Kankusta Duo – recenze, diskuze, zkušenosti

Kankusta Duo – recenze, diskuze, zkušenosti

Žijeme v době, v níž nás na každém rohu svádí rychlé občerstvení. Jen málokdo odolá. Ovšem právě nezdravá strava z rychlého občerstvení může za nadváhu, za znečištění střev, za poruchy trávení. Bohužel i já jsem patřila mezi ty, kteří si rádi zašli na hamburger s hranolky. Nejdříve jsem spořádala jen jeden hamburger, potom jsem byla schopná sníst i dva nebo tři. Bohužel jsem začala rychlostí blesku „kynout“. Bylo mi to celkem jedno až do doby, kdy jsem s trpícím žaludkem musela k doktorovi. Na základě mých potíží jsem začala užívat Kankustu Duo.

Kankusta Duo je přírodní detoxikace organismu. Z mých zkušeností mohu potvrdit, že nejen perfektně pročistí střeva a odstraní nahromaděné potravinové zbytky v trávicím traktu, ale také díky provedené detoxikaci výrazně zhubnete. Díky detoxikaci můžu říct, že jsem se zbavila nebezpečných toxinů v těle, také došlo ke snížení cholesterolu. Nic z toho se však nestalo během noci.

Ať už se vrhnete do této detoxikace ze stejného důvodu jako já nebo jenom proto, že potřebujete své tělo pročistit, myslete na to, že se výsledky nedostaví během jednoho dne. Není to sice běh na dlouhou trať, ale pár týdnů to potrvá.

Než se dáte do užívání produktu, poraďte se se svým lékařem. Jen ten vám objektivně poradí. Je jasné, že výrobek budou užívat i ženy, které jsou sice hubené, ale které touží ještě po větším váhovém úbytku. Pro ně produkt rozhodně určen není. Doporučuju konzultaci s lékařem, který objektivně posoudí, jestli vám právě tento přípravek může pomoct a jestli vám neuškodí.

Proč je právě tato detoxikace účinná?

Popravdě, než jsem se pustila do detoxikace s Kankusta Duo, zkoušela jsem i mnohé jiné detoxikace. Mezi nimi byly detoxikace s pomocí ovocných šťáv, dále jsem zkoušela detoxikace s okurkami. Možná došlo k jakémusi pročištění, ovšem hladověla jsem, co byl pro můj žaludek šok. Rozhodla jsem se tedy, že dám šanci právě Kankustě Duo, což je jistá detoxikace, u níž nemusíte držet žádnou dietu a která trvá zhruba jeden měsíc.

Otázkou je, v čem se skrývá tajemství detoxikace, proč je právě tato detoxikace účinná. Dočetla jsem se, že tajemství se skrývá ve složení. Produkt je složen ze směsi, jež má silný detoxikační účinek (proto o něm hovořím jako o detoxikaci). Směs, která je v produktu obsažena, čistí organismus celý den, i když spíme, i když pracujeme, i když odpočíváme.

Mezi nejdůležitější složky, jež jsou v produktu obsaženy, patří výtažky z ovocí garcinia cambogia a forskolin. Jedná se o přírodní sloučeniny, které podle všeho v našem těle zahajují proces samospalování tuku, díky čemuž rychleji ubýváme na váze.

Navíc látky, které jsou v Kankustě Duo obsaženy, dokážou eliminovat parazity v našem těle.

Jak jsem zmínila, produkt je vhodný pro všechny, kdo trpí nadváhou, koho trápí cholesterol či kdo trpí sníženou výkonností metabolismu.

Výhody produktu:

  • nutí organismus vylučovat toxické nánosy ve střevech
  • aktivuje proces spalování tukové tkáně
  • očišťuje cévy
  • pomáhá nám zhubnout

Nevýhody produktu:

  • cena (stojí kolem tisícikoruny)
  • trvá celý měsíc

Jak produkt funguje?

U Kankusty Duo jsem zaregistrovala hned několik funkcí či efektů. Všechny popíšu, ať víte, co můžete očekávat. Určitě vám to pomůže v rozhodování, jestli to právě s tímto produktem zkusíte či nikoliv.

Kankusta Duo - recenze, diskuze, zkušenosti

Během čtyřtýdenní detoxikace s Kankustou Duo jsem zaregistrovala úbytek na váze. Jestliže tedy trpíte nadváhou nebo nejste spokojeni se svou váhou, mohl by pomoct i vám. Sice jsem s produktem chtěla dosáhnout jen pročištění těla, ovšem shozená kila jsem také ocenila. Vždyť se blíží plavková sezona, není čas otálet! Během čtyřtýdenní detoxikace jsem zhubla neuvěřitelných pětadvacet kilo, a to jsem nemusela ani cvičit, ani držet drastickou dietu.

Podle mého doktora došlo také k pročištění cév, což ocenil především on. Pokud máte ucpané cévy nebo se vám v nich abnormálně hromadí tuk, je třeba s tím něco dělat, protože na základě toho mohou vzniknout mnohé zdravotní problémy. Díky čtyřtýdenní detoxikaci jsem pročistila cévy od nebezpečných toxinů. Krev v mém těle začala proudit lépe, což jsem pocítila na svém fyzickém stavu.

Kankusta Duo - recenze, diskuze, zkušenosti

Nejen, že Kankusta Duo vyčistila mé cévy, ale také se ulevilo mému trávicímu traktu. Jak jsem zmínila na začátku, v minulosti jsem ho velice zatěžovala nezdravým, rychlým občerstvením, díky kterému se v mých cévách hromadil tuk a díky kterému ve střevech zůstávalo moc nebezpečných zbytků potravy. Během měsíční detoxikace jsem se zbavila toxických nánosů nejen ve střevech, ale i v játrech, což jsem nakonec velice ocenila.

Musím říct, že i můj metabolismus se výrazně zrychlil. I při pouhých procházkách jsem se dříve zadýchávala, takřka po každém kroku jsem se musela zastavit a odpočinout si. Nyní jsem se dokonce rozhodla cvičit! Skutečně se cítím lépe, můj metabolismus se stoprocentně zrychlil.

Volila jsem podle hodnocení

Jak jsem zmínila, Kankusta Duo nebyla má první volba. Nejdříve jsem zkoušela detoxikace bez tabletek či bez podobných produktů, ale nic to se mnou nedělalo. Stále jsem se cítila špatně, stále jsem měla problémy. Poté jsem začala pátrat na internetu a narazila jsem právě na Kankustu Duo. Produkt mě zaujal ne svými účinky, ale velkým množstvím pozitivního hodnocení.

Kankusta Duo - recenze, diskuze, zkušenosti

Existují i jiné produkty s podobnými účinky?

Samozřejmě na internetu najdete mnoho podobných výrobků, u mě však vyhrála právě Kankusta Duo. Nikomu tento produkt nenutím, jen zde říkám své zkušenosti a poznatky. Navíc přináším vám několik alternativ tohoto přípravku, které mě také zaujaly a nad kterými bych uvažovala, pokud by Kankusta Duo neúčinkovala.

Hodně jsem se zajímala o Cytosan Inovum Energy, což je produkt, jenž má vliv na detoxikaci trávicího traktu. Cena se však pohybuje v poměrně vysokém rozmezí, zhruba od 700 korun do 1 000 korun. Hodnocení tohoto produktu je však víc než dobré, ovšem v tomto případě rozhodovala cena.

Cenově mi byl sympatický Link Triphala, což je produkt podporující trávení, který zároveň detoxikuje. Jeho cena se pohybuje kolem 200 korun. Používat by ho měli hlavně ti, kteří trpí poruchou přijímání potravy, což já tak úplně nebyla, proto jsem sáhla po Kankustě.

Na trhu mě zaujal i Finclub Fin Detoxis, který získal mou pozornost hlavně díky svému složení. Obsahuje totiž jen rostlinné a bylinné výtažky, které příznivě ovlivňují nejen trávení, ale i činnost jater, ledvin a žlučníku. Kromě toho detoxikuje organismus. Stojí zhruba 600 korun, ovšem našla jsem minimum recenzí, proto jsem sáhla po zmiňované Kankustě.

Souhrn na závěr:

Kankusta Duo je vhodná pro všechny, kdo trpí vysokým cholesterolem, nadváhou, koho trápí ucpané cévy či kdo má potíže s výkonností metabolismu. Produkt nejen, že pomůže výrazně zhubnout, ale pročistí vaše tělo tak, že se budete cítit už během měsíce mnohem lépe než kdy předtím. Podle mého doktora došlo k vyčistění nejen cév, ale i střev, zbavila jsem se nebezpečných toxinů v těle a zlepšil se i průtok krve v těle.

Tři důvody, proč si produkt koupit:

  • zbavíte se nebezpečných toxinů v těle
  • zrychlíte metabolismus
  • výrazně zhubnete (poznáte to nejen na váze, ale i na pohled)

Neváhejte a zkuste to s Kankusta Duo ještě dnes. Uděláte nejen něco pro své zdraví, ale navíc budete spokojeni i se svým vzhledem. Do plavkové sezony letos vstoupíte s neuvěřitelnou postavou. Produkt, díky kterému si sáhnete na svou vysněnou hmotnost, si můžete zakoupit zde.

Rate this post

2 komentářů k Kankusta Duo – recenze, diskuze, zkušenosti

  1. Ahoj ráda bych něco na detox.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *