OmegaMarine Forte+ [zkušenosti]

OmegaMarine Forte+ [zkušenosti]

OmegaMarine Forte+ je nejprodávanější omega-3 v ČR, vyrobené z nejčerstvějšího rybího oleje na světě. Má pozitivní účinek na oči, srdce, mozek a imunitu. Navíc obsahuje vitamín D. Já sama jsem OmegaMarine Forte+ začala užívat na doporučení mé kamarádky. Trápila mě nesnesitelná únava a měla jsem neustálé potíže s imunitou. Kamarádka si prošla něčím podobným a tento přípravek jí spolehlivě pomohl. Musela jej však užívat dlouhodobě, než skutečně zapůsobil. Na její doporučení jsem OmegaMarine vyzkoušela a nyní vám mohu v této recenzi předat své zkušenosti.

Recenze OmegaMarine Forte+

Co je to OmegaMarine Forte+?

OmegaMarine Forte+ je doplněk stravy obsahující olej z lososů žijících podél norského pobřeží. Hlavní výhodou doplňku je především jeho naprostá čerstvost. Je totiž vyráběn z nejčerstvějšího rybího oleje na světě. Hned po ulovení ryby následuje během několika hodin rychlé zpracování, což má významný vliv na výslednou kvalitu.

OmegaMarine Forte+ doplní do našeho organizmu omega-3 mastné kyseliny, které jsou pro naše zdraví velmi důležité. Lidské tělo si je neumí samo vyrobit a je tedy třeba postarat se o jejich dostatečný příjem ze stravy nebo z doplňků stravy. Z toho důvodu bychom měli jíst maso tučných ryb, jako je tuňák nebo losos, alespoň 2krát týdně. Ti, kdo nedodržují tento interval, by měli zvážit užívání potravinového doplňku.

OmegaMarine jsou malé kapsle, které obsahují vysokou koncentraci omega-3. Kapsle se snadno polykají a nezanechávají žádnou pachuť v ústech. Působí pozitivně na srdce, oči i mozek. Díky vitamínu D má přípravek také pozitivní vliv na imunitu.

 • Postará se o zdravé zuby a kosti
 • Podporuje imunitní systém
 • Je důležitý pro správnou funkci svalů
 • Hraje důležitou roli během dělení buněk
 • Napomáhá normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu

Jak jsou na tom Češi s příjmem omega-3?

Průměrný Čech zkonzumuje až o 60 % méně ryb, než je průměr na člověka v Evropské unii. Například v porovnání s Norskem je to dokonce 4x méně. V Norsku je oblíbená zejména makrela, losos nebo slaneček a Norové snědí až 52 kilogramů ryb na člověka za rok. Ještě více ryb snědí na Islandu, a to až 90 kg ročně (na osobu). Své světové prvenství mají Maledivy, kde žijí skutečně velmi zdravě. Zkonzumují totiž až 139 kg ryb na osobu ročně. Česká republika se, co se týče konzumace ryb, drží velmi zpátky – důvodem je hlavně to, že zde nemáme moře. Zkonzumujeme průměrně pouze 8 kg ryb na osobu ročně, přičemž velká část jsou ryby sladkovodní s nízkým obsahem omega-3.

Recenze OmegaMarine

Jak OmegaMarine Forte+ funguje?

OmegaMarine Forte+ je vysoce kvalitní omega-3 doplněk stravy, který je vyráběn na základě 150leté norské tradice a poznatků zpracování rybího oleje. Původ rybího oleje je dohledatelný. Omega-3 je dle receptury navíc získáváno z lososového oleje, který je pro lidské tělo dobře vstřebatelný. Tento olej je extrahován z masa lososů, kteří žijí v nejčistších vodách norských fjordů.

Klíčovým prvkem je čerstvost používaného lososového oleje. K extrakci dochází během několika hodin od ulovení, díky čemuž každá kapsle obsahuje bohaté množství omega-3. Stačí užít dvě malé kapsle, které pokryjí vaši denní potřebu.

Proč je nutné dodávat tělu vitamín D?

Vitamín D je důležitou látkou v našem těle, zodpovědnou za mnoho funkcí. Přirozenou cestou jej lze získat ze slunce. Avšak v našich zeměpisných podmínkách nemáme většinu času dostatek slunečního svitu, a tím pádem jsme unavení a bez energie. Nedostatek vitamínu D může mít za následek také různá onemocnění. Z toho důvodu doporučují evropské zdravotní úřady (EFSA) dodávat do stravy pravidelně vitamín D. Přírodním zdrojem vitamínu D jsou: mořské ryby (losos, tuňák, makrela), mléko, mléčné výrobky, vejce, hovězí játra či sušené houby shiitake.

Vitamín D lze tělu dodat také v doplňcích stravy, přičemž v kombinaci se „zdravými“ tuky se lépe vstřebává. Z toho důvodu je doplněk OmegaMarine Forte+ skvělou alternativou. Jedná se totiž o ideální kombinaci rybího oleje a 100% denní doporučené dávky vitamínu D. Absorpce aktivních látek je tedy maximálně efektivní.

Jaká je moje zkušenost s OmegaMarine Forte+?

Po dlouhodobých útrapách s únavou jsem již popravdě nevěřila v žádné „zázračné“ přípravky ani doplňky stravy. Když jsem si postěžovala kamarádce, že si již nevím rady se svou únavou, a že mi nic nezabírá, s podivem se na mě podívala a zeptala se mě: „Ty neznáš OmegaMarine Forte+?“. Odvětila jsem jí, že ne, ale že již v žádné doplňky stravy nevěřím. Souhlasně přikývla a odpověděla, že ona na tom byla stejně. Než objevila právě tento doplněk stravy.

Byla jsem přesvědčená, že žádné další doplňky stravy kupovat nebudu, ale kamarádka mě mile překvapila. Objednala mi jedno balení na vyzkoušení k narozeninám. A protože se dárky neodmítají, začala jsem OmegaMarine užívat. Zpočátku jsme necítila žádné změny a v duchu si tedy říkala, že přípravek doberu, ale další objednávat nebudu. Jenže po třetím týdnu užívání jsem byla překvapená. Několik dnů po sobě jsem se začala probouzet velmi odpočatá a plná energie.

Celý den byl tak nějak veselejší, a navíc se mi velmi dobře spalo. Přestala jsem téměř cítit únavu, a dokonce mě několik dnů netrápila ani rýma. Jenže to bych nebyla já tvrdohlavá ženská, kdybych toto zlepšení nepřisuzovala lepší stravě a počasí. Po dobrání jsem přípravek tedy již neobjednala. Jenže po přibližně dvou týdnech byly všechny nepříjemné projevy únavy a snížené imunity zpět. Když jsem si opět stěžovala své kamarádce, zeptala se mě na OmegaMarine a já odpověděla, že jsem si jej znovu neobjednala.

Nechápavě se na mě podívala, protože věděla, jak moc mi předtím pomohl. Řešení tedy bylo jasné, objednat rovnou několik balení a začít pravidelně užívat. Hned po několika týdnech nepříjemné projevy zmizely a objevila se dobrá nálada a chuť do života. Sama bych nevěřila, že může jeden doplněk stravy natolik pomoci.

OmegaMarine Forte+ vás zbaví:

 • Únavy a snížené imunity
 • Nekvalitního spánku
 • Potíží se zuby
 • Problémů s pohybovým aparátem
 • Dalších zdravotních potíží

Recenze OmegaMarine

Jak doplněk správně užívat?

Výhodou omega-3 v tabletách je jednoduchost užívání. V porovnání s rybím olejem v tekutém stavu je polykání tablet mnohem jednodušší a příjemnější. Doplněk stravy doporučuji začít užívat ihned, co vám balíček přijde domů. Já sama užívám doporučenou dávku, tedy 2 tablety denně. Dále je důležité dodržet tato pravidla: dostatečně tablety zapít vodou a užívat je pravidelně. Jistě oceníte, že je možné konzumovat dvě tablety najednou, což celý proces velmi ulehčuje. Doporučuji stanovit si přesnou hodinu a opravdu ji dodržovat. Záleží pouze na vás, v jaký čas vám bude užívání vyhovovat. Základem je, aby vaše tělo mělo celodenní přísun důležitých látek a nedostalo se do fáze velkých výkyvů.

Na co si dát pozor?

OmegaMarine Forte je zcela přírodní přípravek, který je pro lidské tělo prospěšný. Není zde tedy žádné výrazné omezení. Přípravek mohou užívat jak muži, tak i ženy bez omezení věku. Nedoporučuje se pouze malým dětem do 3 let, což je vcelku logické. U přípravku nebyly pozorovány žádné nežádoucí vedlejší účinky. Navíc je doporučen k dlouhodobému užívání. Pozor by si měli dát lidé, kteří mají alergii na nějakou ze složek přípravku – zejména na rybí olej. Pokud trpíte nějakými zdravotními obtížemi, doporučujeme poradit se se svým ošetřujícím lékařem.

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Přírodní a bezpečný doplněk stravy
 • Zvýšení chuti do života a energie
 • Snížení míry únavy a vyčerpání
 • Nejčerstvější rybí olej na světě
 • Obsahuje vitamín D
 • Nízká cena, první balení zdarma

Nevýhody

 • Je třeba užívat dlouhodobě
 • Pozitivní změna přichází postupně
 • Nedohledali jsme detailní popis složení

Recenze OmegaMarine

Jak objednat

Přípravek OmegaMarine lze objednat online na webových stránkách prodejce. Stačí kliknout na „Vyzkoušet zdarma“ a vyplnit formulář na webových stránkách, což vám zabere pouze pár minut. Zásilku vám během několika dní doručí kurýr nebo pošťák. Platba probíhá až při převzetí. První 30denní balení je na vyzkoušení zdarma, zaplatíte pouze 49 Kč za poštovné. Další balení je nyní za výhodnější cenu 399 Kč. Balení obsahuje 30 tobolek, které vám vystačí na 1 měsíc užívání (budete-li užívat 1 tabletu denně, v případě užívání 2 tablet denně (doporučuje se) vystačí balení na 1/2 měsíce). 

Objednavkovy formular OmegaMarine Forte+
Objednávkový formulář OmegaMarine Forte+. Zdroj: Omega Marine

Recenze zákazníků

Jaké mají s tímto přípravkem zkušenosti ostatní zákazníci? Na internetu jsme našli mnoho recenzí a většina byla pozitivní. Podívejte se na některé z nich.

Recenze OmegaMarine
Recenze ostatních zákazníků. (Pro zvětšení obrázku na něj klikněte) Zdroj: Heureka
Recenze OmegaMarine Forte+
Recenze ostatních zákazníků. (Pro zvětšení obrázku na něj klikněte) Zdroj: Heureka

Alternativy

 • GS Omega3 Citrus
 • Livsane – Tekutý omega-3 s vitamíny a minerály
 • Anna Brandejs, omega-3

GS Omega 3 Citrus

GS Omega 3 Citrus je rybí olej ve formě kapslí, který je zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin – DHA a EPA v přirozené formě, díky čemuž se látky lépe vstřebávají. Dávka 250 mg přispívá k normální činnosti srdce, mozku i zraku. Balení obsahuje 90 kapslí, které se dobře polykají. Součástí doplňku stravy je také vitamín C. Tablety mají citrusovou příchuť a jsou bez lepku i laktózy. Doporučuje se užívat 1 tableta denně, až 3 tablety denně. Nevýhodou je, že na balení není uveden původ rybího oleje.

Livsane – Tekutý omega-3 s vitamíny a minerály

LIVSANE Tekutý Omega-3 s vitamíny a minerály je doplněk stravy obsahující omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA, 10 vitamínů, jód, selen a zinek. DHA přispívá k normální činnosti mozku, EPA v kombinaci s DHA podporují činnost srdce. Vitamín A udržuje normální stav zraku, selen a jód jsou vhodné k normální funkci štítné žlázy, vitamín C a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému a vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. K normálnímu stavu kostí napomáhá vitamín D. Přípravek je v tekuté formě a pro mnoho lidí tak může být jeho užívání velmi nepříjemné, co se týče chuti v ústech.

Anna Brandejs Omega-3+3

Tento doplněk stravy je určený pro všechny, kteří chtějí podpořit zdraví svého srdce, cév, mozku a zraku. Obsahuje vysokou dávku omega 3 mastných kyselin + 3 další přírodní extrakty z listů olivy, plodů oliv a hroznů. Všechny tyto látky napomáhají v boji proti vysokému krevnímu tlaku, ateroskleróze, diabetu a dalším onemocněním. Balení obsahuje 90 tobolek, přičemž se doporučuje užívat 2–4 tobolky během jídla (2 ráno a 2 večer). 4 tobolky poskytují dle výrobce maximální účinek. Nevýhodou je, že Anna Brandejs Omega-3+3 je velmi drahý přípravek (cca 1 500 Kč).

Naše hodnocení doplňku stravy

Plusy

 • Přírodní a bezpečný přípravek  
 • Vyroben z nejčerstvějšího lososového oleje
 • Vhodný k dlouhodobému užívání
 • Nízká cena, první balení zdarma

Mínusy

 • Nutné užívat dlouhodobě  
 • Měly by se užívat dvě tablety denně
 • Nutné dostatečně zapíjet

Hodnocení Radírny

OmegaMarine Forte+ je jeden z nejlepších doplňků stravy obsahující omega 3 na českém trhu. Je vyráběn z čerstvého lososového oleje té nejvyšší kvality. Výroba je založená na 150leté norské tradici a poznatcích. Díky tomu je výrobek přírodní a čistý. Doporučili bychom jej užívat všem, kdo dbají o své zdraví nebo pociťují zdravotní potíže způsobené nedostatek omega-3 a vitamínu D. Přípravek je cenově rozumný, první balení je dokonce zdarma. K pokrytí denní potřeby postačí 2 kapsle denně. Nevýhodou je, že pro první viditelné změny je nutné užívat přípravek alespoň několik týdnů. Ideální je pravidelné a dlouhodobé užívání, které vede k pozitivní změně jak co se týče zdravotního stavu, tak i co se týká nálady a životního elánu.

Rate this post

1 komentář k OmegaMarine Forte+ [zkušenosti]

 1. Delší dobu jsem se cítila hodně unavená, a tak mi kamarádka poradila několik vitamínů na povzbuzení organismu. Objednala jsem si jich několik na jednom e-shopu, kde měli velký výběr těch pravých na moje potíže. Užívám je teprve týden, ale již se cítím mnohem lépe a únava ustupuje, takže mám více sil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.