Recenze: Varican Pro Comfort – moje zkušenosti

Recenze: Varican Pro Comfort – moje zkušenosti

Oteklé bolestivé nohy nejsou nic příjemného. A viditelné křečové žíly, kterých se těžko zbavuje i operačním zákrokem, znepříjemňují život nejen mně. Abych vyšla ven bez dlouhých kalhot nebo sukně pro mne bylo nepředstavitelné. Naštěstí se začalo blýskat na lepší časy. Objevila jsem na trhu Varican Pro Comfort (odkaz zde), který mi dává naději na uzdravení a zlepšení kvality mého života.

Je veno-magnetická metoda vhodná i pro vás?

Varican Pro Comfort pomáhá lidem, které trápí cévní problémy dolních končetin, v důsledku čehož nemohou žít plnohodnotný život. Otoky a pocit těžkých nohou, oběhové problémy a v neposlední řadě každodenní bolest nohou jsou příznaky cévního onemocnění, kterým lidé s křečovými žilami musí čelit.

Možná je pro vás posledním řešením operace, která ale nemusí přinést očekávané výsledky. Každý operační zákrok má svá rizika, a proto máte možnost jako první řešení vyzkoušet tuto novou veno-magnetickou metodu, která by vás vašich problémů mohla jednou provždy zbavit. Navíc ušetříte spoustu peněz za různé mastičky s pochybným účinkem a drahé operace.

Tato nová metoda je vhodná pro všechny, kteří mají žilní potíže v počátečním stádiu i pro pacienty v pokročilém stavu nemoci. Není zde omezení ani věkové. Používat produkt Varican Pro Comfort může prakticky kdokoli, kdo je ochoten obětovat trochu svých finančních úspor za jeho vyzkoušení.

Předtím, než si produkt zakoupíte, byste si měli prostudovat, jak vlastně funguje a nejlépe se poradit se svým lékařem. Zdravý životní styl by měl být i po zlepšení příznaků samozřejmostí.

Jak Varican Pro Comfort funguje?

Přípravek Varican Pro Comfort funguje na dvou principech a součástí balení jsou dva pásy. Mechanický pás vyvíjí tlak na dolní končetiny a působí na stěnu žil rovnoměrnou silou. Tím dochází k prokrvení nohou a zmizí pocity těžkosti a dřevěnění. Zatímco druhý, magnetický pás, povzbuzuje krevní oběh pomocí magnetů. Pás je sestaven ze 4 magnetů, každý o síle 800 Gaussů. Výkon magnetů je spolu s mechanickým účinkem prvního pásu nastaven tak, aby jejich spolupráce fungovala co nejlépe a cévy obnovovala.

Léčebná kúra trvá 28 dní a je třeba ji dodržovat 3-6 hodin denně. Máte-li žilní problémy, na dolních končetinách se vám tvoří nepříjemné křečové žíly a zároveň jste ochotni kúru dodržovat po celou tuto dobu, je tento produkt určen právě pro vás.

Výhody:

  • Zbavíte se 97 % křečových žil
  • Vyhnete se operaci
  • Příznivá cena
  • Nebudete muset polykat tabletky a utrácet za drahé mastičky
  • Celoživotní účinek

Nevýhody:

  • Nutnost používání pásu po 28 dní několik hodin denně
  • Zatím málo známý výrobek
  • Pokud vás trápí bolest a otok nohou z jiného důvodu než cévní choroby, tento přípravek vám nepomůže

 

Léčebná kúra Varican Pro Comfort se kompletně postará o váš žilní systém dolních končetin

Regenerace cévních buněk vám může zachránit i život

Cévy věkem stárnou. Časem se ztrácí jejich pružnost, ucpávají se a kromě toho se sraženina vzniklá v krevních cévách může uvolnit. Z banálního problému se může vyklubat život ohrožující mozková mrtvice nebo infarkt myokardu. Mnoho lidí, kteří mrtvici prožijí, končí v invalidním důchodu a kvalita jejich života je nadobro pryč. Produkt Varican Pro Comfort posiluje cévní stěny a navrací jim ztracenou sílu a pružnost. Po 28 dnech používání byste mohli znovu pocítit lehkost nohou, která vám již byla cizí.

Cévy v těle se nejsou schopny samovolně regenerovat, a proto je dobrou zprávou, že existuje nějaká léčebná metoda, která toto dokáže. Ani laserové operace za desítky tisíc korun úspěch nezaručí. Tahle kúra stojí oproti laserové operaci pakatel a její účinek je až 98%. Produkt je naprosto originální a zaručuje jejím spotřebitelům spokojenost ověřenou několika spotřebitelskými testy. Za vyzkoušení určitě stojí.

lidské tělo

Eliminace křečových žil po 28 dnech používání

Křečové žíly nepůsobí příliš estetickým dojmem, a proto se nejspíš vyhýbáte nošení krátkých sukní nebo kraťasů. Zvláště v létě je pro vás těžké vydržet na slunci v parných dnech a o koupání v akvaparku nebo v moři si necháváte jen zdát, protože se za své nohy stydíte. Nejste v tom sami. Tento problém trápí mnoho lidí. Hlavně ženy, které se své nohy pokryté rozšířenými žilami, snaží všemožně skrývat. Naštěstí je tu možnost vyzkoušet nový přípravek vynalezený profesorem Oldřichem Plašinským. Díky němu byste se mohli zbavit až 97 % křečových žil a popraskaných cévek. Spousta lidí, kteří tuto veno-magnetickou proceduru podstoupili, si pochvalují její účinek a těší se ze svých opět krásných, hladkých nohou bez křečových žil. Znovu si začali užívat letní radovánky u vody se svou rodinou. Účinek procedury pomocí dvou pásů je postupný a již po pár dnech používání byste mohli zaznamenat první zlepšení příznaků. Po 4 týdnech by vaše zdravotní problémy žilního charakteru měly vymizet úplně.

Zbavíte se pocitu těžkých nohou a bolesti. Otoky se stanou minulostí

Pokud máte křečové žíly, určitě tyto nepříjemné pocity znáte. Možná jste již vyzkoušeli mnoho metod, které by bolest nohou omezily, ale vše fungovalo jen na chvíli. Pomocí veno-magnetické metody se můžete těchto pocitů zbavit navždy. Mít opět lehkou chůzi, při které nebudete úpět bolestí, je krásná představa. Pacienti s křečovými žilami by mohli vyprávět, jak je chůze s tímto onemocněním bolestivá. Varican Pro Comfort je jedním z produktů, které vymizení těchto obtíží slibují.

Stejně jako dlouhé stání neprospívá cévám dolních končetin ani dlouhé sezení. Máte-li práci, kde musíte neustále stát na nohou nebo naopak celý den prosedíte v kanceláři, zaděláváte si na chronickou žilní insuficienci, která se projevuje právě ve formě křečových žil. Používáním mechanického a magnetického pásu byste zdraví svých nohou mohli prodloužit, aniž byste museli v budoucnu měnit práci nebo dokonce skončit na nemocenských dávkách.

Křečové žíly se již nevrátí

Kdo by se nechtěl zbavit křečových žil jednou provždy. Jednou z možností je operace, která má ale, pokud je v pokročilém stádiu, pozitivní výsledky jen asi u 20 % lidí. A je na zvážení, zda vůbec stojí za to podstupovat rizika plynoucí z každé operace.

Možná se snažíte poctivě provádět cviky na posílení žilních stěn, ale je to náročná a zdlouhavá cesta, jejíž výsledky také nejsou nijak úchvatné. Ani dodržování zdravé stravy vám nezaručí vymizení varixů. A polykat dennodenně drahé tabletky? To myslím nechce nikdo z nás. Proto máte možnost využít nabídky nové metody, která kromě toho, že vás zbaví nepříjemných zdravotních problémů plynoucích z cévního onemocnění, slibuje vymizení křečových žil jednou provždy. Je to jediná metoda, kromě operačního zákroku, která toto dokáže. Pokud si místo operace zvolíte Varican Pro Comfort, budete mít daleko větší jistotu, že se vám toto onemocnění již nevrátí. Dokazují to zkušenosti 14 tisíců lidí, kteří tento produkt již vyzkoušeli.

nohy a žíly

100 % zdatné nohy, které slouží jako za mlada

Mít zdravé nohy co nejdéle si přeje každý z nás. Když nebudete moci z nějakého důvodu chodit, stanete se závislí na pomoci jiných osob a váš život, který jste dosud žili, se obrátí vzhůru nohama. Je proto důležité o své dolní končetiny, které vás celý život nosí, starat. Zdraví kostí a kloubů vám prostředek Varican Pro Comfort nezaručí, ale postará se o dobrý stav vašich cév. Díky užívání této metody se může vašim nohám navrátit zdatnost, kterou jste měli třeba před 10 lety. Znovu budete moci podnikat výlety se svou rodinou, nebudete potřebovat pomoc, abyste si zašli nakoupit a i po psychické stránce se budete cítit mnohem lépe.

Zbavit se tabletek a mastiček, které musíte každý den používat, aby se váš stav alespoň nezhoršoval, je snem každého, koho žilní problémy dolních končetin trápí. Tento léčebný prostředek je nutné používat pouze 28 dní, abyste se cítili lépe o 100%. Můžete ho vyzkoušet a sami se přesvědčit o jeho účinnosti.

Hodnocení zákazníků

Lidé, kteří Varican Pro Comfort již užívali, hodnotí tento produkt převážně kladně a investice do tohoto produktu nelitují. Všechny účinky veno-magnetické metody, které byly popsány, zákazníci potvrzují, a doporučili by ho i jiným pacientům, které trápí chronická žilní insuficience. Kvalita jejich života se zlepšila v mnoha ohledech a popisují své pocity štěstí ze znovu nabytého zdraví.

recenze varican pro comfort

Alternativy k veno-magnetické metodě

Stimulační přístroj Veinoplus

Tento přístroj funguje na principu stimulační masáže elektrickými impulzy, která napomáhá krvi proudit zpět směrem k srdci. Uplatňuje se při léčbě žilního onemocnění, a stejně jako Varican Pro Comfort, zbavuje nohy otoků, těžkosti a bolesti. Přístroj stačí používat půlhodiny denně, ale abyste zachovali jeho účinek, budete ho pravděpodobně muset používat neustále. Klinickou studií byla potvrzena 88% úspěšnost léčby, zatímco veno-magnetická metoda zajišťuje úspěšnost 98%. Cena za přístroj je více než 3 tis. Kč. V tomto ohledu má navrch Varican Pro Comfort, za nějž momentálně zaplatíte pouze cca 1 tis. Kč. Přístroj Veinoplus nemohou používat lidé se zabudovaným kardiostimulátor nebo defibrilátorem.

Flebektomie dle Horákové

Pomocí tohoto operačního zákroku se zbavíte všech křečových žil, od těch co nejsou vidět až po ty nejviditelnější, a současně vyřešíte problémy žilního systému, vše v jednom zákroku. Tento zákrok je bez narkózy a nutnosti šití. Používá se pouze jehla. Po operaci se již nemusí podstupovat žádná další léčba. Zákrokem se snižuje návratnost pod 5 % do 5 let. Zatímco nová metoda pomocí pásů návratnost téměř vylučuje. Tato chirurgická metoda je vhodná alternativa pro Varican Pro Comfort, nevýhodou je pouze cena, která u operačních zákroků bývá vyšší. Pro ty, co dávají přednost rychlému, jednorázovému řešení, je flebektomie dobrá volba.

Varicoflex – mast na křečové žíly

Balzám Varicoflex zmírňuje problémy, které souvisí s žilním systémem, jako jsou bolest, otoky, těžké nohy. Je vyroben z kaštanů koňského a dalších 12 bylin. Jejich kombinace je složena tak, aby příznaky křečových žil omezovala. Kaštan koňský obsahuje látku escin, u níž byly prokázány příznivé účinky na stěnu cév, a hraje roli při snižování zánětu a otoků. Balzám byste měli používat 2-3x denně a pořádně ho rozetřít do kůže. Jako prevence proti zhoršování příznaků je to dobré řešení, ale křečových žil se úplně nezbavíte. Cena za mast ve velikosti balení 250 ml je cca 550 Kč. Když si spočítáte, na kolik vás balzám přijde, budete-li ho používat trvale každý den, asi se spíš vyplatí veno-magnetická metoda, která nabízí úplné vyléčení.

varican pro comfort
Zvětšit obrázek

Kde Varican Pro Comfort pořídit?

Dozvěděli jste se, jak produkt Varican Pro Comfort funguje. Už víte, že pokud máte problémy s cévami dolních končetin a kvůli tomu jsou vaše nohy těžké, oteklé a bolestivé, mohl by vám tento nový výrobek na trhu pomoci. Za přijatelnou cenu máte 98% šanci na vyléčení a onemocnění se vám již nemusí vrátit. Pokud vás tento produkt zaujal, neváhejte, a navštivte tyto webové stránky, kde si ho za výhodnou cenu můžete pořídit i vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *