Good Niter – recenze a zkušenosti

Good Niter – recenze a zkušenosti

Je hluboká noc, ospale pozorujete přibývající minuty na hodinách a vaše drahá polovička velmi nahlas chrápe. Problém, který se týká každého druhého z nás a výjimku netvoří ani slavní z amerického Hollywoodu. Ohlušující chrápání známého herce Michaela Douglase nedalo spát Catherine Zeta-Jones, která se rozhodla tento problém řešit. Vyřešila ho radikálně za pomoci zázračného přípravku Good Niter.

Chrápání jako riziko pro život

Chrápete? Potom vám hrozí mnohem větší problém, než je oddělení ložnicí, vztek partnera a ospalost kvůli nekvalitnímu spánku. Chrápání totiž představuje problém, kterým vám tělo může dávat najevo, že s ním není něco v pořádku, nebo který může k nebezpečným zdravotním komplikacím přímo vést. Možná si právě říkáte, že chrápání reprezentuje pouze krátkodobý problém, který nakonec v mžiku odezní. A je to právě tato myšlenka, která je brána za tu největší chybu. Důvodem je spánková apnoe, největší komplikace, kterou s sebou chrápání přináší. Tato závažná porucha, kterou trpí nejčastěji muži mezi třicátým a šedesátým rokem, způsobuje krátkodobé zastavení dechu při spánku. Krátká zástava jde tedy ruku v ruce s kardiovaskulárními problémy. Jedinci jsou náchylnější k zvýšenému tlaku, mozkové mrtvici, vystavují se třikrát větší pravděpodobnosti infarktu a jsou ohroženi vznikem cukrovky. I z takové banálnosti jako je chrápání, které souvisí se složitější průchodností horních cest dýchacích, se může vyklubat takový problém. I když chrápání není věnována přílišná pozornost, tato rizika bychom si měli uvědomit. Pokud tedy uslyšíte nemalé zachrápání vašeho partnera, zbystřete a vynasnažte se svému milovanému pomoci. Díky pár jednoduchým krokům můžete dát chrápání navždy sbohem. Ptáte se, jak?

Good Niter! Revoluce v chrápání

Vědečtí pracovníci si jednoho dne položili následující otázku. „Co s chrápáním?“ Po světě je již mnoho produktů, které nedokázali chrápání naprosto odstranit. A tak stál před nimi úkol, který mohl představovat převrat v kvalitním spánku a i záchranu životů. A povedlo se.
Good Niter je převratnou inovací v oboru farmaceutického průmyslu. Přípravek je určen pro osoby, které zužují nesnesitelné problémy s nočním chrápáním. Přírodní produkt se speciálním složením a důležitými látkami dokáže dát během lusknutí prstu sbohem chrápání a pacientům ulevit. Přípravek působí přímo na tři problematické oblasti, kde chrápání vzniká. Chrání a léčí ústa, hrdlo a nos. Díky jedné aplikaci přípravku do úst můžete prožít tichý a kvalitní spánek, který potřebujete. Good Niter pomáhá snížit a odstranit hlučnost chrápání a umožňuje jednoduší přísun vzduchu do horních cest dýchacích.

Účinky spreje Good Niter

Použití tohoto přípravku je velmi jednoduché. Pouhým jedním stříknutím do úst se můžete vyhnout celonočnímu chrápání a vyhnout se tak rizikům s ním spojeným. Přípravek se totiž vyznačuje okamžitou účinností bez vedlejších a škodlivých účinků, díky jeho zcela přírodní složení. Působení spreje trvá po celou dobu vašeho spánku a je vhodné pro uživatele v každém věku.

Přírodní látky dělají ze spreje bezpečný lék

Jak již bylo řečeno, výrobek neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemikálie, ani umělé deriváty. Složení obstaraly jednotlivé byliny a rostliny, které mají na účinnost spreje důležitý dopad.

  • Máta nejenom do čaje

Už jste si někdy uvědomili, jaké účinky má vlastně ten zelený lístek ve vaší osvěžující letní limonádě, nebo vašem alkoholickém nápoji? Bylina, která má spoustu léčivých účinků. Je to právě máta, která je součástí revolučního spreje Good Niter. Funkce, kterou v přípravku zastupuje, může patřit mezi ty zcela nejdůležitější a nepostradatelné. Máta a její účinky otevírají dýchací cesty k přílivu čerstvého vzduchu. Díky jejím účinkům tedy nehrozí vznik závažní spánkové apnoe, díky které by se váš dech mohl na pár vteřin zastavit. Odstraňuje dvě hlavní oblasti, ze kterých chrápání přichází, tedy uklidňuje hrdlo a nosní dutiny. Tato zdravá bylina vám umožní kvalitní, ničím nerušený spánek, díky kterému se budete ráno cítit odpočat, svěží a plní energie do dalšího dne. Neradno nám maminky říkávali, že díky mátě zažijeme klidný spánek.

  • Extrakt z meduňky

Další veledůležitou látkou, která je součástí Good Niteru je meduňka. Bylina, která by ve svém názvu mohla nést přívlastek uvolňující. Nyní by si většina mohla říci, že uvolnění by potřebovali spíše ti, kteří ohlušující chrápání musí snášet, ale účinky pomohou jistě i postižené osobě. Hlavním úkolem meduňky je totiž ulevit člověku od stresu. I přestože stejně jako máta napomáhá ke kvalitnímu dýchání, je i pomocníkem pro naši nervovou soustavu“. Její účinky vás nasměrují k okamžitému uvolnění, zatočí s úzkostí a nekvalitním spánkem. Zmírní napětí a dopomůže vám k lepší psychické pohodě.

  • Šalvěj neboli „babské ucho“

Neexistuje snad nikdo z nás, kdo by při sychravém podzimním počasí neonemocněl zánětem horních cest dýchacích. Dlouhotrvající nemocí, která s sebou nese i bolesti hrdla. Takové problémy řešili naše babičky tzv. kloktáním a to odvarem z „babského ucha“. Právě šalvěj je veledůležitou součástí přípravku. Svými účinky výrazně snižuje noční chrápání. Naše dýchací cesty otravují různé záněty, které s sebou nesou hleny plné bakterií. Úkolem šalvěje je úspěšně zatočit s těmito zázraky, umožnit tak ostatním přírodním látkám, aby svými účinky dopřály vzduchu větší průnik a společně zařídily lepší dýchání dotyčného. A kdyby jen to. Vždyť ta šalvěj tak nádherně voní.

  • Vitamín E v zastoupení kyseliny hyaluronové

Léčivé účinky bylin jsme si již popsali. Nyní nastává poslední látka, která výrazně napomáhá k léčbě. Touto látkou je kyselina hyluronová s vysokým přívalem vitamínu E, který je nejvýznamnějším antioxidantem v lidském těle. Její působení značně snižuje přilnavost hlenu k dýchacím cestám, posílení svalů spojené s dýchacími trubicemi a jejich ochranu. Je to právě tato kyselina, která vytrvale bojuje s rizikem spánkové apnoe při chrápání. Její účinky pro naše tělo znamenají vyšší antioxidační funkci a zvýšený přísun kyslíku pro naše tělo, který po těle roznáší červené krvinky. Díky vitamínu E je krev více okysličená. Vitamín mimo jiné drží ochrannou ruku nad mozkovými buňkami. Good Niter by bez kyseliny nebyl tím pravým pomocníkem.

Díky přírodním extraktům a kyselině hyaluronové, která je na přírodní bázi, se přestanete obávat o zdraví vašich milovaných. Spojením účinků všech bylin v jeden lék předejdete všem rizikům, která chrápání představuje.

good niter

 

„Stačila dvě stříknutí a ten můj přestal chrápat“

Good Niter už dokázal lidi zbavit chrápání všelijaké intenzity. Chrápání, které trvalo pár dnů, týdnů, měsíců či bylo vytrvalým nezvaným hostem v ložnicích manželských párů po celém světě, odzvonilo. Manželky, přítelkyně, manželé a Catherine Zeta-Jones dlouho hledali všemožné cesty a způsoby, jak svým milým pomoci. Good Niter, který sklízí pozitivní hodnocení a chválu z úst mnoha lidí, se stává úspěšným vymítačem a bojovníkem s „nezvaným hostem“ v ložnicích.

Nač jít složitější cestou, když existuje ta jednodušší?

Good Niter představuje následovatele a posledního bojovníka v oboru chrápání. V minulosti již na trh přišli obchodníci s mnohými přípravky či radikálními operacemi, které měli chrápání odstranit. Každý z nich se od Good Niteru liší a představuje určitá rizika.

  • Řešení hledáme v minulosti, aneb bojujeme s akupunkturou

Již čínští lékaři, vědci a mniši věřili, že naše tělo má určité samoregulační funkce. Mysleli si, že naše tělo je plné bodů, které jsou zasaženy jednotlivými nemocemi. A i proto vynalezli umění akupunktury, které má pomocí vpichování akupunkturních jehel tyto problémy odstranit. A i chrápání! Body v našem malíčků by měli mít spojitost s nočním chrápáním, a proto vynalezli akupunkturní prstýnek, který má s chrápáním zatočit. Účinnost však velká nebyla.

  • Nosní klipsy

Pokud je chrápání problémem vyloženě nosních dutin, ideální řešení by mohl představovat plastový nosní klips, který umožní větší roztažitelnost dýchacích cest. I přestože je účinek mnohem vyšší nežli u akupunktury, je tu jeden háček. Zkuste usnout s plastovým klipsem na nose.

  • Nic nepomohlo? Vzhůru pod kudlu doktorů

Pokud nic nepomáhá, existuje radikální cesta a tou je operace. Cesta plná rizik. Operace měkkého hrdla může způsobit pooperační problémy, které mohou vést i ke ztrátě hlasu. Možná nejrychlejší a nejrizikovější cesta nese s sebou ale největší riziko. Strach.

 

Za úspěchem nestojí sliby, nýbrž výsledky

Na závěr lze už uvést jen pár posledních vět. Přípravek Good Niter představuje převrat v životě jeho uživatelů. Tento sprej, jehož aplikace se provádí přímo do vašich úst, je díky svému 100 % bylinnému a přírodnímu složení vyhledávaným kouskem, který doplňuje každým dnem lékárničky nadšených kupujících. Good Niter zcela odstraní problémy s chrápáním a umožní vám klidný, ničím nerušený spánek po boku vašich nejmilejších. Však už i Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones mohou společně ulehnout ke klidnému spánku, protože nejenom Michael, ale i spoustu jiných chrápání opustilo. Nač tedy čekat. Revoluční přírodní složení však už na vás čeká na oficiálních internetových stránkách.

1 komentář k Good Niter – recenze a zkušenosti

  1. hnushnus klamete lidi sprej vubec nefunguje a peníze prosím zpet zaslu vám sprej na zpatek manžel 4x stríkal a nic

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *