Nucená aktualizace Windows 10 do 10. dubna…

Ahoj lidi,

Windows mě nutí provést aktualizaci do 10.dubna 2018. Pokud neaktualizuju tak vyhrožuje, že můj počítač už nebude chránit..

Já jsem už tuhle idiotskou aktualizaci provedla, ale protože mi úplně zmizelo připojení na internet, seznam sítí, wifi tak jsem jí po 24 hodinách marného pátrání jak internet zprovoznit zase odinstalovala.

 

Takže mě zajímají 2 věci:

 

1. Co se bude dít po 10. dubnu pokud nenainstaluju nucenou aktualizaci?

2. Pokud ji zase instaluju, jak zprovoznit/zachovat wifi?

 

Děkuju za radu.

2 komentářů k Nucená aktualizace Windows 10 do 10. dubna…

  1. 10. dubna končí podpora Windows 10 verze z července 2016, to znamená, že už používáte hodně zastaralou verzi Windows 10. Do dneška byly vydány dvě velké aktualizace systému. Po tomto dnu už nebude Microsoft vydávat bezpečnostní aktualizace pro vaši verzi. Takže pokud sem objeví nějaký vir (kterých se denně objevují desítky), který bude umět využít v chybu v systému, budete mít o dost vyšší šanci, že Váš počítač bude virem napaden. Stejně tak mohou, ale nemusí, přestat fungovat nějaké programy, které jsou součástí Windows. Například může přestat fungovat aplikace Kalendář, OneDrive, Windows Store a další, které používají servery Microsoftu.

    K nefunkční Wi-fi doporučuju nejdřív stáhnout aktuální ovladače k vašemu PC přímo od výrobce. Lepší ale bude zavolat odborníka, ať se na to podívá přímo. Chyba může být způsobená čímkoliv a pokud člověk nesedí přímo před PC, tak chybu nezjistí.

  2. to mně ,jakmile jsem si dal na profil jinou profil.fotku,tak mně otevřely celkem čtyři profily a myslí si,že jde o víc osob.jsou slepí.na co jsou informace,když vše souhlasí,co se bydliště a jména týče s emaily to je horší,celkem kvůli jejich blokování mám založeno na 14 emailů,z toho mám jen dva zkutečné.na reklam.akce mně jeden zablokovaly,ale nevím proč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *