Triapidix300 – jak funguje?

Triapidix300 – jak funguje?

Nadváha představuje pro řadu žen i mužů významné estetické i zdravotní omezení. Boj s přebytečnými kily však vyžaduje mimořádně pevnou vůli. Kterých zásad byste se měli držet, pokud chcete účinně a trvale zhubnout?

Co vlastně je tuková tkáň

Tuková tkáň se řadí mezi tkáně vazivové. Její typickou vlastností je střádání tuku v buňkách. Ty se jmenují adipocyty. Mezi nimi se nacházejí tzv. retikulární vlákna a kapiláry. Rozlišujeme dva typy tukové tkáně – bílou a hnědou. Přičemž hnědá se v našem těle nachází jen ve velmi malém procentu. Vyšší podíl hnědého tuku, asi 5 %, mají pouze čerstvě narozené děti. Celkem tvoří tuková tkáň asi 20 % naší hmotnosti.

Tuk se podílí na tvarování našeho těla. Rozhodně však nelze říci, že jeho funkce je pouze ta nežádoucí a měli bychom se jej snažit maximálně ho odstranit. Má totiž i další velmi důležité schopnosti. V první řadě našemu tělu zajišťuje zásobárnu energie, stará se o tepelnou izolaci a dokáže i tlumit nárazy. Tuková tkáň je rovněž i aktivní součástí endokrinního systému, což, velmi zjednodušeně řečeno, znamená, že se stará o produkci některých hormonů, které jsou pro náš organismus zcela nezbytné. Můžeme tedy říci, že lidské tělo by bez tuku nedokázalo normálním způsobem fungovat.

Většinu tuku máme těsně pod kůží. Podkožní tuk bývá pak typicky rozložen zejména do partií břicha, stehen či hýždí. Je-li ho nadměrné množství, začne nám to vadit zpočátku pouze proto, že nedopneme oblíbené oblečení. Nadbytečný tuk však může být spouštěcím mechanismem i pozdějších mimořádně závažných zdravotních problémů.

Jak se nadbytečného tuku zbavit

Tím zásadním činitelem, kterému můžeme přičítat vinu za naši vyšší tělesnou hmotnost, je hlavně leptin. Jde o hormon, který je zodpovědný za chuť k jídlu i metabolismus. Vysoká hladina leptinu, velmi laicky řečeno, mozku sdělí jednoduchý pokyn: „Už bylo dost jídla.“ Přesně to je důvod, proč byste v žádném případě neměli věřit zaručeným drastickým dietám.

Pokles tukové tkáně znamená také radikální pokles množství leptinu kolujícího v našem těle. Výsledek? Po drastické dietě jste hladoví, unavení a podráždění. Koledujete si také o zpomalený metabolismus. Funguje pouze trvale udržitelná úprava jídelníčku a zvýšení tělesné aktivity. Zbavit byste se měli především sladkého a smaženého. Svůj metabolismus však můžete významným způsobem podpořit. Jak?

Co je TriApidix300 a co dokáže

Jedná se o přírodní preparát založený na tyrozinu a guaraně. Dále obsahuje výtažky z černého pepře a divokého pomeranče. Tyrosin se řadí mezi proteinogenní neesenciální aminokyseliny. Tato látka zajišťuje urychlení metabolismu.

Guarana zase má stimulační účinky a její efekt dobře znají například studenti, kteří ji využívají v hojné míře jako podpůrný prostředek, aby se vydrželi delší dobu učit. Rostlina totiž obsahuje kofein. Jedním z dalších jejích benefitů je však i její schopnost oddálit pocit hladu.

Větší obrázek na webu výrobce

Pomerančovník hořký, jemuž se říká též divoký pomeranč, je v podstatě ve volné přírodě rozšířeným „pradědečkem“ toho pomeranče, který běžně známe z obchodů. Využívá se především pro svou schopnost přispět k normálnímu metabolismu lipidů. Také černý pepř většina z nás velmi dobře zná, a to především coby koření. Má však také pozoruhodné účinky v boji s nadváhou. Mimo jiných schopností totiž dokáže zlepšovat trávení, urychluje metabolismus a podporuje spalování tuků.

Tablety TriApidix300 dokáží podpořit metabolismus, potlačit chuť k jídlu a pomoci vám ve vašem hubnoucím úsilí. První výsledky se dostaví již po několika týdnech užívání. Užívání preparátu je současně díky jeho složení naprosto bezpečné a bez jakýchkoli nežádoucích účinků. S tímto přípravkem se tak zbavíte nechtěného tuku, zformujete si postavu a získáte sebedůvěru. Vysněné křivky zaručeně nejsou nedosažitelným ideálem. Při hubnutí se bez pevné vůle neobejdete, nicméně celý proces zaručeně nemusí být utrpením a TriApidix300 vám ho dokáže významným způsobem ulehčit.

I užívání tohoto doplňku však od vás bude vyžadovat disciplinovanost: Nesmíte zapomínat na jeho pravidelné braní. Kdo má tak potíže s nastavením každodenního rituálu, pilulky mu vyhovovat tak zcela nebudou. Problematické může být pro některé také už samotné polykání větších kapslí.

Výhody:

  • zcela bezpečný preparát bez vedlejších účinků
  • komplexní efekt
  • rychlý nástup účinku

Nevýhody

  • nefunguje samo o sobě beze změny životního stylu
  • vyšší cena

Recenze uživatelů

Výsledky přípravku nejlépe dokumentují zkušenosti těch, kteří ho osobně vyzkoušeli. Četné recenze na internetu nejlépe dokládají, jak TriApidix300 účinkuje. Pojďme si představit alespoň jeden z ohlasů.

Konkurenční přípravky

Přípravky na hubnutí patří k mimořádně oblíbeným a na současném trhu je mnoho doplňků stravy. Pojďme se blíže podívat na některé vybrané zástupce této kategorie.

FitoSlim

FitoSlim také patří k přírodním prostředkům. Založen je na Koniac Manna flour a rostlinných extraktech. Funguje na poměrně prostém principu, kdy složka zvaná glukomannan jednoduše zaplní žaludek a beze změny projde trávicím traktem. Na první pohled složitý proces má nekomplikovaný výsledek: Dojde k zasycení a vy tak přijímáte méně potravy. Navíc dokáže efektivně blokovat ukládání tuků díky obsahu Garcinia Cambogia, který blokuje účinek Acitropinu, což je enzym zodpovědný právě za ukládání tuků. Sám výrobce však uvádí značnou individualitu ohledně dosažených výsledů. Pro některé uživatele může být významným plusem užívání ve formě ochuceného koktejlu. Nicméně nápoj vyžaduje oproti tabletám náročnější přípravu.

XL – S Medical

Jedná se o přírodní komplex vlákniny obohacený o vitamíny A, D a E. Přípravek pomáhá snížit chuť k jídlu a eliminovat i chutě na sladké. Současně dokáže vázat téměř 30 % tuku přijímaného ve stravě. Efekt prostředku byl potvrzen rovněž i klinickými studiemi. Vybrat si můžete buď klasické tablety, případně, pokud vám vadí, také prostředek v sáčcích s příchutí. Nutnou podmínkou pro adekvátní účinek je však dostatečný pitný režim v podobě až dvou litrů tekutin denně. Neobejdete se také bez úpravy životního stylu, nicméně XL – S Medical slibuje až trojnásobně výraznější účinek oproti pouhé dietě. Neměli byste překračovat doporučenou denní dávku, nicméně preparát je vhodný i pro dlouhodobé užívání, pokud chcete zhubnout výrazněji. Stále si svůj jídelníček musíte hlídat, nicméně doplněk vám může být účinným pomocníkem v okamžiku, kdy je kontrola obtížnější, protože se stravujete mimo domov.

KetoFit

KetoFit cílí výhradně na ženy. Dieta je založena na snížení příjmu sacharidů, a naopak zvýšení objemu bílkovin. Proto se jí také říká proteinová. Počítat tak budete muset s tím, že zcela změníte svůj jídelníček, navíc část stravy nahradí speciální proteinové koktejly. Hrozí tak riziko, že vám začne vaše strava připadat postupně poněkud jednotvárná, případně vám koktejly nebudou chuťově vyhovovat vůbec. Tento postup je navíc vhodný spíše k nárazovému zhubnutí, protože po návratu k běžnému způsobu stravování hrozí jo jo efekt. Pozor, neodborně vedená bílkovinová dieta je vysoce riziková a můžete si s ní i ublížit, nadměrná konzumace bílkovin zatěžuje ledviny.

Shrnutí

TriApidix300 je svým složením unikátní přípravek, který výrazným způsobem dokáže přispět ke snížení nadváhy. V případě zájmu si jej můžete bez rizika objednat na této adrese.

1/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *