Jak změnit adresu na WEB stránku na tlačítko “VSTUPTE ZDE” ?

Můžete mi poradit, jak vytvořit místo odkazu na wbowou stránku tlačítko “VSTUPTE ZDE” ? Jde mi konkrétně o toto : Mám webowou stránku na wz.cz a ve svých mailech nebo zprávách bych chtěl jako nabídku ke vstupu na můj web použít uvedené tlačítko (odkaz). Například mám-li webovou stránku – levne-hracky.wz.cz, chtěl bych aby se v mnou odeslaném emailu zubrazilo místo uvedené adresy “VSTUPTE ZDE” . Prosím o podrobnější popis, nejsem odborník. Zkusil jsem na jednu radu toto Vstupte zde , ale nefunguje to.
Děkuji za radu, Ritchie. Prosím o zaslání rady na iloris@seznam.cz

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. tak ste tady spravne a na todle pan martin ten spravny človek

 2. je potřeba: 1) odesílat emaily v HTML formátu ne v holém textu
  2) pak do patičky vepsat tento html kód:

  < a href="http://adresatohowebu.cz" > VSTUPTE ZDE < /a >
  pozor – zapište to bez mezer mezi špičatými závorkami a tím co uzavírají, tady by se to totiž zobrazilo jako ten odkaz, takže to píšu s mezerami 🙂

 3. Zkusil jsem to, ale po doručení se mi odkaz zobrazí ve stejném formátu, jak jsem jej napsal. Tedy nikoli jako “VSTUPTE ZDE. Prosím tedy ještě jednou o návod, respektive o napsání celého tvaru tak, aby místa, která mají být vynechána byla označena třeba podtržítkem, nebo nějak jinak. Zkusil jsem více variant, kdy jsem odstraňoval postupně všechny mezery, ale výsledek žádný.
  Děkuji. (možná pro lepší pochopení napsat třeba ve wordu a poslat mi to na mail iloris@seznam.cz třeby jako PrtSc.

  Ritchie

 4. Tak už se mi to částečně povedlo. Po odeslání emailu se objeví VSTUPTE ZDE, ale nefunguje to jako tlačítko – odkaz. Pouze jako text.

  Ritchie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *