Nefunguje integrovaný mikrofon v notebooku.

Windows XP: Výchozí zařízení pro přehrávání zvuku mám SigmaTelAudio (jediný v nabídce), v ovládání hlasitosti není mikrofon k dispozici.
Výchozí zařízení pro záznam zvuku je stejný, mikrofon je tam zafajfkovaný jako vybraný, ovladač aktualizaci prej nepotřebuje, všechny hlášky v položce Zvuky a zvuková zařízení jsou v pořádku, prej všechno funguje. Ale mikrofon mě stejně neslyší. Ztlumený taky nic není. Test zařízení OK, ale mikrofon nefunguje. Poradce při potížích jsem využil – ale mikrofon dál mlčí. Kde se asi stala chybka, poradili byste někdo? Dík předem.

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. skutečně to nefugnuje teda v žádném programu? někdy pomůže zakázat nebo povolit directx

  2. dobrý den,mám pravděpodobně vypnutý integrovaný mikrofon v nootbooku (msi U2OO).Na připojený mkrofon to funguje dobře.
    Prosím jak se to dá znovu zapojit ? Děkuji ! srdce

  3. prosí,nevím, přři skypování mne druhá strana neslyší,na připojený mikrofon však ano.

  4. Pro Martina: Pod “zakázat nebo povolit directx” jsem rozuměl (možná ne správně) výchozí zařízení zakázat, pro jistotu restartovat, zkusit, když nefunguje, tak výchozí zařízení povolit, restartovat, zkusit a – dál nefunguje. No ale hlásím se po delší době proto, páč jsem hledal různý jiný možnosti. Na něco jsem přišel, ale řešení funguje jen do nejbližšího vypnutí počítače. Po startu Windows se to všechno vrátí k osvědčenýmu stavu – mikrofon nefunguje. Můžu poslat word s všema printscreenama, kde to záhadný jednorázový řešení je. Třeba Vás napadne, kde se udělala chyba. Trvalý řešení teda nemám.

  5. Dobrý den,heureka!-už mimikrofon funguje,byl prostě vypnutý,proč se sám vypnul,to nevím.Jsem ůplný začátečník-když se mi tonějak pdařilo zapnout,příšerně kvičela zpětná vazba a strašila tam ozvěna,ale časem (nevím jak) se to zklidnilo a zatím to jde.Nějakou rozumnou radu bohužel neznám.
    S pozdravem Srdce.

  6. Dobrý den, prosím poraďte jsem začátečník a kolega mi nainstaloval skype do tabletu.Při hovoru mě druhá strana slyší, ale já ji ne – čím to je? Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *