Recenze ManPride – opravdu funguje? Diskuze, zkušenosti

Problém s erekcí je překvapivě častou nepříjemností. Oč méně se o podobném jevu mluví, o to častěji jej řada mužů na vlastní kůži zažívá. Co je příčinou a jak se problémů s erekcí zbavit?

Jak vznikají poruchy erekce

Uvádí se, že za život zažije problém s erekcí až 90 % mužů. Erekce je nervověsvalovým dějem. Tedy to znamená, že dojde na základě určitého podnětu k podráždění nervových vláken. Ty následně vyvedou signály do mozku a z mozku. To způsobí roztažení cév v penisu a relaxaci hladkých svalů neboli těch svalů, které nemůžeme vlastní vůli ovládnout.

Tip: Chcete dostávat odměny za to, že brouzdáte po internetu?
Vyzkoušejte prohlížeč BRAVE s vestavěným blokováním reklamy.

Zdarma stahujte zde

Na erekci jako takovou a její kvalitu působí celá řada faktorů. Jsou to v první řadě ty biologické. Pod tím si lze představit jednoduše to, že pokud neadekvátně funguje nervový, hormonální či cévní systém, samozřejmě se to nevyhnutelně podepíše také na kvalitě erekce. Příčin je v takovémto případě celá řada, nervy může poškodit úraz, svoje cévy zase můžete ohrozit vlastní ne příliš příkladnou životosprávou, například kouřením.

Nezanedbatelnou roli v této situaci zcela přirozeně hraje také mužská psychika. V případě nedostatečného sebevědomí se tento fakt odrazí i na erekci. Podepíše se na ní dokonce třeba i obyčejná únava. A v neposlední řadě ji samozřejmě neovlivňuje pouze muž sám, ale také jeho protějšek. Pokud neprožíváte harmonický partnerský vztah, rovněž to pro vaši erekci může být doslova „smrtící”. V neposlední řadě má na schopnost dosažení a udržení dostatečně kvalitní erekce vliv i věk, kdy dochází k pomalému a postupnému zhoršování.

Dlužno dodat, že občasné selhání je zcela normálním jevem a není to ještě důvodem k tomu, abyste začali užívat léky. O poruše erekce lékařské autority hovoří teprve tehdy, pokud je neúspěšná plná čtvrtina styků. Jestliže vaše problémy přetrvávají déle než šest měsíců, již se jedná o problém, při němž je zapotřebí hledat příčinu a snažit se ji odstranit.

Proč se nestydět problémy s erekcí řešit

Poruchy erekce se klasifikují do několika úrovní dle závažnosti. Lze ovšem obecně říci, že jsou léčitelné. Je potřeba hledat důvod, proč tento mechanismus nefunguje tak, jak by měl a ten odstranit. Vetšinou se tedy muž trápí zcela zbytečně, protože jeho obtíže lze řešit. Není tedy rozhodně na místě stud.

Někdy postačí i pouhá změna životního stylu. Postačí omezit stres, vynechat kávu a vyhnout se konzumaci nadměrného množství alkoholu. Pokud dokážeme posílit sebedůvěru, také se nemusíme v řadě případů uchylovat k podávání medikamentů. Co ovšem dělat, když tyto metody selžou?

Co je přípravek Man Pride a jak funguje

Man Pride je založen na přírodní bázi extraktů z účinných látek rostlinného původu. Obsahuje výtažek z guarany a lopuchu afrického a dále také zinek. Postará se o zvýšení libida, zajistí zvýšení hladiny testosteronu, dokáže způsobit rozšíření cév, a tedy současně i zvýšení průtoku krve do penisu, a to vše zcela přirozenou cestou.

Tím je přípravek zcela bezpečný. Nelze se jím předávkovat a s užíváním se nepojí žádná rizika, nemůžete si na něm ani vybudovat závislost. Pozor, léky na podporu erekce patří k těm, které se nejčastěji padělají. Proto byste si rozhodně neměli kupovat na internetu bez lékařského předpisu generická léčiva například populární Viagry. Tyto léky musí vždy předepisovat lékař a musíte je užívat s jeho souhlasem, jsou zcela nevhodné například pro kombinování s některými léky na srdeční onemocnění. Nikdy v takovém případě nemáte záruku, co obsahují. V lepším případě nedisponují účinnou látkou žádnou, nicméně mohou v sobě například mít složky, které vám způsobí zdravotní komplikace kupříkladu v podobě alergické reakce.

Naproti tomu pro Man Pride díky jeho složení podobná omezení neexistují. Výhodou je i rychlý nástup účinku. Stačí gel aplikovat a již během čtyř sekund pozorovat výsledky. Proto s jeho užíváním nemizí ani spontánní radost ze sexu. Vhodný je pro všechny věkové skupiny, v pokročilém věku rozhodně není na místě na intimní život rezignovat a smířit se s tím, že stejnou kvalitu, jako když vám bylo dvacet, už mít zkrátka nebude.

Větší obrázek

Pokud trpíte studem a do lékařské ordinace se vám nechce, můžete si jej objednat bez jakýchkoli rizik přes internet, zcela diskrétní cestou. Vaše potíže tak během několika málo dní najdou účinné řešení.

Výhody:

  • rychlý nástup účinku
  • bezpečné, bez vedlejších účinků
  • čistě přírodní složení

Nevýhody:

  • vysoká cena
  • díky přírodním účinným látkám nemá tak výrazný účinek jako klasické léky

Zkušenosti uživatelů

Stále váháte nad tím, zda je pro vás Man Pride tou pravou alternativou? Nejdůležitější jsou samozřejmě reálné výsledky. Pojďme se tedy podívat na to, jak ho hodnotí ti, kteří ho již vyzkoušeli.

man pride recenze

Podobné doplňky

Omezíme se v následujícím srovnání pouze na přípravky fungující na podobném principu, to znamená na doplňky stravy založené na účinné látce přírodního charakteru, které lze sehnat v souladu se zákonem ve volném prodeji bez lékařského předpisu. Před nelegálními léky a jejich užíváním je znovu na místě varovat, v případě, že se k nim uchýlíte, činíte tak na vlastní nebezpečí.

Mezi nejčastěji užívané byliny se řadí pastala rozprostřená neboli damiána, ženšen pravý, tongkat ali, gingko biloba, bujarník johimbe nebo muira puama.

Amor – kvalitní postavení

amor pripravek

Tento doplněk stravy neobsahuje žádné chemické přísady. Ve složení najdete výhradně přírodní látky. Jsou jimi aminokyselina L-Arginin, kotvičník zemní, dále již jednou vzpomínaná muira puama, maca a také eleuterokok ostnitý, jemuž se někdy přezdívá „sibiřský ženšen”.

Jedna tobolka obsahuje celkem 450 mg účinné látky. Z toho vyplývá i omezení pro vás jakožto uživatele. Jednak si musíte navyknout na polykání tablet, což není každému pohodlné, a jednak je nezbytné myslet na to, abyste ji užili alespoň hodinu před plánovaným sexuálním stykem. Je zapotřebí užít jednu až tři pilulky. Na výrobku nevzniká závislost, je zcela neškodný a jeho produkce probíhá v ČR.

ArginMax Forte pro muže

argin max forte

Patří mezi nejpopulárnější doplňky, a to i vzdor své vyšší pořizovací ceně ve srovnání s konkurenčními preparáty. Ve složení byste opět našli kotvičník zemní, dále šafrán setý a stejně jako v předešlém případě také i aminokyselinu L-Arginin.

Nevýhodou je, že účinek nenastupuje okamžitě. Vytrvat byste pro dosažení žádoucího efektu měli minimálně dva týdny. Je potřeba brát v počáteční fázi tři tobolky denně, po prvním týdnů kúry pak postačí snížit dávku na dvě tablety. Také je vhodné myslet na to, že budete-li preparát užívat dlouhodobě, měly by se dostavit výraznější výsledky oproti užívání nárazovému. Na druhou stranu efekt dle výrobce přetrvá i poté, co doplněk vysadíte – zhruba dva týdny. V případě ArginMaxu je tedy nutná ze strany pacienta rozhodně disciplinovanost a trpělivost.

Clavin ORIGINAL

Opět je potřeba pamatovat na užití v intervalu zhruba hodiny před zahájením pohlavního styku. Doporučená denní dávka jsou čtyři tobolky najednou, tu byste neměli překračovat. Nicméně je jinak užívání přípravku zcela bezpečné.

Klíčové složky opět tvoří bylina kotvičník zemní a dále využíváme účinky šafránu setého. Účinné látky doplňují zinek a selen, které napomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Selen se rovněž podílí na normalizování produkce spermatu. Mimo to ve složení naleznete také aminokyseliny L-Argninin a L-Citrulin. Druhá jmenovaná dokáže zajistit odstranění únavy, čímž rovněž prospívá sexuálnímu životu.

Ve srovnání s konkurenčními preparáty je pro Clavin typická především vyšší pořizovací cena.

EREGMA Max Power 100

Výhodou tohoto preparátu je rozhodně jeho komplexní složení, díky němuž dokáže opravdu účinně řešit problémy s erekcí. Koenzym Q10, vitamín E, silymarin a selen se starají o snížení hladiny volných radikálů. Zinek, měď a selen se zase řadí mezi prvky tvořící zásadní součást celé řady enzymů, které jsou nezbytné pro životní funkce v organizmu. Především tak příznivě působí na antioxidační stabilitu, jsou nutné pro celistvost buněčných membrán, pro enzymy podílející se na správném chodu imunitního systému atd. Dále obsahuje byliny smilax lékařský a ženšen pravý. Složení doplňuje aminokyselina L-Arginin.

Shrnutí

Doplňky stravy jako je Man Pride založené na výtažcích z rostlin a dalších pro tělu přirozených látkách představují účinnou a bezpečnou možnost při řešení palčivého problému. Rozhodně tedy stojí za vyzkoušení. Pokud vás zaujal, můžete si jej objednat zde.

1 komentář k Recenze ManPride – opravdu funguje? Diskuze, zkušenosti

  1. Co se týče takových přípravků, tak bych určitě raději zůstal u těch přírodních i za cenu toho, že nebudou mít takový účinek. Musím říct, že mně se například velmi osvědčil kotvičník. Před nějakou dobou jsem si ho z https://eshop.guaranaplus.cz/kotvicnik objednal v kapslích a musím říct, že s výsledkem jsem spokojený.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *