Skládací plastové přepravky šetří čas i místo

Skládací plastové přepravky šetří čas i místo

Chcete ve své firmě zavést efektivní systém skladování zboží? Nemusíte rozvážet dvacet kamionů týdně ani obývat sklad velikostí odpovídající rozloze vesnice, aby vás mělo efektivní skladování nějak trápit. I ta nejmenší firma si totiž může ulehčit distribuci i ušetřit místo ve skladu díky vhodnému systému ukládání zboží. Zajistíte tak hladký chod distribuce i bezpečný transport zboží k zákazníkům.

Efektivní skladování

Pro uložení různých druhů zboží ve skladu se mohou hodit třeba krabice či bedny, při vychystávání a následné distribuci jsou však poté poměrně nepraktické. Úložné boxy, které nelze složit ve skladu, zabírají zbytečně moc místa a na každém rohu o ně zakopáváte. Jejich pevná konstrukce pak také způsobuje poměrně vyšší váhu, tudíž jsou náročnější na přepravu. Proto je vhodné vybírat takové úložné boxy, jež nabízí variabilní konstrukci a zajistí jednoduchou přepravu, ideálně plastové obaly.

Dostatek místa i praktická manipulace

Opravdu není nutné, aby půlku vašeho skladu okupovaly masivní boxy, zbytečně bránící efektivnímu provozu. Zboží určené pro distribuci totiž můžete ukládat v malých skládacích přepravkách. Snadno se s nimi manipuluje a při jejich skládání ani nemusíte složit zkoušku z Tetris jako v případě některých krabic. Plastové přepravky jsou velmi lehké, zato však odolné, takže jim můžete fakt naložit. Jednoduchá konstrukce navíc zajistí, že je složíte i poslepu. Bát se nemusíte ani o zboží během transportu, stabilita přepravky mu totiž zabezpečí hladký přesun.

Masivním těžkým bednám, jejichž hlavním údělem je pravděpodobně jenom zavazet, už dávno odzvonilo. Zboží můžete s klidným srdcem uložit do plastové přepravky a budete vědět, že se hladce dostane až k zákazníkům. Usnadníte tak manipulaci se zbožím a celkově zefektivníte logistické procesy. Vděční vám jistě budou i zaměstnanci skladu, kteří přepravku během chvilky hravě složí, naplní a pošlou ji do světa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *