Mobilní jídelníček na hubnutí zdarma

Mobilní jídelníček na hubnutí zdarma

Léto se blíží mílovými kroky a mnoho lidí se snaží co nejrychleji zhubnout do plavek. Část z nich začíná již od zimy a část nechává hubnutí na poslední chvíli. Pro tělo však nejsou nárazové diety zdravé. Lepší je začínat pozvolna a především upravit jídelníček. Vyvážená zdravá strava a pravidelný pitný režim jsou základem pro vaše hubnutí.

mobilní jídelníček na hubnutí

Mezi revoluční způsoby hubnutí patří aplikace Body24, která vám vytvoří vyvážený jídelníček na míru a zároveň pohlídá pitný režim. Díky této aplikaci se budete cítit fit a zároveň zhubnete.

Vyvážený jídelníček

Body24 je aplikace, která vás dostane zpět do formy. Pomůže vašemu tělu získat potřebné živiny, upraví jídelníček tak, aby nedocházelo k tloustnutí. Jednoduše vytvoří dietu “na míru“. Obsahuje pestrou databázi receptů, které jsou snadné na přípravu a poradí si s nimi každý. Recepty jsou sestaveny tak, aby obsahovaly vše důležité a zároveň byly pestré a především zdravé.

Pokud máte specifické stravovací návyky, jako je veganství, vegetariánství případně máte-li na nějaké potraviny alergii, aplikace Body24 vám připraví jídelníček na míru. Nemusíte se zdržovat s vymýšlením pokrmů, program je vytvoří za vás.

Individuální tréninkový plán

Systém vám je schopen zkombinovat zdravý program na míru a individuální trénink. Záleží, co je vaším cílem. Chcete nabrat svalovou hmotu a posílit tělo? Nebo naopak zhubnout či být pouze fit? Body24 vypracuje tréninkový plán přesně podle vašich představ.

Pitný režim je důležitý

Základem všeho je pitný režim. Aby tělo dokázalo pracovat, potřebuje svoji pohonnou hmotu a tou je voda. Nedodržování pitného režimu vede k řadě zdravotních komplikací, únavě a pocitu hladu. Ne nadarmo se říká „Hlad je převlečená žízeň.“

Reference

Body24 je relativně novou aplikací, ale už nyní má své spokojené zákazníky.

 

Body 24

Aplikace je zdarma ke stažení na adrese body24.org.

Další metody hubnutí

Sama jsem osobně vyzkoušela několik diet a stravovacích programů, některé z nich vám představím.

Metabolic Balance

Metabolic Balance je výživový program, který upraví vaši látkovou výměnu a tělesnou hmotnost. Díky němu můžete jíst naprosto zdravě a vyváženě. Jídelníček je sestaven v souladu s vaším metabolismem. Tento program byl vytvořen samotnými lékaři a odborníky na výživu.

Poradce vám nejprve sestaví osobní program a seznam potravin, vše na základě laboratorních výsledků a dle vašeho zdravotního stavu. Nejen, že tento způsob podpoří vaše zdraví, ale zároveň vám pomůže zhubnout.

Jak Metabolic Balance funguje?

Jídelní plán je vytvořen na míru vašemu tělesnému metabolismu a díky tomu je zdravotní stav uveden do rovnováhy. Tělu jsou dodávány potřebné živiny a minerální látky. Nic vám tak nechybí a nepřichází pocit hladu. Nejenže se cítite fit, ale zároveň hubnete. Celý plán je ušitý na míru vašim zdravotním údajům.

Díky programu, který je nastaven pro každého jedince zvlášť (s ohledem na zdravotní stav) a díky školenému výživovému poradci, tato metoda opravdu funguje.

mobilní jídelníček na hubnutí

Pomáhá Metabolic Balance hubnout?

Pomocí výživového programu se vaše tělo dostane do rovnováhy. Je aktivována látková výměna a hormonální produkce. Společně s tím dojde k přirozené produkci inzulínu. V tomto programu nepočítáte kalorie. Soustředíte se na kvalitní zdroje živin. Vaše tělo nestrádá, ale šetrně reguluje vaši hmotnost a vy zdravě hubnete.

Zlepšení zdravotních problémů

Vaše tělo se dostane pomocí zdravé stravy a pohybové aktivity do rovnováhy. Tím chráníte organizmus před civilizačními chorobami, navrací se vám ztracená energie a chuť do života. Jste výkonnější a koncentrovanější. Díky programu se navíc odbourává pouze tuková tkáň, svalová hmota zůstává.

Komu program Metabolic Balance doporučuji

Pokud se chcete cítit lépe, upravit své stravovací návyky a zařadit do svého života pohybové aktivity, Metabolic Balance jedině doporučuji. Je-li vaším cílem shodit pár kilo nebo máte-li zdravotní problémy spojené s nadváhou (cukrovka, vysoký krevní tlak, porucha látkové výměny tuků), tento program je pro vás více než vhodný. Velkou výhodou je dohled školených poradců, nehazardujete tak se svým zdravím.

Dělená strava

Dalším oblíbeným způsobem, jak zhubnout, je tzv. dělená strava. Sama jsem ji nevyzkoušela, ale moje kamarádka ano. Princip dělené stravy je založen na rozdělení potravin do tří skupin. Jsou to bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak funguje dělená strava

Potraviny s vysokým obsahem bílkovin potřebují ke svému zpracování nízké ph (kyselé prostředí), sacharidy naopak vysoké ph. Pokud jsou tyto dvě látky tráveny spolu, nedochází k jejich dokonalému rozkladu a neuvolňují se do organizmu optimálně. Potraviny z neutrální skupiny můžeme kombinovat s jednou ze skupin nebo používat samotné.

V jaké formě stravu dělit?

Je možné se stravovat celý den pouze skupinou bílkovin nebo sacharidů a střídat tyto dvě skupiny. Další možností je jídlo dělit pouze v rámci jednotlivých jídel.

Zástupci bílkovin

 • Maso a masné výrobky (hovězí, telecí, skopové, drůbeží, krůtí)
 • Ryby, plody moře
 • Sójové výrobky, vejce, sýry a mléčné výrobky
 • Ovocné nápoje, suché víno
 • Ovoce (citrusy, jablka, hrušky, broskve, jahody, maliny…)

Pozor si dejte na: Maso musí být tepelně upravené. Nepoužívejte trojobal, strouhanka patří do druhé skupiny. U nápojů pozor na cukr – spadá do sacharidů.

Zástupci sacharidů

 • Celozrnné potraviny (chléb, housky, koláče – celozrnné)
 • Zelenina (brambory, kapusta)
 • Ovoce (banány, fíky, datle, hroznové víno…)
 • Slazené nápoje (šťávy, pivo…)
 • Luštěniny

Pozor si dejte na: Rýži. Upřednostněte raději neloupanou.

Zástupci neutrálních potravin

 • Tuky (oleje lisované za studena, neztužené margaríny a máslo)
 • Mléčné výrobky s obsahem tuku vyšším než 50 % (kysaná smetana, tvaroh…)
 • Uzené výrobky (šunka, uzeniny…)
 • Uzené ryby (makrela, pstruh…)
 • Zelenina (brokolice, zelí, hrášek, okurka…)
 • Nápoje (bylinkové čaje)
 • Ořechy, koření, bylinky, houby

Doporučuji dělenou stravu?

Dělená strava skýtá mnoho výhod. Je uznávaná i svými kritiky, protože díky ní člověk začne přemýšlet nad složením svého jídla a snaží se, aby bylo pestré.

Pomocí dělené stravy pravděpodobně neshodíte, ale upravíte si jídelníček a dodáte tělu vše potřebné.

Zelený ječmen

Pokud potřebujete detoxikovat organizmus, je zelený ječmen to pravé ořechové. S hubnutím vám ale moc nepomůže.

Jak funguje zelený ječmen?

Zelený ječmen zbavuje tělo škodlivých látek, které se hromadí v našich orgánech. Nastartuje čisticí procesy a zajistí rychlejší spalování tuků. Díky němu naše tělo začne zase fungovat tak, jak má. Zmizí únava a podrážděnost.

Při detoxikaci zeleným ječmenem však vždy počítejte se zhoršením stavu, které se dostaví prvních pár dní. Je to způsobeno odplavováním škodlivin z těla. Až se všechny vyplaví, budete se cítit opět svěže.

Zelený ječmen pomáhá udržet zásadité ph a proto se často používá za účelem hubnutí. Zásadité ph snižuje riziko obezity.

Já sama jsem zelený ječmen užívala, ale nedošlo u mě k výraznému snížení váhy. Myslím, že je to u každého jedince rozdílné, záleží hodně na míře zanesení organizmu škodlivými látkami. Pokud jich máte v těle hodně, určitě dojde po užívání zeleného ječmenu k výraznějšímu úbytku váhy.

Ze všech výše uvedených metod jednoznačně doporučuji aplikaci Body24, která vám sestaví jídelníček na míru a navíc zdarma.

Rate this post

1 komentář k Mobilní jídelníček na hubnutí zdarma

 1. To zní dobře. Musím říct, že já jsem velmi ráda, že já už teď naštěstí zhubnout nepotřebuji. Podařilo se mi totiž celkem dost zhubnout během prázdnin a jsem za to strašně ráda. Hodně mi v tom pomohla proteinová dieta. Kdyby náhodou někoho zajímalo o co přesně se jedná, tak doporučuji mrknout sem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *