HerbaSnorex – opravdu funguje? Recenze přípravku.

Chrápání je problémem, který významně ovlivňuje kvalitu života nejen postiženého, ale i jeho okolí. Po boku chrápajícího je totiž velmi obtížné se kvalitně vyspat. Kde tkví příčina těchto potíží a jak je účinně odstranit?

Co je to chrápání a kde se tento jev bere

Chrápání není jenom fenoménem s charakteristickým zvukovým projevem. Signalizovat může i závažnější zdravotní problémy, pokud chrápete, existuje u vás riziko úmrtí na infarkt nebo mrtvici, také pravděpodobně budete trpět cukrovou. V případě, že jste obézní, také vás může chrápání zasáhnout. Častěji jsou jím postiženi muži, uvádí se zhruba 24 % pacientů, oproti cca 8 % výskytů mezi ženami. Mezi těmi stoupá riziko chrápání zejména v období po menopauze.

Průměrně dokáže člověk postižený chrápáním vyluzovat zvuky o hlasitosti 38 decibelů, tedy je jasné, že to nejmírnější, co vám v takovém případě hrozí, jsou oddělené ložnice. Nejen váš protějšek, ale také vy se vlivem chrápání navíc budete cítit po probuzení unavení a bude se vám špatně i usínat. Spánková deprivace dokáže významným způsobem narušit váš vztah.

Důvodů, proč chrápeme, je vícero. V principu lze říci, že charakteristický zvuk vznikne tehdy, když vzduch v dýchacích cestách narazí na překážku. Následně dojde k jejímu rozechvění. Za příčinou tak může být obyčejné dočasné nachlazení, stejně jako například snížení měkkého patra či zvětšení nosních mandlí.

Závažným problémem je zejména tzv. spánková apnoe. Jde o stav, kdy dochází u postiženého během spánku ke krátkodobým zástavám dechu. Výsledkem je únava, závažnou komplikací mohou ovšem být rovněž kardiovaskulární onemocnění.

Jak se dá s chrápáním bojovat

Částečně si můžete od tohoto problému pomoci i sami. Vhodné je snížit svou tělesnou hmotnost k normálním hodnotám, přestat kouřit a stejně tak se vyhnout těsně před spaním konzumaci alkoholu, který způsobí uvolnění centrálního nervového systému. Najíst byste se měli nejpozději několik hodin před tím, než ulehnete do postele. Na chrápání si úspěšně „zaděláte” i tehdy, když trpíte alergií. Otečou vám totiž tkáně nosu a krku.

Prvním krokem ve snaze se zbavit těchto nepříjemných potíží by proto rozhodně měla být změna životního stylu i dodržování zásad spánkové hygieny. Další postup závisí právě na vypátrání příčiny. V krajním případě dojde k diagnostikování právě spánkové apnoe. Lehčí případy skončí v ordinaci chirurga.

V případě, že příčinou jsou infekce dýchacích cest, případně již zmiňovaná alergie, nabízí se čistě přírodní alternativa. Tou je sprej HerbaSnorex.

Co je HerbaSnorex a co obsahuje

HerbaSnorex je prostředek založený na přírodním složení extraktu pěti různých bylin. Sprej konkrétně obsahuje výtažky z květu slézu, kořene proskurníku, lístků podbělu, šalvěje lékařské a máty peprné. Tato receptura zajišťuje až o 300 % větší podíl účinných látek.

Proto jsou první výsledky patrné již při jediné aplikaci. Po prvním dni si výrazného účinku všimnete jak vy sami, tak i vaše okolí. Lépe se vyspíte vy i váš partner a budete mít mnohem více energie. Během druhého dne lze snížit intenzitu chrápání o 50 %. Chrápání je možné se plně zbavit již během sedmi dnů. Přípravek současně prošel klinickým testováním a jeho bezpečnost dokladují certifikáty. Nemá žádné vedlejší účinky. Oceňován je tak nejen pacienty, ale i lékaři.

Stačí pouze pamatovat na pravidelnost v užívání, sprej je zapotřebí použít dvakrát denně. Jinak by se nedostavil žádoucí efekt. Výhodou je, že nejde o prostředek, který by vás jakkoli během noci omezoval. Na druhou stranu v závislosti na výše uvedené rozmanitosti příčin chrápání Herba Snorex nepůsobí na každého pacienta. Je tedy nejprve nezbytné odhalit původce chrápání. Rozhodně byste tak neměli svůj problém zanedbat a vaše kroky nevyhnutelně musejí vést do lékařské ordinace. V krajním případě může totiž být chrápání až život ohrožujícím stavem.

herbasnorex
Větší obrázek

Výhody produktu:

  • přírodní složení
  • bez vedlejších účinků
  • snadné užívání, neomezuje žádným způsobem uživatele

Nevýhody přípravku:

  • zabírá pouze na omezené spektrum příčin chrápání
  • vysoká cena

Recenze uživatelů:

V případě, že jste vhodným kandidátem na užívání přípravku, výsledky mohou být skutečně pozoruhodné, jak dokládají také recenze uživatelů:

herbasnorex recenze

herba snorex recenze

Další informace o HerbaSnorexu najdete ZDE

Konkurenční produkty

Na trhu existuje celá řada volně prodejných prostředků. Navzájem se od sebe liší mechanismem účinku a dokáží proto řešit odlišnou příčinu chrápání. Tu je tak nutné bezpodmínečně znát, aby se pacientovi mohlo dostat adekvátní léčby s kýženým efektem. Pojďme si jmenovat alespoň některé příklady dalších přípravků.

Pssst! ústní sprej proti chrápání

pssst ustni spray

Obsahuje čistě přírodní složení v podobě extraktu světlíku lékařského, chmele otáčivého, ostropestřce mariánského, dále jsou účinnými látkami šalvějová a eukalyptová silice, mentol a panthenol. Účinek produktu je založen na stažení a zpevnění měkkých části horních cest dýchacích. Tím zamezuje nechtěným vibracím a v důsledku rovněž právě i chrápání. Jde tedy o prostředek, který opět řeší pouze jednu z příčin. Nezbytností je tedy vyhledat specialistu, abyste věděli, zda je pro vás vhodné sprej používat a dostaví se efekt. K pohodlnému užívání přispívá také to, že roztok, který se aplikuje ve formě spreje, zanechává pomerančovou příchuť. Výhodou je i nižší cena. Na internetu se dá ovšem najít řada recenzí, která tento přípravek nehodnotí příliš pozitivně – zde je jedna za všechny:

recenze pssst
(Zákazník píše doslova: “Nefunkční blbost – vyhozené peníze”)

Adenol kapky proti chrápání 10ml

adenol kapky

Adenol je založen na bázi rostlinných extraktů, nicméně výrobce bohužel neuvádí přesnější složení. Opět lze tímto způsobem řešit pouze jedinou z celé řady příčin chrápání. Nicméně funguje na mírně jiném principu, kdy způsobí intenzivní překrvení a napětí na povrchu tkání. Z těchto důvodů průchozí vzduch nemůže způsobit nepříjemné hlasité zvuky. Použité oleje a obsažený lecitin současně dokáží pokrýt tkáně krku a postarat se tak o zvlhčení stěn sliznice a hrtanu. Tak nedochází k nežádoucím vibracím. Nevýhodou je, že po sobě kapky zanechávají poměrně výrazné aroma, které může být některým uživatelům celkem nepříjemné, především v nočních hodinách. Současně je vhodné užívat současně jak sprej, tak i kapky pro zvýšení účinku, čímž se pro uživatele stává aplikace přípravku poněkud složitější a zdlouhavější.

Ronfnyl nosní spray proti chrápání 10ml

ronfnyl nosni spray

Sprej by měli primárně užívat zdraví lidé. Neřeší totiž žádnou příčinu chrápání. Je pouze zaměřen na odstranění nebo alespoň snížení nežádoucích zvukových projevů. Díky hydrofilní polymerové aktivní látce zajišťuje udržení adekvátního zvlhčení sliznice horních cest dýchacích. Roztok se aplikuje formou spreje, to znamená, že se jednoduše nastříká na nosní sliznici. Postačí užít jednou denně, těsně před spaním, případně můžete opakovat, nelze se jím žádným způsobem předávkovat, je zcela bezpečný. Přípravek je dobře tolerován vzhledem k tomu, že je přírodního původu, je založen na polysacharidech. Výrobce nicméně bohužel neuvádí konkrétní použité látky ve složení.

Náplast proti chrápání 10 ks Questaplast

questaplast

Tento prostředek funguje na jiné bázi, nejedná se o roztok, ale o náplasti, které odstraňují neprůchodnost nosních cest. Takto dokáží pacientovi zajistit lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a zamezují vibracím měkkého patra a tak dokáží eliminovat i nepříjemné chrápání. Proto je mohou užívat i sportovci pro zlepšení dýchání. Nevýhodou je lehce komplikovaná aplikace, kdy je potřeba pokožku odmastit, aby náplast dokonale přilnula. Na svém místě by pak neměla zůstat po dobu delší než deset hodin, ráno je tudíž potřeba myslet na její sundání.

Závěr

Přípravky proti chrápání mají svoje místo, pro optimální účinek je ovšem potřeba je užívat cíleně. V případě, že trpíte záněty horních cest dýchacích, HerbaSnorex je účinným řešením vašich obtíží, které oproti konkurenčím přípravkům přináší zajímavé funkční příhody. Objednat jej můžete na této adrese.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *