hrubé porušení kázně

dobrý den. Mám dotaz ohledně hrubýho porušení kázně. Je možný, abych dostala hrubý porušení kázně za to, že jsem přehlídla pár zmetků a další za to, že jsem opustila židli a šla se napít? Jsem po mateřský dovolený, jsem ráda, že mám práci jen na ranní a to nejspíš díky tomu, že v tý firmě pracuji již 20 let a nikdy jsem neměla problémy. Teď mi připadá, že hlavní vedoucí hledá záminky jak mě vyštvat a ještě k tomu na §53, protože si dost situace přibrarvuje. Vůbec netuším, jak se tomu mám bránit. Začínám být v práci znechucená a přemýšlím o hodinový výpovědi, pokud je to tedy možný.

Předem děkuju za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *