Proč zvolit vlastní vířivku Softub?

Máte náročné zaměstnání, spoustu povinností a jste často ve stresu? Pak bezpochyby potřebujete místo, kde se dokonale zrelaxujete a odpočinete si od všech starostí. Pořiďte si na terasu nebo zahradu vlastní vířivku Softub, která je k perfektní relaxaci přímo stvořená. Proč volit právě ji? Podívejme se hned na 8 dobrých důvodů.

1. Je přenosná a snadno se instaluje

Díky nízké hmotnosti a konstrukčním vlastnostem můžete vířivku Softub umístit prakticky kamkoliv a libovolně ji přemisťovat podle potřeby. Její instalace je rychlá a zvládne ji každý.

2. Je flexibilní

Venkovní vířivka Softub má kulatý tvar, který je velmi praktický, všude si najde své místo. A i díky tomuto tvaru je možné vířivku přemisťovat tak lehce, jednoduše ji můžete odkoulet.

virivka-softub

3. Je odolná

Vnější potah vířivky LeatherTex je velmi odolný všem vlivům počasí, nevadí jí tak slunce, déšť ani mráz. Potah je odolný i proti opotřebení a má dlouhou životnost.

4. Je úsporná

Provoz této mobilní vířivky je skutečně energeticky nenáročný a to především díky špičkové technologii využití odpadního tepla. Přebytek tepla z motoru je využíván k ohřevu filtrované vody, a tím se výrazně snižuje spotřeba elektrické energie. Softub si tak právem může říkat úsporná vířívka.

5. Má výkonnou filtraci

Voda ve vířivce je vždy kvalitní a křišťálově čistá, o to se stará mechanický filtr a speciální ozonátor.

6. Je tichá

Provoz vířivé vany je až neskutečně tichý, nic vás tak nebude rušit při relaxaci. Spojení speciální technologie Whisper a měkké PolyBond pěny, která nepřenáší vibrace, je v tomto směru dokonalé.

7. Je maximálně pohodlná

Nelíbí se vám, že máte v klasické vířivce otlačené kosti z její plastové vany? U Softub nic takového nehrozí. Pěna PolyBond je měkká, ale přitom dostatečně stabilní. V jakékoliv poloze vám poskytne maximální komfort stejně jako vaše pohovka.

8. Je prostě stylová a luxusní

Kvalita a originální design vytváří symfonii pro všechny smysly. Získá si vás její moderní barevné provedení, vzhled kůže, stylové doplňky, praktické a krásné obložení, prostě všechno.

Luxusní vířivka Softub jednoduše stojí za investici, protože přináší místo pro jedinečné chvíle pohody pro celou rodinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *