Šikana na pracovišti

Dobrý den,
máme v zaměstnání problémy s nadřízenou, která nás šikanuje.Vzhledem k tomu, že stále poukazuji na tento jev, začínám být nežádoucí. Nadřízená vymýšlí, jak se mě zbavit. Chtěla bych vědět, jak postupovat v případě, že si najdu jinou práci a nástup bude ihned. Co dělat, pokud vedoucí nepřistoupí na výpověd dohodou(např do týdne). Mohu i tak odejít do jiného zaměstnání. Hrozí mi nějaký postih? Děkuji za odpověď.

2 komentářů k Šikana na pracovišti

  1. Pokud mate bezny pracovni vztah, na vasem miste bych zkusil dohodu o ukonceni pracovniho pomeru. Kdyz budete mit stesti ukonci se pracovni pomer jiz zitra.

    Pokud na to zamestnavatel nepristupi, dejte vypoved. Je zde vsak 2 mesicni vypovedni doba, ktera zacina bezet od 1. dne nasledujiciho mesice, po doruceni vypovedi.

  2. dobrý den,na pracovišti mám kolegini,která mě psichycky terorizuje,sprostě mě uráží,vyvolává konflikty i u ostatních zaměstnancú je hádavá,nekolikrát jsem si stěžovala u nadřízených,ale nic se nevyřešilo.Mám zdravotni problěmy vysoký tlak a pokud se zminovaná koleginé ke mě přiblíží začnu se třást,je mi špatně a nejsem schopna pracovat.V noci se budin ve dvě ráno a už nemohu usnout takže jsem neustále unavená.Nevim na koho se obrátit o pomoc Děkuji za radu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *