15 komentářů k IP camera na hlídání zahrady/přístupové cesty

 1. Muzes monitorovat vlasni pozemek. Muzes monitorovat obecni pozemek. Nesmis mit kameru k sousedum, pripadne do oken atd. zabery muzes pouzit verejne treba na FB az se souhlasem osob na videu.

 2. Díky za reakci. A pro nějaké případné použití pro policii to bude možné?

 3. Jak už je tu psáno výše, pokud budeš monitorovat vlastní pozemek tak by to neměl být problém. Já s tímhle zkušenosti moc nemám, já si monituruju jen vnitřní prostory a ani tam jsem zatím nikdy nemusel nic podobného řešit.

 4. Dík, nerad bych se dostal do problémů kdyby náhodou 🙂 počkám zda se k tomu ještě nevyjádří někdo chytřejší v této oblasti 🙂

 5. Ale zase z logického hlediska, když bude kamera směřovat jen na tvůj pozemek a vstoupí tam někdo kdo tam nemá co dělat tak by to fakt neměl být problém. Když to asi nebudeš zveřejňovat někde na soc sítích tak proč ne.

 6. Smysl to dává co píšeš :). A ty jsi říkal, že máš kameru jen vevnitř?

 7. Jj vevniř, respektive v kanceláři je v přízemí a je tam dost vidět z ulice a jednou už tam někdo byl, nic nevzali teda (nebylo moc co), ale bordel řádnej tak jsem ji pořídil pro jistotu.

 8. A nedalo by se něco takového použít i ven, když to bude pod stříškou??

 9. No v parametrech jsem nenašel nic o tom jestli je to i venkovní…

 10. Ale asi pokud na to přímo nebude pršet nebo pálit sluníčko tak by to neměl být problém (si myslím já :))

 11. Já bych byl opatrný s tím nahráváním venkovních prostor. Vlastní pozemek ještě možná, ale obecní to už by mohl být problém. Ještě nedávno bylo dáno, že kameru musíte mít nahlášenou na úřadě a ještě na baráku mít cedulku, že objekt je monitorován. Možná už to teď není, ale stejně bych si dával pozor. Co se týče vnitřní kamery, tam je to v pořádku. Nikdo Vám nemůže říkat, že nesmíte natáčet vlastní dům uvnitř.

 12. No to já bych stejně potřeboval aby to šlo na moji příchodovou cestu, takže snad v pořádku. @Kohák a dal bys doporučení jestli můžeš doporučit dál ?? Díky

 13. Hele je to od bml s 360 stupňovým natáčením, nevím úplně přesný název, ale tak to kdyžtak najdeš.

 14. Našel, psal jsem na podporu, zda se to dá i ven, popř za okno bude-li dobrý obraz přes sklo.. Uvidím jak odpoví tak ji kdyžtak zkusím, líbí se mi cenově.

 15. Tak z podpory v pořádku, ale radši to dám za to okno, možnost tam je a ještě by někdo vzal i tu kameru 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *