nečitelný text

Dobrý den, prosím o radu, i když mám ve svém počítači stáhlý soubor adobe reader, text v pdf formátu, který jsem si stáhla je pořád nečitelný, jsou tam nesmyslné kliky háky a v jazycích není čeština. Nevíte co s tím? Moc děkuji, Markéta

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. Včera jsem náhodou řešil stejný problém (stávalo se mi i dříve, že jeden z 10 textových souborů byl nečitelný, ale nebyl čas se tím zabývat) a tak jsem “gůglil”, ovšem výsledek není potěšitelný – někomu se dokument zobrazuje normálně, ale tisk je znetvořený, někomu se ani to zobrazení nedaří. Někdy pomůže aktualizace ovladačů k tiskárně, ale většinou zbývá jediné řešení – zajít to vyzkoušet k sousedovi 🙂 Já jsem to pak zkusil na notebooku, ke kterému mám připojenou tiskárnu o řadu výš a bylo po problému.

  Co se týká češtiny – musíš si stáhnout Reader v kterém je čeština implementovaná – nejlépe ze stránek Adobe (tam si mužeš vybrat podle svého operačního systému, jakou jazykovou mutaci chceš a ještě cosi (už si nevzpomínám), ale problém s paznaky Ti to stejně nevyřeší. Pokud to budeš zkoušet, tak si před stažením a instalaci vypni antivirový program (některé jsou fajnovky a řvou) a na stránce stahování odfajfkni stažení “McAfee Security Scan Plus” – měla bys o starost více….

  Pozn.: nejsem dealer Adobe, jen se dělím o včerejší zkušenost

 2. “McAfee Security Scan Plus” ododfajknut 😀 aby to nebolo odfajknute, je to scanovaci program ktory akurat tak spomaly pocitac, takze ak mate antivirusovy program tak Vam ho netreba… a s tymi “paznakmy” skuste aktualizovat adobe reader, popripade skusit iny PDF reader, na internete su ich mraky… alebo ak sa v adobe acrobat reader nachadza kodovanie textu tak ho skuste zmenit, ale to neviem ci pomoze lebo PDF je vlastne nieco ako obrazok

 3. To: ING – co se týká McAfee, v podstatě mluvíme stejně a navíc to do prohlížeče vpašuje další lištu – jen pro jistotu:

  odfajfkni = zrušit zatržítko
  zafajfkni = udělej zatržítko

  😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *