Solvenin [zkušenosti]

Solvenin [zkušenosti]

Křečové žíly mě trápily již od dospívání. Mnoho lidí si myslí, že vznikají při sedavém zaměstnání nebo málo aktivním způsobu života. To však nemusí být vždy pravda. Já sama jsem sportovkyně a aktivně sportuji od 15 let. Křečové žíly a popraskané cévky se však nevyhnuly ani mně. Postupně se vše začalo zhoršovat a já se styděla vyjít mezi lidi v šortkách nebo sukni. A to i přesto, že mám hezké vysportované nohy, za které bych se jinak stydět nemusela. Křečové žíly mi je ale zohyzdily natolik, že jsem si nic jiného než kalhoty nebo džíny neoblékla – a to ani v létě. Když jsem se se svým problémem svěřila kamarádce, byla v šoku, že neznám přípravek Solvenin, který jí pomohl se stejným problémem, který mám já. Nevěřila jsem jí však, protože jsem se již smířila, že mě problém s křečovými žilami bude trápit již navždy. Nakonec jsem se ale rozhodla, že za zkoušku nic nedám, a Solvenin jsem vyzkoušela. Jak funguje a skutečně mi pomohl?

Solvenin

Co je to Solvenin

Solvenin je speciální přírodní metoda, která může přirozeně a jednoduše zkvalitnit správný krevní oběh, zlikvidovat křečové žíly a díky tomu znovu obnovit 100% krásné a zdravé nohy. Při pravidelném užívání přípravku jsou nohy opět vitální do 28 dnů.

S čím vám přípravek Solvenin pomůže?

 • Zbaví vás 98 % křečových žil a popraskaných cév
 • Zabrání návratu křečových žil bez diet a utrácení peněz
 • Vyživí buňky oběhové soustavy, zpevní cévní stěny a navrátí jim biologický věk
 • Zmírní pocit těžkých nohou a odstraní bolest, mravenčení či pálení
 • Vaše nohy budou opět vypadat jako, když vám bylo 20 let

Skvělá alternativa operace

Solvenin může pomoci lidem, které kvůli křečovým žilám čeká operace. Každý zásah do organizmu je riziko, navíc se jedná o drahé zákroky, které mohou být neúčinné nebo nebezpečné.

Solvenin

Komu přípravek pomůže?

Není důležité kolik je vám let, ani jak dlouho trpíte kvůli křečovým žilám. Ani nezáleží na tom, zda je váš problém čerstvý nebo již velmi rozvinutý. Já sama trpím na křečové žíly od 15 let, nyní je mi 39 let a Solvenin mi výrazně ulevil od mých potíží i po tolika letech, kdy jsem si již myslela, že se svého problému nezbavím. Mojí kamarádce přípravek pomohl natolik, že se vyhnula operaci křečových žil. Byla to sice dlouhá cesta dostat se do této fáze, ale její potíže jsou minulostí.

 • Všem, kdo se trápí s křečovými žilami
 • Pokud máte potíže s oběhovým systémem
 • Máte-li popraskané žilky a cévky na nohou
 • Trápí-li vás pocit těžkých nohou, bolest a otok

Jak Solvenin funguje

Solvenin je přírodní metoda, která odstraní křečové žíly a vrátí krevní oběh do normálního stavu. Při pravidelném užívání získáte zpět zdravé a hladké nohy. Ucítíte lehkost a úlevu od bolesti. Přípravek je postaven na speciální receptuře, která regeneruje buňky oběhové soustavy, zpevňuje cévní stěny a tím zlepšuje krevní oběh.

Jak vznikají křečové žíly?

Žíly jsou jakési „trubice“, které pomocí krve dodávají všem buňkám v organizmu životu nezbytné látky. Pokud se tyto trubice ucpou nánosy v krevním řečišti nebo z důvodu nedostatečné pružnosti cév, náš organizmus je tak odříznutý od dodávky živin. Ve výsledku pociťujeme bolest, tlak a trnutí, a na kůži se objevují neestetické cévy a křečové žíly. Bohužel, žíly nemají schopnost regenerovat se samy. Nemohou se tedy samy obnovit a zprůchodnit, čímž se potíž s křečovými žilami neustále prohlubuje.

Z jakých důvodů křečové žíly vznikají?

 • Když máte v těle zvýšený tlak
 • Máte-li sedavý způsob života
 • Z nošení bot i oblečení
 • Pokud sportujete a namáháte tělo

Na základě těchto poznatků byl vytvořen přípravek Solvenin, který má radiální působení: zprůchodňuje žíly, regeneruje a posiluje cévy a chrání je před dalším poškozením v budoucnu.

 

Solvenin před a po
Solvenin před a po. Zdroj: Solvenin

Jak užívat přípravek Solvenin?

Přípravek Solvenin funguje na bází přírodních a bezpečných látek, které jsou umístěny ve snadno vstřebatelných kapslích. Každý tak může kúru užívat z pohodlí domova. Stačí kapsli užít 2x denně a během jednoho měsíce můžete pocítit úlevu.

Na co si dát pozor?

Přípravek Solvenin je velmi účinný a působí rychle. Dejte si pozor, abyste své nohy, hned po zlepšení potíží, nezačali příliš vystavovat námaze. Ke zvýšené aktivitě se vracejte pozvolna.

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Přírodní a bezpečná metoda
 • Vylepšuje krevní oběh
 • Zbavuje křečových žil
 • Pocit lehkých nohou
 • Ušetříte desetitisíce

Nevýhody

 • Nutné užívat pravidelně
 • K aktivitě se vracejte pozvolna
 • Chybí kontaktní údaje na prodejce
Solvenin
V čem Solvenin pomůže? Zdroj: Solvenin

Jak přípravek objednat?

Přípravek Solvenin jsem objednávala online na webových stránkách prodejce. Objednávkový formulář vyplníte během chvíle a během několika dní vám zásilku doručí pošťák nebo kurýr. Platba probíhá až při převzetí. Za účast ve slevovém klubu získáte přípravek o 50 % levněji.

Objednavkovy formular
Objednávkový formulář Solvenin. Zdroj: Solvenin

Recenze zákazníků

Než jsem si přípravek objednala, pročetla jsem si zkušenosti ostatních uživatelů na internetu. Podívejte se na některé z nich.

Recenze Solvenin
Zkušenosti ostatních uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte).
Solvenin recenze
Zkušenosti ostatních uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte).
Solvenin
Zkušenosti ostatních uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte).

Alternativy

 • Priessnitz – žilní mazání
 • Energy Korolen
 • Priessnitz – žilní a cévní výživa

Priessnitz – žilní mazání

Priessnitz žilní mazání je gel obsahující unikátní kombinaci rostlinných extraktů s komplexním příznivým působením na žilní a lymfatický systém. Nejdůležitější látkou je koňský kaštan, který tvoří hlavní účinnou složku. Další účinné látky pak jsou kafr, mentol, borovicová silice a levandulová silice. Přípravek pomáhá ulevit od otoků a bolesti nohou. Je skvělým pomocníkem při pocitu těžkých nohou. Nevýhodou je, že se jedná o gel, který je nutné pravidelně pečlivě vmasírovat do pokožky.

Energy Korolen

Energy Korolen jsou kapky s širokým spektrem účinků. Jedná se o bylinný koncentrát, který využívá znalostí psychotroniky, fytoterapie, biorezonance a krystaloterapie. Je založen na bylinných výtažcích, éterických olejích, bioinformačních složkách a dalších látkách, které společně harmonizují organizmus. Díky tomu zlepšuje duševní rovnováhu, normální činnost mozku a srdce, pročišťuje krev a navozuje pohodu a klid. Přípravek přináší motivaci a chuť do života a působí tak na celý organizmus. Pokud máte potíže pouze v jedné oblasti – např. s křečovými žilami, doporučujeme užívat přípravek zaměřený na tento zdravotní problém.

Priessnitz – žilní a cévní výživa

Priessnitz je doplněk stravy, který obsahuje hesperidin, diosmin a katechiny. Tyto látky zlepšují pružnost cév a obnovují zdraví žil. Pomohou zbavit se pocitu těžkých nohou, i jejich pálení a bolesti. Přípravek je také obohacen o vitaminy skupiny B, které pomáhají podporovat tvorbu červených krvinek. Je nutné užívat jej dlouhodobě, jedině tak pocítíte první účinky. Jedná se pouze o vitamínový doplněk, který křečové žíly neléčí, pouze jim napomáhá vrátit jejich pružnost.

Naše hodnocení Solvenin

Plusy

 • Přírodní a bezpečná metoda 
 • Zlepšuje krevní oběh a pružnost cév
 • Zabraňuje ztuhlosti a citlivosti nohou
 • Ušetříte desítek tisíc korun

Mínusy

 • Chybí kontakt na prodejce
 • Nutnost užívat pravidelně

Hodnocení Radírny:

Solvenin je přípravek vhodný pro všechny, kdo se trápí s křečovými žilami a špatným krevním oběhem. Pokud vás trápí viditelné žíly a popraskané cévky, může vám při pravidelném používání skutečně pomoci. Nevýhodou je, že musíte kapsle užívat pravidelně, aby vám opravdu pomohly. Důležité je nezatěžovat své nohy hned potom, co ustoupí první potíže. Mohli byste tak svým žilám uškodit. 

Rate this post

1 komentář k Solvenin [zkušenosti]

 1. Mě osobně na křečové žíly hodně pomohla mast z vlaštovičníku, měsíčníku a topolu. Funguje to hlavně v kooperaci s lékařem a když jsem byl na vytahování varixů, tak jsem začal hned mazat a fungovalo to především hodně preventivně. Se Solveninem zkušenosti nemám, a popravdě řečeno jsem na něj zatím ani nikdy nenarazil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *