Nutresin – Herbapure Ear – recenze, zkušenosti

Nutresin – Herbapure Ear – recenze, zkušenosti

Problémy se sluchem patří mezi velmi časté. Nepostihují přitom ani zdaleka pouze starší generaci. Jak se jim účinně bránit?

Jak funguje lidský sluch?

Sluch je jedním z lidských smyslů, který je zcela zásadní pro komunikaci s okolím. Jeho schopnost mají všichni vyšší živočichové, kteří jsou vybaveni sluchovým orgánem, tedy uchem. Princip sluchu je založen na zpracování a vedení akustických podnětů. Sluchový aparát se skládá ze zevního, středního a vnitřního ucha.

Co způsobuje problémy se sluchem

Sluchové poruchy se obecně dělí na vrozené a získané. Nejzávažnějším stavem je úplná hluchota, pacient ale může trpět různým stupněm nedoslýchavosti. Lehká nedoslýchavost postiženého limituje například v běžném hovoru s větší skupinou lidí. Při závažnějším stupni pak již musí nosit naslouchátka.

Nedoslýchavost přitom v populaci patří mezi velmi časté onemocnění. Její výskyt stoupá s věkem. Ve věkové skupině nad 65 let jí trpí dle dostupných údajů 33 %, kdežto ve věkové skupině nad 75 let výskyt narůstá už na 45 %.

Postižení dále dle příčiny dělíme na organická a funkční. Velmi častou poruchou je například tinnitus alias ušní šelest. Postižený může trpět také poruchami citlivosti ucha a celou řadou dalších vad. Diagnostika je pak klíčovou pro správnou léčbu, která může být buď konzervativní nebo chirurgická, případně se pacientovi indikují pomůcky jako naslouchátka.

Jak se problémům se sluchem bránit

Dobrou zprávou je, že ne vždy je za zhoršením sluchu nemoc. Příčinou také může být například mazová zátka, která ucpe zvukovod. Pacient by měl navštívit lékaře, který provede nebolestivé vypláchnutí ucha. Tomu, aby k něčemu podobnému došlo, však můžete bránit i sami.

O sluch je na místě se naučit správným způsobem pečovat. Věnujte proto pozornost dostatečné hygieně, účinně vám poslouží hlavně kapky a sprej. Platí rovněž, že škodí i starost nadměrná. Ucho bychom neměli zbavovat mazu úplně důsledně, protože pro správnou funkci jej jednoduše potřebuje.

Rovněž bychom se neměli vystavovat nadměrnému hluku a nesetrvávat v zakouřeném prostředí. Kouř je ideální živnou půdou pro ušní infekce. Hluk nad 130 decibelů zase hrozí poškozením sluchových orgánů.

Jak funguje Nutresin – Herbapure Ear

Nutresin má unikátní olejovou formuli, která se aplikuje přímo dovnitř ucha. Pacient díky tomu nemusí nosit naslouchátko, jímž je společensky limitován. Naslouchátka způsobují nepohodlí a jejich majitel se často stydí, neboť přístroj na první pohled „přiznává“ vadu sluchu. Neléčené sluchové poruchy však postiženého dále omezují a izolují, proto je nutné je řešit.

ucho

Nutresin obsahuje čistě přírodní složky určené pro obnovu buněk a zdravého sluchu. Mandlový olej zajišťuje především vysoký podíl vitamínů A, D3 a E, které se starají o dostatečnou výživu buněk, což má příznivý vliv právě na náš sluch.

Napomáhá tomu také extrakt z hřebíčku, který obsahuje železo, sodík a draslík. Navíc má přirozeně protizánětlivý účinek, čímž pomáhá hojit zánětlivé procesy, které mají často negativní vliv na sluchové ústrojí.

Extrakt z tahitské gardénie používaný k výrobě oleje jménem tiare pak patří k přirozeným čisticím prostředkům.

Poslední účinnou složkou, kterou v Nutresinu najdeme, je arganový olej. Ten je znám hlavně pro svou schopnost zlepšovat krevní oběh.

Jak se Nutresin užívá

Přípravek se aplikuje přímo do zvukovodu, přičemž je nutné dbát na pravidelnost. Jednoduše nakloňte hlavu a setrvejte přibližně 15 sekund. Současně je nutné dávat pozor na potřísnění oblečení, neboť preparát má olejovitou konzistenci. Komplikovanější aplikace tak patří mezi nevýhody používání tohoto prostředku.

Výhody přípravku

  • diskrétní pro pacienta
  • rychlý nástup účinku již po 14 dnech
  • bezproblémové nedráždivé složení založené na přírodních extraktech

Nevýhody produktu

  • využitelné jen při mírné ztrátě sluchu a při nedoslýchavosti v určitých frekvencích
  • vysoká pořizovací cena
  • hůře se aplikuje – může špinit a vytékat

Názory uživatelů

Nutresin má celou řadu spokojených uživatelů, jejichž názory si můžete přečíst na internetu. Kdo se pro jeho koupi zatím nerozhodl, možná mu v přemýšlení pomůže alespoň jeden názor pro ukázku zde:

recenze nutresin

Konkurenční produkty

Částečná ztráta sluchu patří k mimořádně rozšířeným problémům. To výrobce vede k produkci velmi širokého spektra preparátů, které nabízejí pacientům úlevu. Pojďme se podívat na další přírodní prostředky a porovnat je s Nutresinem.

Walmark GINKOPRIM MAX NEW tbl 60x 60mg

Klíčovou účinnou látkou je v tomto přípravku hlavně ginkgo biloba. Ta zajišťuje lepší prokrvení, čímž se podílí také na zlepšení sluchu. U přípravků obsahujících extrakt jinanu dvoulaločného je nevýhoda především v omezenosti použití, vyhnout by se jim měly osoby užívající léky na srážlivost krve. Naproti tomu Nutresin nemá žádné známé kontraindikace a je pacienty dobře snášen. Svým vyrovnaným složením zároveň poskytuje maximální účinek.

Aurecon ušní kapky s peroxidem 10 ml

Pokud jste si jisti, že za vaším problémem se sluchem je právě výše citovaný ušní maz, je na místě vykoušet doplněk určený přímo k řešení těchto obtíží. Kapky Aurecon dokáží ušní maz změkčit a účinně uvolnit. Tím pacientovi poskytnou významnou úlevu. Oproti přípravku Nutresin tak fungují pouze na jeden typ problémů. Nevýhodou je zejména to, že u pacienta je nutná naprosto přesná diagnostika a té nemusíte být bez odborného stanoviska lékaře schopni. Aurecon je nedráždivý, přesto může způsobit v ojedinělých případech nepříjemné pocity.

Tinnistop kapky (tinktura) 50ml

Extrakt z ginkgo biloba je zde doplněn vyváženou směsí dalších bylin. Jsou to konkrétně bráhmí, rozchodnice růžová, lichořeřišnice a bělotrn. Určen je tento přípravek primárně k tlumení potíží s tinnitem. Tím trpí miliony pacientů po celém světě a jedná se o problém, který je závažný a má negativní dopad na pacientův soukromý i pracovní život. Pískání v uších však může být i průvodním jevem závažnější choroby, proto byste v případě přetrvávání příznaků měli navštívit jednoznačně lékaře pro vyloučení všech rizik.

Dr.Max Ušní spray Oliva 30ml

Ušní sprej je určen k ošetření uší v rámci prevence a dále při nadměrné produkci ušního mazu, která může vyústit až k vytvoření mazové zátky. Opět tak platí, že před aplikací je nutné znát příčinu. Jestliže není za problémy se sluchem právě ušní maz, ušní sprej vám od potíží neuleví. Hlavní účinnou látkou je ve složení spreje olivový olej. U zdravého člověka tato látka nepůsobí nijak dráždivě, vyhnout byste se mu však měli v okamžiku, kdy máte v uchu oděrky nebo jiná drobná poranění. Pokud trpíte častými infekcemi, poraďte se před aplikací se svým lékařem.

nutresin herbapure

Závěrečné zhodnocení

Nutresin – Herbapure Ear je svým složením naprosto unikátní. Právě vyvážený poměr přirozených složek v přípravku zajišťuje vysokou účinnost. Zároveň je jeho složení jedinečné nepodobné jakýmkoliv jiným na trhu v současné době dostupným preparátům. Jestliže zaujaly jeho účinky i vás, můžete si jej objednat online na této adrese.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *