Revitalum Mind Plus – recenze, diskuze, zkušenosti

Revitalum Mind Plus – recenze, diskuze, zkušenosti

Vaše docházka na kurzy angličtiny končí nezdarem už po druhé lekci pro naprostou neschopnost vstřebat nezbytná slovíčka? Na nákup o třech položkách chodíte zásadně se seznamem? Paměť vás zkrátka zrazuje. Dobrá zpráva je, že jí můžete pomoci k tomu, aby fungovala spolehlivěji. Jak?

Co je paměť a na jakém principu pracuje

Paměť znamená to, že jsme schopni přijmout, uchovat a následně si vybavit určitou zkušenost. Za tuto dovednost je v našem organismu zodpovědná centrální nervová soustava. V základu lze paměť rozlišovat na fylogenetickou, která zahrnuje instinkty a nepodmíněné reflexy, a ontogenetickou. Ta se dá pak rozčlenit podle celé řady dalších hledisek, například podle doby uchování a mnoha dalších.

Jaký je mechanismus zapomínání

Jde vlastně o vyhasínání nervového spojení. Při tomto procesu dochází k redukci zapamatovaného obsahu. A pozor, do určité míry se samozřejmě jedná o přirozený jev, kterým svůj mozek chráníte. Nemůžete si pamatovat vše, protože byste jej jednoduše zahltili.

Poruchy paměti

Pokud chcete mít kvalitní paměť, zásadní je pořádně se vyspat. Máte-li za sebou dlouhý den, po kterém následovala probděná noc, není divu, že následující ráno budete mimořádně roztržití, takže budete průběžně hledat mobilní telefon, klíče, doklady atd. Poruchy paměti mohou dále být důsledkem některých onemocnění (Alzheimerova choroba), následkem úrazu nebo také nadměrné konzumace alkoholu. Příčina často tkví dokonce i ve špatném sluchu, kdy vám jednoduše už nezbývá kapacita na to, abyste se soustředili na danou záležitost. Značnou pozornost totiž musíte věnovat už tomu, abyste vůbec slyšeli.

Nejčastěji přicházejí ale poruchy paměti s věkem, postihují zejména osoby ve věkové kategorii nad padesát let. Naše paměť postupem času jednoduše stárne, podobně jako ostatní tzv. kognitivní funkce, a zapomínání je oproti letům minulým o poznání častější. Jde o projev normální, který se nedá jako takový zastavit. Byť samozřejmě není zcela žádoucí, takže se ho musíme snažit kompenzovat.

Jak poznáte, že zapomínáte běžně a kdy už se jedná o problém, který volá po řešení? Komplikuje vám vaše paměť normální fungování? Nepamatujete si, kam jste zaparkovali auto, pro co jste šli do vedlejší místnosti a upozorňuje vás na to už dokonce vaše rodina a přátelé? Jde o první varovný signál, že byste měli něco podniknout.

Jak paměť opět oživit

V první řadě začněte žít zdravěji. Z vašich dnů by měl vymizet stres. Jezte hodně zeleniny, nejlepší je ta listová. Také vám prospějí slunečnicová semínka a madle. To kvůli obsahu vitamínu E, který má na mozek skvělý vliv. To by samo o sobě ovšem ani zdaleka nestačilo k tomu, aby vám vaše paměť zase začala sloužit.

Co jsou kapsle Revitalum Mind Plus

Produkt obsahuje Bacopa monnieri, dále Ashwagandhu, kořen ženšenu a sójový lecitin. Hlavní složka Bacopa monnieri, česky bakopa drobnolistá, jinak zvaná Brahmi je tradiční rostlinou využívanou v čínské medicíně. Zde bývá nazývána též elixírem mládí. A zvládne doslova nastartovat vaši paměť. Mezi její pozoruhodné schopnosti patří posílení krevního oběhu a zlepšení prokrvení končetin a tkání. Umí regenerovat buňky mozku a zvýšit vaši duševní bdělost. Může podpořit schopnost chápání a myšlení. A v neposlední řadě dokáže i rozšiřovat cévy a zvyšovat odolnost nervového systému.


revitalum mind plus
Ukázat větší obrázek na webu výrobce

Kapsle Revitalum Mind Plus zajistí energii, výživu a ochranu vašim mozkovým buňkám. Navíc odvrátí únavu, vyčerpání a celkovou skleslost. A to již po pouhém měsíci užívání. Výkonnost vaší paměti se s nimi zlepší až o 50 %. Balení obsahuje třicet tablet, bezpečnost a absolutní zdravotní nezávadnost je doložena certifikátem. Užívat byste denně měli dvě pilulky.

V průběhu celé kúry je samozřejmě vhodné dbát také výše zmiňovaných zásad zdravého životního stylu, jinak se tabletky minou účinkem. Rozhodně je vhodné trénování paměti pro posílení celkového efektu. Menší procento populace také trpí natolik atypickými obtížemi, že užívání doplňku nemusí mít žádoucí výsledky. Účinné látky přípravku nejsou návykové a nebyly zaznamenány žádné negativní vedlejší účinky. Omezení platí pro těhotné a kojící ženy a přípravek by neměly užívat děti do šesti let věku, nicméně těm starším určitě může usnadnit například boj s poruchami učení.

Výhody produktu:

  • přirozené složení
  • bezpečný, nenávykový, vhodný i pro starší děti
  • jednoduché užívání
  • komplexní účinky

Nevýhody

  • relativně malé balení
  • vyšší cena

Zjistit další podrobnosti o Revitalum Mind Plus můžete zde

Recenze uživatelů

Co si o Revitalum Mind Plus myslí jeho uživatelé? Kladné názory na přípravek si můžeme doložit jednou z mnoha pozitivních recenzí:

revitalum mind plus

Které alternativní produkty jsou na trhu dostupné a co dokáží

GinkoPrim

 

Prostředek je založený na čistě přírodní bázi – extraktu z ginkgo biloba. Ten je známý tím, že dokáže zlepšit prokrvení mozku a v důsledku toho také zvýšit jeho zásobení kyslíkem. Což znamená rychlejší učení, zlepšení celkové kapacity mozku a samozřejmě rovněž i příznivý vliv na paměť. Stejně tak obsažené antioxidanty chrání před nepříznivým vlivem volných radikálů. Jedná se o prostředek, který je ověřený, jak ostatně dokazují i mnohé pozitivní ohlasy těch, kteří preparát užívali. Značnou výhodou také je, že ginkgo je dostupné ve většině lékáren od mnoha různých distributorů, navíc za velice příznivé ceny. Tento konkrétní přípravek však bohužel neobsahuje žádné další složky, které by mohly výsledný efekt ještě zvýraznit, například quaranu, která je přírodním zdrojem energie.

GS Lecitin 1200

gs lecitin

 

Doplněk stravy obsahuje sojový lecitin. To je látka, která je tělu nejen zcela vlastní, ale také pro něj má obrovský význam. Lecitin „vyrábějí“ naše játra a je obsažen v každé buňce lidského těla. Cholin, což je jeho klíčová složka, se v našem organismu mění na acetylcholin. A to je zase látka, která předává nervové impulsy. Užívání lecitinu zvyšuje proto koncentraci, tudíž je velmi důležitý pro všechny, kteří se učí nebo se potřebují soustředit na jakoukoli jinou činnost. Traduje se o něm dokonce, že by vám měl pomoci zvýšit IQ. Nicméně ohledně zlepšování paměti už jsou zkušenosti uživatelů rozporuplnější. Což lze přičítat i tomu, že pokud si míníte lecitin koupit, měli byste se zaměřit na to, jak koncentrovaný je. Vodítkem vám bude pak bezesporu i cena, platí jednoduchá přímá úměra, že čím silnější produkt, tím zpravidla též dražší. Stále se však jedná o finančně příznivou alternativu.

BrainActive

 

Obsahuje v sobě komplex hned třinácti účinných látek, namátkou například ženšen, guaranu, ginkgo a také vitamíny B5 a B6. Má tak příznivý vliv na paměť, schopnost soustředění, napomáhá eliminovat únavu a zvyšovat odolnosti proti stresu. Ve srovnání s předešlými dvěma preparáty na něm uživatelé vyzdvihují především rychlejší nástup účinku. Mínusem je bohužel v přepočtu vyšší cena, která je daní za specifické složení. Nejmenší balení totiž obsahuje pouze šedesát kapslí, větší balení už jsou citelněji dražší. Negativum jsou i omezení při užívání, nehodí se pro každého. Výrobce uvádí, že by jej neměli užívat kvůli kofeinu děti, mladiství a dále těhotné a kojící ženy.

Závěrem

Hledáte-li doplněk stravy s vyváženým složením hned několika účinných látek, který je zároveň zcela bezpečný a mohou ho užívat i starší děti, sáhnutím po Revitalum Mind Plus neuděláte chybu – ve srovnání s konkurenčními produkty přináší výrazně vyšší výsledky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *