Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. je to možná nějaká předplatná služba, pošle se jedna sms a pak se automaticky platí i za další, každopádně jsou placená tuším podle těch posledních 3 čísel na konci – 400, 600, 200 Kč za 1 zprávu

 2. Číslo 90040600 patří firmě DIMOCO, info linka 844 444 484. Právě nám přišla faktura, za 4 Premium SMS naúčtováno 2 400,- Kč, naštěstí nám T-Mobile byl schopen dohledat toto číslo, ze kterého tyto čtyři SMS přišly, a komu patří.

 3. Dobrý den, poradíte im někdo prosím? 🙁
  Na číslo 844 444 484 se nemůžu dovolat, nikdo to nezvedá.
  Vodafone mi naúčtoval 396 Kč nad rámec (mám paušál) a chtěl bych to znich vymáhat prosím pomozte mi

  na email děkuju

 4. dobrý den,
  nic jsem neaktivovala, přesto na vyúčtování hrůzných 6.500,- Kč…. nerozumím tomu…jak se můžu bránit?????

 5. zavolat operátorovi a zakázat Audiotex – tak se jmenujou ty služby co si účtujou tyhle dražší volání

 6. pokud je to naprosto bez důvodu pak reklamovat fakturu samozřejmě ještě

 7. Vážení, účtování Premium SMS funguje tak, kdy Vašemu číslu je zaslána PREMIUM SMS třetí stranou a ta poté chce po Vašem operátorovi proplatit peníze. Operátor Vám tak částku za SMS jednoduše připočítá k Vaší měsíční fakturaci. Tzn. nemá smysl reklamovat něco u operátora, ale u třetí strany, která Vám SMS “nevědomky” zasílá. U operátora je možné tyto Premium služby pouze zablokovat + je požádat o zpětné vystavení Podrobného výpis, aby jste zjistili, co kam v kolik…. Moje rada zní, nikde zbytečně neuvádět telefonní číslo, ani když vyplňujete registraci do všelijakých bonus programů za účelem získání klubové karty.

 8. Dobrý den,mám zablokované u operátora premium sms,odeslala jsem sms STOP na 90033 a stejně mi ty drahé sms přichází..Operátor nespolupracuje-prý je jen prostředník,ČTÚ to prý řeší,ale nikdo není schopný poradit jak to zastavit! Nevíte někdo co s tím? Děkuji..

 9. Mám stejný problém,odklikl jsem soutěž na i pod a už se v tom vezu.Blokace u operátora nepomohla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *