

Pokud tedy přemýšlíte nad tím, kde tyto tabletky sehnat a chcete s hubnutím začít okamžitě, zde je stránka, kterou jsem našla, pro jejich prodej. Uvádím zrovna tuto stránku z toho důvodu, že je zde také výzva – pokud za 30 dní nezhubnete 14 kilogramů a nesníží se váš cholesterol minimálně o 60 bodů, můžete si zažádat o vrácení peněz a to zasláním prázdného obalu od kapslí. Kapsle Dr Farina jsou k zakoupení ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *