Recenze: Neomagnet Bracelet

Recenze: Neomagnet Bracelet

Neomagnetický náramek byl vyvinut pro zlepšení celkového fyzického i psychického zdraví. Díky velké ploše magnetického krytí zmírňuje bolest již po sedmi dnech od prvního použití, a po jednom měsíci ji zcela likviduje. Já sama jsem měla obrovské bolesti při zánětu močového měchýře, nepomáhaly mi žádná léčiva, a proto jsem využila této alternativní léčby, díky neoMAGNET Bracelet (odkaz zde) bolesti opravdu pominuly a do týdne jsem se opět cítila svěže.

Díky tomuto náramku se budete cítit mnohem lépe než kdy předtím. Za čtyři týdny je schopen trvale odstranit zánětlivé stavy a degenerace. Získáte zpět svou chuť do života, včetně fyzické zdatnosti. Při používání náramku se budete cítit opět nabití nebývalou energií. Dokonce ušetříte spousty tisíc korun za jinou léčbu. Jelikož náramek okysličuje buňky a zároveň v nich spouští ochranné procesy, tím odstraňuje veškeré tělesné záněty. Používání náramku je opravdu snadné, stačí si jej nasadit na zápěstí. O tento skvělý vynález se zasloužila prof. Anna Schillerová, vědkyně v oblasti biomedicínské fyziky. A co víc, účinnost biomagnetické metody byla prokázána bez jakýchkoliv pochybností švýcarským výzkumným centrem v Berně. Je to objev světového měřítka, který získal uznání a obdiv významných odborníků ve věcech energoterapie. NeoMagnet Bracelet – je nejjednodušší, nejspolehlivěji potvrzená a nejúčinnější metoda neinvazivního boje s bolestí, jaká byla kdykoliv vytvořena. Pomocí NeoMagnet Bracelet odstraníte chronickou bolest za 28 dní. Navíc nic neriskujete! Jako celosvětový úspěch získala moje biomagnetická metoda prestižní záruku trojí satisfakce: originality, kvality a spokojenosti. Pokud tedy záněty trpíte, náramek je jako stvořen na míru pro vás.

Unikátní spojení čtyř technologií – působení magnetu, infračerveného záření, záporných iontů a germania dává magnetickým šperkům neocenitelný rozsah. Zvyšují hladinu okysličení krve, podporují buněčnou regeneraci, vyrovnávají krevní tlak a napomáhají odplavování zplodin látkové výměny. Mají analgetické účinky, jsou vhodné k tlumení bolesti kloubů a svalů, zmírňují otoky a urychlují hojení. Působí protizánětlivě. Používání tohoto produktu je stoprocentně bezpečné a zdraví prospěšné. Můžete jej používat při každodenním nošení a o nic víc se nemusíte starat. Produkt je určen pro všechny z vás, kteří se chcete věnovat svému zdraví a přikládáte mu velkou váhu. ohužel, naše biomagnetické pole je každý den narušováno všudepřítomnými elektrickými, satelitními a magnetickými zařízeními. Abychom se před nimi ochránili, museli bychom se přestěhovat do hlubokého lesa, vzdát se telefonu, počítače, a dokonce elektrického sporáku! Ale přece se nestaneme poustevníky, to by bylo absurdní.

Signál bolesti mizí v okamžiku. Navíc, bezpečné pro zdraví biomagnetické síly způsobují, že červené krvinky pronikají do nejtenčích vlásečnic. Díky tomu se zvyšuje okysličení, buněčná výživa tkáně a vylučování toxinů. Hojení zánětlivých stavů se zrychluje, mizí edémy, otoky a přecitlivělost.

První velkou výhodou šetrné chování k lidskému tělu, nemá tedy vůbec žádné negativní účinky. Nemusíte se tedy vůbec ničeho bát, od našich zákazníku máme pouze kladné odezvy.

Zároveň je jeho používání dětinsky snadné, což může být velkou prioritou převážně pro starší generace! Náramek nemusíte nikde složitě zapínat, stačí pouze nasadit na své zápěstí. Samozřejmě se dá velikost nastavit, a to jak zmenšit, tak zvětšit. (Sama jsem tuto funkci vyzkoušela, když jsem ubrala pár kilo na váze, je to velká výhoda) byste jednou provždy porazili bolest, nasadíte si náramek na zápěstí a… to stačí. Děláte to, co obvykle, ale váš organismus začíná fungovat zcela jinak. Magnetické pole okamžitě proniká do bolavých tkání a odstraňuje bolest na nanobuněčné úrovni. Biomagnetické pole stimuluje okysličení a buněčnou výživu, a povzbuzuje krevní oběh. Ve výsledku přestáváte cítit bolest a zlepšujete si fungování organismu. Nemusíte měnit stravu, polykat tabletky proti bolesti, brát injekce nebo chodit na masáže a zákroky. Protože váš organismus vede i tak boj s bolestí.

Náramek má mnoho důležitých vlastností, které může použít kdokoliv, kdo je začne používat. Nejedná se pouze o konkrétní skupinu lidí, mohou pomáhat všem, ale zvláště ti, kteří trpí chronickou bolestí, by se o ně měli zvlášť zajímat. To platí jak pro bolest hlavy, tak pro mnohem hlubší bolest související s trvalými chorobami a progresivními chorobami.

neomagnet bracelet
Zvětšit obrázek

Je to také cesta k lepšímu myšlení pro všechny, kteří žijí v moderním tempu života. Namísto požití různých druhů doplňků, je mnohem lepší dát si náramek a cítit se lépe každý den. Dobře spát, ne stresovat, nemají záchvaty paniky.

Lidé s jemnou psychikou mohou také použít náramek Neomagnet, protože má uklidňující, relaxační a zároveň osvěžující účinek na celé tělo. Přinese užitek každému, kdo ho chce pravidelně používat.

Po měsíci života se budete cítit jako kdybyste omládli. Do těla se Vám dostane obrovská dávka nové energie, vaše tělo bude vyžadovat více fyzické aktivity.

Zároveň vám mohu zaručit záruku trojí satisfakce.

1. Záruka originality – v NeoMagnet Bracelet byla poprvé použita neobvykle účinná technologie regenerující biomagnetické pole. Její účinnost v potlačování bolesti a korigování práce organismu potvrzují klinické testy. Takové řešení nenajdete v jiných výrobcích, které jsou dostupné na trhu. A proto můžete mít jistotu, že obdržíte originální výrobek, dostupný pouze prostřednictvím těchto stránek.

  1. Záruka kvality– s ohledem na pokročilý způsob výroby NeoMagnet Bracelet splňuje nejvyšší normy kvality. Síla biomagnetického pole byla zvolená speciálně tak, aby byla účinná, ale zcela bezpečná pro organismus. Všechno proto, aby efekty používání biomagnetického náramku 100% splnily vaše očekávání.
  2. Záruka spokojenosti –četné spotřebitelské testy potvrzují vysokou účinnost biomagnetického náramku NeoMagnet Bracelet. Na základě těchto výsledků si kúra získala uznání nejlepších fyzioterapeutů a rehabilitačních pracovníků z celé Evropy, kteří ji doporučují svým klientům. Podobně jako já, jsou přesvědčeni, že už po 28 dnech se natrvalo oprostíte od bolesti.
  3. Náramek má unikátní strukturu – jsou v něm neodymové magnety. Vyzařují záporné ionty a jedním z jejich úkolů a jednou z výhod je eliminace pozitivní ionizace.

Tento účinek má dobrý vliv na všechny systémy těla, včetně oběhového a dýchacího systému, a dokonce usnadňuje léčbu astmatu. Vzhledem ke konstrukci a související bezpečnosti použití je vhodný pro zlepšení srdce a celkové regenerace organismu.

Výborný výkon náramku Neomagnet by nebyl možný bez prvků, které ho tvoří. Bez nich by účinnost náramku neměla zvláštní význam. Dva prvky si zaslouží rozdíl, a to:

    • německý – je to tvrdý, lesklý kov se stříbřitě šedou barvou, má stejné výhody jako většina uhlíkatých, hlavně jako křemík a cín. Je to prvek mnoha chemických sloučenin. Zároveň má řadu výhod pro zdraví lidského těla, protože má schopnost snížit bolest a podpořit odstranění toxinů z těla. Má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Odstranění toxinů také pomáhá snižovat únavu, zlepšuje náladu a dokonce má pozitivní vliv na boj proti nespavosti. Stále častěji se uvádí, že je prospěšný v boji proti rakovinným buňkám;
    • turmalín – je minerál ze skupiny silikátů, který se nachází především v Brazílii. Mají mnoho barevných variant, včetně žlutá, zelená, světle růžová, růžová a červená. Jsou prezentovány jako minerály, které mají velmi vysoký výkon a energii. Tato energie může být přenesena do lidského těla, což způsobuje začátek léčebných procesů v jeho těle. Turmalíny dobře fungují na oběhovém systému, usnadňují očistu a regeneraci těla, uvolňují unavené srdce a snižují riziko duševního a fyzického vyčerpání. Kromě toho snižují a předcházejí problémům s koncentrací, pamětí, úzkostí a dokonce mají schopnost stimulovat metabolismus.

Recenze

Pokud zapátráte na internetu, zjistíte pouze kladné, pozitivní hodnocení. U našich náramků je stoprocentní úspěšnost, kterou vám jen tak někde nezaručí.

Slouží dobře jak ženám, tak mužům, bez rozdílu na věku, fyzické zdatnosti, spokojený je prostě každý!

Pokud jste tedy váhali nad koupí, věřím, že po přečtení tohoto článku máte jasno. Doporučuji náramek všem, kterým není jejich zdraví lhostejné! Více najdete na této webové adrese.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *