Obtěžování psychickými přístroji

Poraďte prosím.

Jak jednat v případě napadeného člověka, který je ovládán psychotronickou zbraní?
Přepnou dotičného do módu znásilňování a šílenství a vyhrožují i mě smrtí a hanlivě uráží všechny kdo se namanou v blízkosti. Sprosté slova jsou skrze obět vždy hlasitě vyslovována tak, že vás nenechají spát přes dvoje dveře.

Útočníci velmi často svalují přes ústa napadeného člověka veškerou vinu na blízké osoby a vydírají o pozornost – je jedno jestli v noci, kdy hluboce spíte (chcete spát) nebo přes den v autě (takže jsem několikrát musel prudce zabrzdit aby nedošlo k nehodě).

Vydírání nabralo za posledních 7 let na úrovni takového zastrašování, že se raději zamykám po nocích nebo i ve dne v pokojíku a je mě líto zacílené osoby vedle (mohu jen soucitit a v duchu prosit o pomoc).

O psychotronických zbraních a ovládání na dálku policie moc neví, přestože mají v Ostravě odborníka – tak lidi posílají do Bílé vody a nechtějí to řešit. Což je nepřijatelné.

Útočníci, kteří disponují touto technologií jsou někdy zřetelně slyšet a dokonce párkrát byly zahlédnuty vznášející se drony (já osobně viděl jeden s čočkou a červeným asi zaměřováním) či tmavé postavy (osobně jsem viděl jednu menšího vzrůstu, humanoid, ale ne člověk – uteklo to velmi rychle) a v minulosti vrzaly jak schody tak parkety v domě.

Lidé, kteří je vidí a slyší jsou podle studije nejvíce pronásledováni a vydíráni, nikdo jim nechce věřit, jenom pár osob, kteří mají podobné zážitky, nebo to opravdu hluboko studují – viz exopolitika.cz – díky nim jsme se alespoň něco dověděli – jak začínaly pokusy na lidech v Kanadě apodobně… šílené, ale nikdo nám neporadil co s tím.

Když jsem poprosil kamaráda, který rozumí elektromagnetickým polím, o vytvoření menšího zařízení EMP, po pár dnech vývoje se velmi zvláštním způsobem rozloučil a ukončil veškerou komunikaci. (znali jsme se přes 10let a bez problémů…) Dle mých informací EMP mělo vyřadit případné stroje v okolí zacíleného člověka – proto se zbavili strůjce. Od té doby jsem o něm ani neslyšel.

Osobu, která je napadána, osobně znám a zkoušeli jsme snad všechno. Čím víc jsem se snažil pomoct, tím více ale šli útočníci pak i po mě… až natolik že několikrát způsobili silnou nekontrolovanou nenávist jeden k druhému. Pak jsem to pochopil, že ji chtějí jen pro sebe – osoby okolo je nezajímají – pokud se jim nepletou do cesty.

Poraďte prosím co dělat – ten člověk je dívka, která je křehká a má velmi dobré srdce, zajímá se o přírodu a její zkrášlování, ale je bezohledně napadána/znásilňována (sexuelně vydíráná denně) apod…

Snad se něco najde, jsme ve stádiu, kdy nás chtějí donutit k sebevraždě…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *