HDD-ztráta dat

Dobrý den
Mám takový dotaz.Nedávno jsme začal mít problémy s HDD-(ztráta dat,zpomalení notebooku,slabší výkon,Windows mi neustále píše o problému s pevným diskem,celkové omezení využití notebooku)Proto jsem se rozhodl pro koupi nového,jenže když jsem našel disk úplně stejný,jako mám nyní – (Acer Aspire 5732z)našel jsme zde informaci,která tvrdí že do notebooku Acer tohoto typu nemohu dát jiný HDD, než ten co byl původně vložen.Disk jsem chtěl zakoupit odradila mě však cena,kterou činí částka 3000 kč + 480 kč montáž disku.Chci se proto zeptat jestli do notebooku Acer Aspire 5732z mohu dát disk jiného typu?Myslím si,že právě pevný disk mi způsobuje tyto problémy ,a pokud ne , prosím o možné zaslání vysvětlení,kde je problém ( Mohu zaslat i podrobnější info o stavu notebooku)
Předem děkuji za odpověď.Hezký zbytek dne.Jaroš

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. Dobrý den,děkuji moc za odpověď ihned jdu nějaký ten hdd objednat 🙂 Já jsem také nepochopil cenu výměny hdd , spíše si myslím, že chtějí vydělat . Hezký zbytek dne. Jaroš

  2. pokud si nebudete vedet rady s instalaci win napiste

  3. Dobrý den , pokud mohu , rád bych se něco dozvěděl o instalaci Win 7 , neboť opravdu nevím co a jak mám udělat. Windows 7 mám na USB Flashce , mám k němu i crack od kamaráda.Předem děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *