Creative Gaming Headset – problém s mikrofonem

Dobrý den,
potřeboval bych se zeptat na problém co u mě nedávno nastal s mikrofonem u Creative Fatal1ty Gaming Headsetu(mikrofon dodán s headsetem) který používám.
Mikrofon funguje už přes rok bez problému, jenže předevčírem začal ze dne na den blbnout. Když si otevřu zařízení pro záznam(mám Windows 7) vůbec mi to nechytá zvuk. Na “vadu” jsem přišel když jsem volal kamarádovi přes Skype. Já ho slyšel bezproblému, on odě mě slyšel jen zvuky které se mě ozývaly v headsetu(hudbu, zvuky při hrách atd.). Šťoural jsem se v nastavení Skypu, nic špatně nastaveného nemám, zvuk z mikrofonu to žádný nezaznamenává. Jsem si na 99% jistý, že jde o něco primitivního, ale nebyl jsem schopný najít podobný problém v jiných diskuzích.
Mikrofon není vypnutý(jak v ovládacích panelech, tak přímo na hardware ovládání sluchátka), ztlumený, špatně zapojený, to všechno jsem už zkontroloval.
Sluchátka jako taková jinak fungují bez problému.
Děkuji za rady a Váš čas.

Komentář ke článku “Creative Gaming Headset – problém s mikrofonem”

  1. Tipnul bych, ze v nastaveni skype se aktualizaci prepnulo vychozi zarizeni pro zaznam – tipuju, ze je to aktualizaci, prtoze se mi minuly tyden stalo presne to same 🙂 nejspis to ted bere zvuk z webove kamery nebo tak neceho, radim pohrabat se ve skype a nastaveni zarizeni pro zaznam

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *