POMOC! Windows 7: nefunguj klávesy

Dobry den,
jak sami vidite, některé klávesy mi nefunguji, což je pro mne jako studentu bohemistiky celkem zásadni problém.. Mám dva roky stary netbook Windows sedm Acer a naráz mi začaly nefungovat klávesy “dlouhé Y”, “r s háčkem”, “dlouhé I” a pak pod nimi další klávesa “dlouhé u”. Jednou už jsem rešila podobny problém, ale to mi zase místo písmena s háčkem klávesnice psala pismeno s dvěma apostrofy, ale projela jsem antivir a bylo to virem, takže potom mi klávesy normálně fungovaly. Jenže teď jsem to také zkusila a nic se neděje. Bojim se, aby mi postupně neumřela celá klávesnice! Byla bych vděčná za vaše rady, PC nerozumim, nevim, jak to resit. Koho mám informovat, na koho a kam se obrátit? Vyrešit problém sama, jak? Chci psát česky!
Diky!!
Kristina

5 komentářů k POMOC! Windows 7: nefunguj klávesy

  1. skuste zmačknout alt+shift tak se meni rozloženi klavesnice anglicka-česka a naopak

  2. Bohužel, akorát se mi prohodilo Y se Z, ale stále beze změny a bez několika psmenek.. Nevte, co dál? Ještě jsem premyšlela nad tim, jestli jsem na ni něco nevylila, ale vim, že ne, to bych si pamatovala.. Tak nevim. Je to zvláštni, že písmenka nefunguji ob jednu klávesu..

  3. o jaky konkretne notebook de a nepište win 7 acer 😀 to je acer a na spodni strane je nake čislo kupřikladu : Acer Aspire 5265 a jedna se o stolni pc? nebo o notebook ?

  4. Promiňte, omlouvám se, počítačům opravdu nerozumim a jsem ráda, že jsou lidé ochotni poradit:-)
    Jedná se asi o netbook Acer Aspire one happy, čisel je na zadni straně moc (ja vim, jsem nešťastnice..) piše se tu “model no PAV sedmdesát, jestli to pomůže.. a je to netbook, takže to není stolni pc.

  5. ten netbook ste asi nekoupila tady? pač mi přide že tento netobook neni ani určen pro evropu ale nak na to přijdeme 😀 a žadny učeny z nebe nespadnul ! napada me pouze mate zaple aktualizace? jestli je tento book určen pro danou oblast tak instaluje pouze baličky pro danou oblast (windovs je extrem kery se neda pochopit a microsoft je zlodej extremniho kalibru) napište sem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *